Forum
No tu je zdaj nova tema ker je v prejšni zmešnjava !

Tu smo voditeljice Jaz (Tiffany) in MegaLeah777 (Leah)

NADALJEVALI BOMO ŽE IZ PREJŠNE TEME kar pomeni da je 1 izziv že narejen.

prijavljate se še vedno lahko (samo tisti ki bodo pisali DO KONCA ) nesmete se odjaviti, ker potem rata čista zmeda.

Prosimo vas da zgodbe napišete do roka ki vam ga bomo dale z Leah.

Izziv povemo,ko vas bo najmanj 5 (uni, ki ste prijavljeni povejte prosim še enkrat )
NO PA ZAČNIMO

24. april 2012
jaz sem
24. april 2012
ime
maknakec
mini zgodba
naslov je duh
jo mam napisano
24. april 2012
u87462
u87462
Živjo! Jst sm prjaulena... a lahk prvi izziv ju3 naredm? hvaalaaaa
24. april 2012
jaz sem ga že 1
24. april 2012
u84374
u84374
js sm!
24. april 2012
u87462
u87462
amm.... jst še morm prvi izziv naredt ne? ammmm...... sam na ktero temo morm zgodbo napisat?
25. april 2012
Js sem prjaulena in sem že nardila 1.izziv
25. april 2012
u87462
u87462
Kera je zele gor? Ana or Karmen?
25. april 2012
1. izziv narediš če hočeš ni pa nujno da bomo lahko začeli že z 2. izzivom .Sarah tvoj predmet je OGLEDALO.

Sepravi prijavljeni ste že :

you my friend
maknakec
Muffin*forever
&˛мυƒƒιηGιяℓ˛~
25. april 2012
u87462
u87462
okeeej.... pa JST sm tut prjaulena a ne!
25. april 2012
you my friend
maknakec
Muffin*forever
&˛мυƒƒιηGιяℓ˛~
♥XSarahX♥
25. april 2012
u87462
u87462
a gremo lahk kr 2. izziv? plooošim? ='D
25. april 2012
plossssssssssssssssssssssssssssssssssssssim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. april 2012
2.izziv bo dans sam da se s Tiffanz zmenve.
25. april 2012
oki cool
25. april 2012
Izziv je ze napisan sam se nism se nc slisala s Tiff tko da bo najbrs jutr nov izziv.
25. april 2012
u77108
u77108
Jaz bi se še pliss prijaula:
ime: tko k mam
slika: profilna (če loh)
pišem: nogomet, moje življenje. Kaj pa love in družina?
(bo to dovol?)
pa pliss če loh čimprej dobim temo čimprej??
P.S: se opravičujem če bom kdej pozna pri izzivih...
25. april 2012
Hm ja tuki pišemo grozljivke...mislš da lohka pišš tut to?
26. april 2012
Drgač si pa itak sprejeta!!
26. april 2012
2. IZZIV

Vaš drugi izziv je takšen:
Vsak si bo izbral en od spodaj naštet prostor . Zanje se boste morali kar zagrebsti saj dva ne smeta imeti istega prostora. Izbran prostor nato postavite v središče svoje grozljivke. Prostorov je več kot dovolj zato upava da ne bo nobenih problemov z dvojniki. V primeru, da si dva izbereta isti prostor bova upoštevali tisto zgodbo,ki je prej bila poslana na temo. Da ne boste pisali zgodb in potem ugotovili da vas je kdo prehitel priporočam to da najprej napišete kateri prostor ste si izbrali.
Prostori, ki so na razpolago:
- Temačna klet
- Zaprašeno podstrešje
- Majhna kletka
- Krvava kopalnica
- Utesnjen prostor pod stopniščem
- Laboratorij
- Razmetana spalnica
- Dnevna soba s kaminom
Vso srečo in veliko izvirnosti!!
Leah & Tiffany

Primer: Prazna soba s sivimi stenami
Belle je še enkrat zakričala. Njeno grlo je bilo že popolnoma suho in ustnice zaradi panike in strahu razgrizene. Ni imela pojma kje je ali koliko časa je bila tam. Kot kaže dovolj dolgo, da je začela obupavati nad svojim življenjem. Vsedla se je v kot sobe in pogledala sive stene,ki so ovirale njeno svobodo. Na jeklenih vratih so se poznale številne praske,ki jih je naredila najbrž pred enim dnevom. Praske niso bile globoke a rdeče od krvi. Pogledala je svoje nohte in šele zdaj spoznala da so bili popolnoma pohabljeni in krvavi. Na stenah so se poznale številne druge packe krvi za katere je Belle sumila, da so bile tam že prej. Kaj,če so bili pred njo tam drugi ljudje. Če so bili res,kje so sedaj?! Belle je začela glasno jokati in vstajati na noge. Odšla je k vratom in jih spet brez uspeha poskušavala odpreti. Začela je tolči po njih in v brezupu zaletavati vanje. Odšla je na drugo stran sobe in si vzela zalet. V vrata je priletela s premočno silo in se nehote zaletela še z glavo.
Belle je bolečina vrgla na tla. Pred očmi se ji je zameglilo. Zadnje kar je videla je bilo premikanje kljuke in vrata so se odprla. Z druge strani je počasi vstopila v sobo črna postava s kričeče belimi rokavicami na katerih so se jasno videli rdeči krvavi madeži.
26. april 2012
hello, jst sm drgač veronika.sexy pa mam nov profil ne sprašvat zakva mam tak ime oziroma sm imela prejšnega takšnega
26. april 2012
Pa jst si rezerviram razmetano spalnco
26. april 2012
ok. napiši čim prej
26. april 2012
Temačna klet
or
krvava kopalnica

prosim povej mi kaj!
26. april 2012
sama se morš odločt pa napisat
26. april 2012
u77108
u77108
ZAPRAŠENO PODSTREŠJE!!!!!!!!! (če je lohk ne sam tut zaprašeno ampak še kj drugega)
26. april 2012
u77108
u77108
ja in MegaLeah777 ko si mi prej rekla če lahko pišem tut grozliuke- zakaj pa misliš da sem se prijaula????????????????
26. april 2012
Ja k si napisala kaj pišš nism vedla da so to zgodbice k jih pišš ampak na splošno o čem rada pišš...nism mislna nč žalivga sam tok. In ja podstrešje je lohka še kej druzga kot sam zaprašeno sam da ne boš pol pisala čist neki tretga sam zaprašenga ne.
26. april 2012
Utesnjen prostor pod stopniščem.!
26. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg