Forum
u77108
u77108
vem da je tega že velik sam postane tut hitro zasedeno! tuki boste pisal od grozljivk pa do ljubezenskih zgodb. sprejmem od 5 do 12 pisateljev prjaute se pa lohk zdej al pa med 1. izzivom.
prijavnica:
-ime
-če pišeš že kakšno temo tuki na igrah
-slika če hočeš

ocenjujem:
-pravopisne napake (če jih bo res velik)
-vsebino
-upoštevanje navodil

P.S. v 1. izzivu ne izpade nobeden. pa ne se ustrašit če se vam bodo izzivi zdeli pretežki. probite kej napisat pa bomo vidl.

21. april 2012
u70159
u70159
Maite Perroni

da pišem temo že
21. april 2012
u77108
u77108
aja pa lohk poveste še naslov vaše teme??
drugač pa hvala ti Melcy Cool da si se prjaula.
še najmajn 4 in največ 11
21. april 2012
u85301
u85301
NINA DOBREV JA IN ŽE PIŠEM NEKI!

21. april 2012
u77108
u77108
ok. rabimo še: najmajn 3 in največ 10
čimprejj
21. april 2012
u77108
u77108
dajmo!!!!
21. april 2012
u77108
u77108
povejta še ostalim da bomo lohk začel......
21. april 2012
Natalija Verboten. Pišem zgodbo zakaj sem se zaljubila v vampirja, pa prej sem jih še nekaj..

21. april 2012
u77108
u77108
yeeey napreduje! rabimo pa še najmanj 2 pa največ 9
21. april 2012
Ruby Bubble
https://www.igre123.com/forum/tema/my-life/31076/ - Moja zgodbica..!! BERTE..!!

Sprejeta..?? In upam, da bodo zanimivi izzivi..!!
21. april 2012
u77108
u77108
seveda si sprejeta........ naredila sem celoten seznam izzivov zdaj je pa odvisno le kakšen je tvoj okus.... namig: začnemo z grozljivko!
drugače pa: najmanj še 1 člouk se mora prijavit pa največ 8!
21. april 2012
u77108
u77108
POZOR! POZOR! SPREMEMBA NAČRTA: PRIJAVLJALI SE BOSTE LAHKO TUDI MED 2. IZZIVOM, AMPAK GA BOSTE MORALI LE-TA IZZIV TUDI OPRAVITI! lep pozdrav
21. april 2012
u77108
u77108
dajte nooooo!!!!!!!!! gremo gremo al ste se ustrašl?!!!!!!
22. april 2012
u70306
u70306
alexis love:

že pišem eno zgodbo hhehehe

moja zgodba:
https://www.igre123.com/forum/tema/the-vampire-diaries/32341/1
22. april 2012
u77108
u77108
jupi!!!!! lohk začnemo! če pa se še kdo hoče prjaut pa se še lohk je še 7 mest prostih
22. april 2012
u77108
u77108
evoo 1. izziv
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Da neboste kopirale zgodbic druga od druge dobiste vsaka svoj naslov.
Začnemo pa namreč z GROZLJIVKAMI!!!!
Vsaka bo dobila predmet, s katerim boste nardile zgodbico strašljivo.

Melcy Cool: Človek za grozljivo masko
osebe: vseeno.
obliko pa imaš:
Dnevnik
Zgodba

kaya 123: V tisti/naši hiši straši!
Napiši dogodivščino iz hiše v kateri straši (izmišljeno).
osebe: katera hočeš
Pišeš lahko v obliki:
Dnevnika
zgodbe

erikakoske: Sama z morilcem v hiši
oblika: dnevnik, zgodba

Raina Hein: Ogledalo ponoči
Oblika: tko kot ostali

Morrgan: obiskala me je Bloody Merry
Osebe: tko kot ostali
Oblika: tut

V kateri osebi boste pisale je tut vseeno, tko kot imena. Na koncu lahko oseba umre (če pišete zgodbo), če pa dnevnik te pa ne more. Besedilo prosim naj ne bo prekratko. Pišite grozljivo in doživeto. Zato kr je 1. izziv pa lahko naslove tut spremenim, če kteri nebo všeč. Rok mate do 29.4.12 (po mojih izračunih je to nedelja), če boste končale prej boste prej dobile ocene. Razpišite se! GOOD LUCK!
22. april 2012
u70159
u70159
js ne razumem moje človek za grozljivo masko mi lahk daš drug naslov plis plis???
22. april 2012
u77108
u77108
ok: hahah pazi toto: premikajoče slike z grozljivimi prizori (bloody marry....)
tisti 1. naslov pa sm misla, da te lovi morilec z grozljjivo masko. sama se odloči.
Nisem hotla fejkat od drugih zato imate malo težje naslove

UPAM DA ZDAJ VSE RAZUMETE!!
preden objavite zgodbo pa si jo še enkrat preberite!

22. april 2012
u70306
u70306
sem neko najstniško dekle ki nikoli ni verjelo v strahove vampirje in Bloody Merry.
ime mi je Sara.

po pouku sem vedno zahajala v kavarno Coffe ki je bila na vogalu naše ulice.
vedno ko sem odšla sta bila z menoj moja bff Maya in prijatelj Jack.
vedno smo se pogovarjali o šoli in o strahovih kar zame ni pomembno.

Z prijatelji smo čez počitnice odšli v kamp saj sem potrebovala sproščenost od učenja v šoli!
odšli smo v neko staro kočo ki je bila last Jackovega deda.
v njej je bilo vse čisto in snažno izbrali smo si postelje,prvi dan je bil zelo zanimiv saj smo ribarili ob reki.
zvečer pa smo se usedli ob ogenj Jack je začel pripovedovati zgodbo o Bloody Merry!!
zgodbo je tako dobro pripovedoval da nisem morala vrjeti zdelo se mi je da je resnično!
ponoči so me oblivale misli kaj če je resnična kaj če bo prišla k meni ker nisem verjela da obstaja bilo je grozno nti zaspala še nisem je zunaj na strehi zaškrbljalo zakrokalo je bil je samo krokar. zaspala sem. zjutraj me je zbudila Maya.
m: ustani lenoba mala!
s: ja ja Maya takoj.
ustala sem ter počasi priracala v kuhinjo Jack je pred mene postavil skodelico omamne kave ki mi je pridišala že ob vhodu v kuhinjo.
spila sem jo ter odšla v kopalnico. v kopalnici sem si počesala razkuštrane lase ter umila zaspani obraz oblekla sem se svojo najljubšo majico ter hlače.
odšla sem k Jacku ter Mayi odšli smo po gozdni poti ter se pogovarjali o vsem mogočem kar je komu padlo na pamet je povedal. v gozdu se mi je dozdevalo da bo izza grma skočila Bloody Marry in me ubila,seveda nisem verjela!
zvečer ko smo prišli v kočo sta me Maya in Jack pustila jaz sem ostala v koči.bližala se je 21:00 bilo me je malce strah gledala sem kako ogenj v kaminu plapola ter seveda v ogledalo.
kmalu se mi je zazdevalo da postajam zaspana a nisem hotela zaspati skuhačla sem si kavo ter jo spila. v kopalnico sem nesla sveči ter kozarec vode.
prižgala sem svečet ter ugasnila luč
spila sem kozarec vode ter kozarec odložila na stran.
pogledala sem v ogledalo ter se obrnila in rekla Bloody Marry
tako sem naredila še dvakrat nič se ni zgodilo ugasnila sem sveče ter odšla v dnevno sobo. pogledala sem skozi okno ter zagledala senco. a sem si rekla da je le kakšen ptič.
odšla sem v sobo ter užgala luč na ogledalu ki je viselo v sobi je z krvjo pisalo PAZI DA NE UMREŠ!!!
Takrat sem padla na posteljo ter zajela sapo in izdihnila pogledala sem krvava pot se je vlekla iz sobe proti dnevni na sredi dnevne je stalo dekle krvavih rok.
približalo se mi je na enkrat sem padla v nezavest.
Jack in Maya sta me zjutraj našla krvavo ter krvavo sled peljala sta me v bolnišnico
zbudila sem se na postelji Jack je zavpil da je Bloody Marry prišla k meni in vrjela sem mu.
po nekaj dneh sem začela raziskovati zakaj se Bloody Marry prikazuje in ugotovila sem kaj se je zgodilo:
dekle po imenu Marry je bila samosvoja ter zaprta vase. bila je kratkih črnih las ter blede polti. imela je nekakšno bolezen ko se je prestrašila bi lahko dobila infarkt.
neka dekleta sta ji rekla naj nekaj stori naj se v krogu obrne in izreče Bloody Marry punce so jo pretentale ena od njih si je namazala roke v rdečo barvi n padla j v infarkt.
oče je to videl ter jo zakopal na roko je privezal vrv in zvonček če bi se slučajno zbudila. in se je a zvonček je padel na tla tako ga ni nobeden slišal,praskala je po lesenem zaboju tako da si je spraskala roke do krvi nohti so ji odpadli,oče je čez 1 uro našel zvonček na tleh odkopal jo je a bila je mrtva nesel jo je k reki ter jo vrgel vanjo. od takrat naprej duša Bloody Marry hodi po svetu ter straši ljudi...
a kako jo ustaviti?
ko bi le vedela.
neke noči sem odšla v gozd ter jo klicala in prikazala se je.
Marry! zakaj strašiš ljudi po svetu?
m: ker si samo to zaslužijo!!!
s: ampak to ni pravilno! dekleta so te hotela le prestrašiti niso vedele da se bo to zgodilo?
m: vem ampak jezna sem na očeta ker me je pustil umreti.
s: oče ni vedel da si živa ali boš oživela.
Marry je planila v jok uprašala sem jo ali že vidi svetlobo ki jo kliče na svobodo,ter večno luč?
ja vidim mi je rekla. tako svetlo je!
pojdi Marry pojdi!
hvala sara se mi je zahvalila kmalu je odšla v luč .

Zdaj ni več Bloody Marry ampak : Angel Marry!!!

................................................................................................................

22. april 2012
u77108
u77108
jaa zelo lepo, premišljeno in posebno si to napisala Morrgan. Ampak več lahko izdam v 'ocenah' , ki pridejo ko boste vse nardile ali pa ko bo rok potekel. LOVE IT!!
22. april 2012
u70159
u70159
jas se odjavlam
22. april 2012
u77108
u77108
zakaj??
22. april 2012
u70159
u70159
ker sem napisala bolj dolgo zgodbo kot morrgan pa se mi je neki zaštekal in se je dol zbrisalo pa se mi ne da več pisat sorry lepo se imejte
23. april 2012
u77108
u77108
pa daaj noo......... pa sej lahk narediš sam osnutek...... bom nardila tak da boš spustila to oceno al pa sam oceno dam..... drugič pa si napiši na word da ti bo ostalo kr se je meni tudi zgodilo....
23. april 2012
Jaz pišem. Oddala bom danes,jutri ali pojutrišnjem. Moj naslov mi sicer ni čisto jasen a upam, da sem ga pravilno razumela. Upam tudi, da bo moja grozljivka dobra, ker sama najmanj rada pišem GROZLJIVKE.
23. april 2012
u77108
u77108
sej sem ravno zato dala take naslove, da so malo težji in pa zato, ker me zanima kako vam bo uspelo. kdaj oddaš zgodbo je vseeno le pazi da jo oddaš do roka in preden jo objaviš jo še enkrat preberi. sej grozljivke bodo zdaj (ko ne bo nobena izpadla) potem pa jih več ne bo.
23. april 2012
u77108
u77108
aha pa tut v 2. izzivu ne bo nobena izpadla, ker se je Melcy Cool odjavla, razen, če se kdo na novo prjavi
23. april 2012
jessica
alba
profilna
23. april 2012
čLOVEK ZA GROZLJIVO MASKO
dnevnik 23.4
****************************************************************************************************************
Dragi dnevnik!
Veš kaj mislim. Nekdo me zasleduje. Vedno,ko grem domov mislim da me bo zasledovalec ubil. Joj zelo me je strah. Upam da mi lahko pomagaš. To bom seveda povedala učiteljici in BFF. Ampak veš kaj je čudno. Vedno ko pogledam nazaj vidim žensko,ki se sprehaja. Misliš da me ta ženska zasleduje?No danes grem zgodaj spat.
Good night

dnevnik 24.4
*********************************************************************************************************
Dragi dnevnik!
Danes sem spet vidila to žensko a opazila sem še nekaj! Ta ženska ima masko zato nevem ali je ženska ali moški. Ojoj ali naj povem policiji? Staršem sem že povedala in tudi nevejo. Jutri bom povedala policiji. Ok? Kako me je strah!! Najrajši bi umrla. Veš kaj še mislim,da starši več vejo kot mi govorijo! Mami se pogovarja z očetom grem prisluškovat potem spet pridem. Ojoj veš kaj je mami rekla? Rekla je ali se je nek-nevem kdo-nam hoče maščevati ker je moj oče sodnik. In je tega spravil v zapor. Mislim dda me hoče ubiti. Jutri nočem it v šolo. Strah me je. Zdej grem zaradi tega spat!
Good night
dnevnik 25. 4
********************************************************************************************************
Dragi dnevnik!
Danes sem šla do policije. Oziroma me je mami peljala. v šolo mi ni bilo treba in mi ne bo treba dokler tega nesramneža ne dobimo. Policija je povedala da ne bojo zavarovali. Od zdaj nisem smela biti več sama! Ampak danes je prišel h nam dimnikar in mami je med tem šla v trgovino! Pustila me je samo ker je mislila da sem dom "ziher".
No ja jaz sem tudi zelo iznajdliva. Zato sem zelo hitro naredila past. Med tem je našel ključ. Odprl je vrata in mene je bilo zelo strah A vseeno sem poklicala policijo. Prišla je in policija je poklicala časopis. In jutri bo to verjetno na prvi strani. Zdaj sem spet varna. Veš kako sem vesela. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Good night
23. april 2012
u77108
u77108
ok super!!! zdaj maš naslov od Melcy Cool : slike z grozljivimi prizori (vse enako kot ona)
zdaj pa še nekaj za vse: V 2.IZZIVU BO ŠLO VSEENO ZA IZPADANJE!!!!!!!!
23. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg