Forum
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
No takole je:
- to temo sem vidla prI luxey in upam, da mi ne zamer......tako ali tako bom uvedla par sprememb,
- to je tekmovanje za pisatelje in pisateljice......torej prijavi se lahko kdor se hoče!!!
*****************************************************************************************************************************
PRAVILA:
-zgodbice pišeš v knjižni slovenščini, saj so v nasprotnem primeru zgodbice popolnoma neberljive,
-zgodbice bom ocenjevala jaz, kar pomeni, da se mogoče kdo ne bo strinjal z izbiro......zato prosim da se ne prerekamo o tem,
-k svoji zgodbici lahko dodajaš slike, ni pa nujno.......slike ne bodo vplivale na oceno,
-za izziv bom dala naslov zgodbice, začetek, konec ali vsebino....prosim da se tega držite,
-za izziv imate časa štiri dni......če se to ne bo izšlo, bom rok podaljšala,
-če imaš prepoved ali pa kakšen drug razlog, da izziva ne moreš opraviti, mi to sporoči po ZASEBCU.....opravičilo po roku ne velja,
-spoštujte mene in sotekmovalce!!!!
*****************************************************************************************************************************
To tekmovanje je posebno zato, ker bo zmagovalec dobil priložnost, da skupaj napiševa zgodbo....(da nebo pomote: napisala jo bova, če bo zmagovalec to hotel.....torej se lahko prijaviš, tudi če z mano nočeš napisati zgodbe)
PRIJAVNICA:
* če se boš prijavil, moreš oddati prijavnico, ki zgleda takole:
-Ime (lahko izmišljeno):
-Slika (ni obvezna, je pa zaželena):
-Kakšne zgodbe najraje pišeš:
-Zakaj rad/a pišeš:
-Ali pišeš kakšno zgodbico (če jo kratek opis):
-Ali bi napisal/a zgodbico z mano:
Če se boš prijavil ti ŽELIM VELIKO SREČE!!!!!!!!!!!
lizika
11. januar 2012
Ariana Grande

Kakšne zgodbe rada pišeš: Odvisno od počutja in ideje
Zakaj rada pišeš: Ker v zgodbah izražam svoje občutke in ker mi je to všeč.
Ali pišeš kakšno zgodbico: Ja pišem.
1. Moje popolno življenje?: Ta zgodba govori o bogati in razvajeni deklici Niki von Trapp, ki ima popolno življenje. Vsi fantje letajo za njo, vsa dekleta hočejo biti njene najboljše prijateljice, toda ona misli, da je ni nihče vreden razen njena najboljša prijateljica Ana. Nekega dne pa se ji življenje obrne na glavo. Oče izgubi službo in prisiljeni so se preseliti v majhno hiško... (naprej ne bom več pisala, ker tudi objavleno nimam več).
2. Dve dekleti, dva svetova?: To zgodbo pišem skupaj z I < 3 horses. Zgodba govori o dveh navijačicah, Aishi in Annabell. Hodijo na različne srednje šole in obe sta popularni in smrtni sovražnici...
3. Iz različnih svetov?: To zgodbo pišem skupaj z The_Nice_Girl. Zgodba govori o dveh dekletih, Neji popoularni punci na šoli, ki ima vse kar si želi in pa o delici Jade, ki se preseli iz Izraela sem v Slovenijo, kjer je nihče ne sprejme,...
4. 1. DEL: Ko bi le bile to samo strašne sanje. in 2. DEL: Ali se bom tudi tokrat pobrala? Zgodba pa govori o deklici Lejli, ki se skrega z najboljšimi prijateljicam. Ob tem pa se zbliža z Mišo, kasneje pa dobi tudi fanta...pač ljubezenska zgodba z raznimi zapleti

Sprejeta?
11. januar 2012
Joooj -.-! Vse mi je skupaj vrglo -.-! Upa da se boš znašla..
11. januar 2012
u72261
u72261
Ime (lahko izmišljeno):
Pia(bom pravo dala)

Kriminalke, dnevnike, vampirske, romane,..
-Zakaj rad/a pišeš:
Ker lahko tako izrazim svoj čustva&ker je zabavno!
Ja! Ne bom dala opiska zgodbice ampak link;
https://www.igre123.com/forum/tema/midnight-dance/26910/
-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: Verjetno (odvisno od testov,spraševanj v šoli)!
Bo o.k&izzivi po zs-ju?!
11. januar 2012
Upss.. pozabla dodat: In ja verjetno bi napisala s tabo zgodbico (odvisno od testov, pa spraševanja)

Sorry..pozabljiva sm ;$$
11. januar 2012
-Ime: Amy Earnshaw
-Slika:

-Kakšne zgodbe najraje pišeš: Rada pišem vse vrste zgodb, res odvisno od tega kakšno idejo dobim.
-Zakaj rad/a pišeš: Nevem, to me pomirja, nekega dne sem se odločila, da bom napisala zgodbico in začela sem.
-Ali pišeš kakšno zgodbico (če jo kratek opis): Ja pišem štiri, tukaj so naslovi, ker bi morala veliko napisati: (vesela bi bla če jih pogledaš-)
1. Some memories never fade:
2. Dreams...
3. Moje najstiško življenje
4. nova soseska (kriminalka)
-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: Seveda, z veseljem, čeprav še nikoli nisem pisala v paru.
11. januar 2012
http://vi.sualize.us/view/41a781bb0d6883f6c04b89899e8c94d1/

Ime: Erin
Kakšne zgodbe rada pišeš? Vse vrste. Včasih se mi da pisat o ljubezni,včasih o zgodovinskih romanih,o zločincih.
Zakaj rada pišeš? Ne vem. Res. To je moja vsakodnevna rutina,če ne napišem enga poglavja znorim. Dobesedno.
Ali pišeš kakšno zgodbo? Ja,pišem in sicer zgodovinski roman o punci,ki si jo dal v drugo državo in tam se je morala poročit z neznacem. Bom dala odlomk kokr napišem vsaj 4 poglavja.
Ali bi napisal zgodbo t mano? Ja itak. To je nekaj najboljšega. Pisat v paru. Mam že 2 zgodbi taki.
12. januar 2012
P.S ne znam dt slike gor.
12. januar 2012
ime: mandy moore
rada pišem ljubezenske zgodbe, tragične zgodbe in tudi kriminalke. najbrž kar use zvrsti pisanja.
rada pišem ker tako lažje sprostim svoja čustva in svojo domišlijo. tole vidim prvič in mi je zelo ušeč in sem se morala prijaviti.
trenutno pišem okoli 5 zgodb. so zelo različne. veliko zgodb pa napišm na morju ko imam veliko časa. prvo zgodbo sem napisala ko sem imela 5 let.
lahko bi zgodbo napisala s teboj saj mislim, da si zagotovo dobra pisatljica. upam, da me sprejmeš tudi brez slike. se že veselim sodelovanja s tabo.
12. januar 2012
aja pa če mi lahko pošlješ sporočilo ko bo začetek tekmovanja in ob novih izivih. hvala
12. januar 2012
tud jst prosm,da me za izzive obvestiš po sporočilih. tenkju.
12. januar 2012
u70409
u70409
-Ime (lahko izmišljeno): Leah
-Slika (ni obvezna, je pa zaželena): no če ni obvezna je ne bom dala
-Kakšne zgodbe najraje pišeš: Ljubezenske, pustolovske, vampirske, komedije, al ok nekak tko no, pa itd...
-Zakaj rad/a pišeš: Ker lahko v zgodbah izrazim občutke in tako dalje.
-Ali pišeš kakšno zgodbico (če jo kratek opis): Seveda jo pišm! Dve! Sam trenutno eno redno: Moj oče pijano bogat in jaz najstnica-prisiljeno potovanje.
-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: Seveda!
12. januar 2012
u70409
u70409
a je ok?
12. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
OBVESTILO....
-Use, ki ste se prijavile ste sprejete,
-izzive bom dajala po zasebcu, zato brez panike,
- za zdaj ste prijavljene:
Nessy
PiaTheBooh :З
čσкσgιяℓ :3
coala
missdoorchy
Leah_The_Star
****************************************************************************************************************
se še slišmo....lizika
12. januar 2012
-Ime: Hannah

-Slika:

-Kakšne zgodbe najraje pišeš: Najstniške, z zapleti, realistične,...

-Zakaj rad/a pišeš: Ker med pisanjem zgodb uporabljaš domišlijo in jaz naj bi bila nadarjena za zgodbice (kaoo-u šoli so učitli rekl xSS)

~ ♥Three♥Hearts♥ ( https://www.igre123.com/forum/tema/three-hearts/25342/1 ) Zgodba o punci Lini, ki želi spoznati nove prijatelje in simpatjo. V zgodbi je omenjen prav ta čas, ko spozna veliiiiiiiiiiko prijateljev. Ali bo spoznala tudi simpatijo?
~ I Hate My Stupid Life ( https://www.igre123.com/forum/tema/i-hate-my-stupid-life-by-limonada/17348/1 )
Dokončana kratka zgodba, o najstnici Alice, z tečnimi starši in sestro Sarah, ki se drogira...
~ I Hate My Stupid Life Other World ( https://www.igre123.com/forum/tema/i-hate-my-stupid-life-other-world/25888/ )
Nihče ne bere xP

-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: Jaa < 3
12. januar 2012
~Aleesha Brian
~Slika :

~Kakšne zgodbe najraje pišeš?
Najraje pišem v trenutku navdiha, kar pomeni, da se ne 'fokusiram' na en žanr oz. stil vendar se rada poizkušam v različnih. Vendar do sedaj najpogosteje pišem bolj najstniške zgodbice ali pa dnevniške zapise.
~Zakaj rad/a pišeš: Ker se s tem povežem z mojim svetom domišljije, kjer lahko kot glavna junakinja doživljam najrazličnejše situacije pa tudi zato, ker preprosto izlijem čustva na papir. Če pa gre za kakšno krajšo zgodbico ali kaj takega na forumu je pa predvsem zaradi zabave ob pisanju.
~Ali pišeš kakšno zgodbico (če jo kratek opis):
1. Eno pišem : Winter,Friends and My First Love ! z ŁiŁika.The.Love. In sicer zgodba prepleta življenje dveh najstnic, ki sta za nameček najboljši prijateljici in skupaj doživljata vse ta najstniške tegobe in radosti. Od ljubezni, izdaje, mozoljev hehe,itn Se pa zelo razlikujeta, ena je bogata druga bolj revna itn.
2. Pišem sama : Springtime happines. In govori o Miši, najstnici, katere mati je samohranilka in nima veliko časa zanjo sama pa obožuje poletje, saj naj bi se zgodba dogajala poletja, zelo se veseli vseh načrtov in teh poletnih radosti (kokteljov, poznih večerov na plaži, plavanja, sončenje, lenarjenja) s svojo prijateljico katera ji zadnjo minuto sporoči, da na potovanje kot vsako leto ne more. Za nameček Miša dobi še nek strašno čuden sms od neznanca za katerega domenva, da bi bil lahko njen že 'zdavnaj' pokojen oče. Samostojno se odpravi poletju in dogodivščinam nasproti.
3. Sem pa tako tako pisala; in sicer govori o bogatašinji Anna- Rose Jones, ki je pač popolna. Ima vse. Brezveze dolgotveziti, ko sta dve besedi dovolj. Edino česar nima sta družina in olika, njeno do sedaj popolno in brezskrbno življenje se čez noč spremeni v moro, ko izve za propad tovarne njenega očeta sama pa začne žeti, kar je dolga leta sejala drugim. Kar pomeni ugotovi kako grozna oseba je pravzaprav bila .....
~Ali bi napisal/a zgodbico z mano: Ja, itak.
12. januar 2012
-Ime (lahko izmišljeno):
Anna

izmišljene, ljubezenske
-Zakaj rad/a pišeš:
ker v njih lahko izrazim svoja čustva pa fantazije, pa domišljija na polno dela uglavnem
ja, dve: 1: govori o najstnici Anni, ki še nima fanta. ima BFF Mayo, ona ga pa že ima. potem pa spozna fanta.... https://www.igre123.com/forum/tema/love-story/25749/
2: govori o najstnici Ivy, ki ima brata Mateja. Ampak on je..... če boste prebral boste zvedl... https://www.igre123.com/forum/tema/volkodlak-in-jaz/26387/
OPOZORILO: zgodbici še nista dokončani x´D
-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: jaa (:
sprejeta? (:
12. januar 2012
Amy Angel

ljubezenske zgodbe
Zgodbe rada pišem, ker lahko tako izražam čustva, povem kaj si mislim o življenju...
https://www.igre123.com/forum/tema/zivi-svoje-sanje-by-dark-angel-77/26607/
preberite! gre se o punci, ki si želi postati igralka. pred tem se ji svet postavi na glavo. simpatija je ne mara , bff jo zapusti...Ali se bo vse skupaj obrnilo na bolje? bo punca zdržala pod takim pritiskom,ali se bo odpovedala filemski karieri?
Da, z veseljem!!!
12. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
OBVESTILO:
za zdaj ste prijavljene:
-Nessy
-PiaTheBooh :З
-čσкσgιяℓ :3
-coala
-missdoorchy
-Leah_The_Star
-dark angel 77
- MiCy
12. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
-HannieBuu:3
-sυpport.*
(z izzivom počakam do vikenda, mogoče se še kdo prijavi....)
12. januar 2012
-Ime: emma
-Slika:

-Kakšne zgodbe najraje pišeš: fantazijske, ljubezenske, pustolovske. ;D
-Zakaj rad/a pišeš: za dc and hobii.! ;*
-Ali pišeš kakšno zgodbico: ja jih, sej so kr uredu, sam se mi neda nadeljevat, no nwm, mogoč bom nadaljevala. ;D
-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: ja bi ja.!
12. januar 2012
izzive prek zs-ja, če ne naredim! ;*
12. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
za zdaj ste prijavljene:
-Nessy
-PiaTheBooh :З
-čσкσgιяℓ :3
-coala
-missdoorchy
-Leah_The_Star
-dark angel 77
- MiCy
-HannieBuu:3
-sυpport.*
- iBunny :3
(izzivi so vedno prek zasebca)
12. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Za začetek-to je slika ki oznanja izziv:

ko jo zagledaš to sliko, imaš največ en teden časa da napišeš zgodbico.
Ta slika pa oznanja ocene:

Ko zagledaš to sliko je tvoj dan D na tem tekmovanju...
**************************************************IZZIV********************************************************

**************************************************IZZIV********************************************************
Ko mi zmanjka idej za zgodbe, ponavadi uberem najlažjo pot: ŠOLA. Vsi vsak dan hodimo v šolo in vsakemu se je v tej zgradbi že pripetila kakšna prijetna, ali pa malo manj prijetna stvar.
Skratka-vaš izziv je, da napišete zgodbo, ki se dogaja v šoli. Izberi si zanimiv naslov in napiši zanimivo zgodbo. Naj bo tvoja tista, ki bo ob koncu dneva tudi zmagovalna.
Da vas spomnim:
-pišite v knjižni slovenščini,
-slike so dobrodošle-niso pa obvezne.
Good luck!!!!
**********************************************************************************Love yaa, lizika
13. januar 2012
u20311
u20311
jst bi se tut prjaula.
ime; Kim
slika;

-Kakšne zgodbe najraje pišeš: joj tuki ti bom pa tko rekla; pišem zgodbe, ki mi pridejo na misu, ponavad so to posebni dnevi mojga lajfa, oz. dnevi ki jih piše moje življenje, tut ljubezenske in te pišem (:

-Zakaj rad/a pišeš: pišem zto ker se nekak sprostim (:
-Ali pišeš kakšno zgodbico: ja sam sm nehala (:
-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: valda de bi (:
13. januar 2012
Tudi jaz bi se prijavila.

Ime: Lily Kay

Kakšne zgodbe najraje pišeš: Kakršne koli. Samo ne kakšne grozljive.

-Zakaj rad/a pišeš: Imam veliko veselje do tega in rada izražam čustva na drug način

https://www.igre123.com/forum/tema/in-tako-se-je-zacelo/2329

Govori o punci, ki ji ljubezen pomeni skoraj vse. Velikokrat se ji pripetijo čudne reči a, ki včasih niso povezane z ljubeznijo. Fantje so na začetko z njo ravnali kot z igračko...ampak ko je spoznala Timija se stvari v njenem življenju nekako malce razpletejo.

-Ali bi napisal/a zgodbico z mano: Seveda bi jo.
13. januar 2012
u20311
u20311

»Tina zbudi se, sneži! pa še u šolo morva« me zbudi glas mlajše sestrice Lane. Ja pa kaj še. Počasi a s težavo se spravim iz postelje in dvignem roleto. Res sneži. Majhne,drobne bele snežinke padajo na siva betonska tla. Ljudje oblečeni v najtoplejša oblačila z najtoplejšimi rokavicami na rokah in kapicami na glavah hodijo vsak v svojo smer. Vsak sam, mogoče s prijatelji. Vsem se nekam mudi. Vendar vsi hodijo zelo počasi, previdno stopajo na zaledenela tla. Na cesti je pouno kamenčkou, ki naj bi jim rekli 'sol proti drsenju'. Bela podoba smrek in gozda, mi dajo božični pridih. Še nekaj minut opazujem belo naravo in bele ogromne snežinke na mojem oknu. Zmoti me najslajši vonj po vroči čokoladi in najslajših piškotih. Splezam iz mize, ki je ob oknu in se odpravim do kuhinje, kjer me na temno modrem pultu s svetlo zelenimi ploščicami čaka velika skodelica bele vroče čokolade s kokosom, takšne ki jo pripravijo v najboljši gostilni zraven šole.

Iz predala vzamem žličko in počasi zajamem malo čokolade. Njam, kako je okusno. nahitro vržem oko še na uro. »7:20« preberem na glas in že se zgubim v kopalnici. Ravno ko nase vlečem majico pozvoni pri vratih. »Tinaa Sarah je prišla. Si že?!« se izpod stopnic sliši glas Lane. » ja ja ja ja ja že prihajam« na kratko odgovorim in že se spuščam po stopnicah. Najprej objamem Sarah in jo prosim če mi poišče jakno in izbere kapico med tem ko jaz nase vlečem uggice. Ura je 7:55 in točno čez 5 minut prispe avtobus. Oblečena v najtoplejša oblačila in zavita v najdebelejši šal zapustim stanovanje. Zaklenem vrata in si na ramena potegnem šolsko torbo. Še malo pa bodo počitnice. Med potjo do avtobusa se pogovarjamo o vseh mogočih stvareh predvsem pa o tem kako bom skupaj s Sarah preživela počitnice in kako bova novo leto preživele skupaj s prijatelji v Bohinju.

Po 3 minutah čakanja končno prispe avtobus. Iz žepa potegnem denarnico in podam Urbano Lani da karto potegne po neki čudni napravi, kasneje to storim še jaz. Skupaj s Sarah sedeva na zadnje avtobusne sedeže kjer pričneva s domačo nalogo. Nič posebnega le neke hiperbole in premice pa neki Pitagorovi izreki in pa neke polomljene črke. Brez veze. Avtobus se ustavi pred šolo. Lano primem za roko in jo peljem do vrtca, kjer ji preobujem čevlje in obesim jakno. Pospremim jo do učilnice in že letim v stavbo nasproti vrtca. V šolo. Ko se sprehodim čez hodnik do svoje omarice si najprej ogledam urnik. Matematika, angleščina,slovenščina,fizika, in potem konec pouka. Hvala bogu. Na hitro se preobujem in letim do matematične učilnice. Učiteljice še ni v razredu zato na hitro poiščem predzadnjo klop v vrsti pri oknu v kateri že nasmejano sedi Sarah. Ravno ko si pripravim vse stvari vstopi učiteljica za njo pa nek učenec. » ja spet nekdo nov kot vedno, in verjetno se bo spet obnašal kot da je prijel boga za jajca.« prišepnem Sarah, ki se mi le nasmeje in prikima. Učiteljica začne uro z glasnim govorjenjem, ki mu učenci pravimo dretje. Lepo smo začeli pouk. Minilo je že 15 minut in še vedno ne delamo ničesar. 20 minut in končno se začne mučenje. Med tem ko učiteljica piše na tablo dobim listek na katerem piše; » po matematiki prosim počakaj pri omaricah. Luka.« hm ja v redu. Diiiiiin dooooooon. Končno je zazvonilo. Skupaj s Sarah se sprehodiva do omaric kjer počakava Luko. (ja to je tista nova zgaga, ki mi bo verjetno spet gnjavila). Ni ga. sledi angleščina in pa še slovenščina. Dve brez vezni uri med katerima se ni dogajalo prav ničesar. Le to da po novem ne sedim več s Sarah ampak z Luko-.-. sovražim ga. v najkrajšem možnem času zapustim učilnico in se odpravim v kuhinjo kjer za eno izmed miz sedi Sarah in kot vedno ona pripravi malico za obe. V 5 minutah pojem nekaj sendviča ostalo vrnem kuharici da vrže v smeti ali kamorkoli že pač da ostanke hrane.

Počasi se sprehajava po avli in prehodiva že 20 stopnic. Ko mi kar na enkrat nekdo pade v objem. »Kdo si in kaj bi rad« nejevoljno vprašam in grdo pogledam. »Tilen sem« Zajeclja in me pogleda. »In kaj počneš v mojem objemu? Te sploh poznam?« nesramno vprašam. Nič ne odgovori le odpravi se po avli navzdol. Še zadnja ura potem pa skočim v vrtec po Lano in jo odpeljem domov in doma ji pomagam narediti nalogo, ki jo ima in potem morava speči palačinke. na hitro naredim plan in že sedim v klopi. Med dolgočasno razlago učiteljice zasanjano sedim in razmišljam o Luki. »Pa saj ni tako slab, ima popolne modre oči in najlepši nasmeh kar sem jih videla« mi odmeva v glavi. » ne fantaziraj Tina« si rečem in se prebudim iz sanj. Še dve minute in končno grem domov. »Še malo, še malo, še malo zdrži« si prigovarjam in končno zazvoni. Skupaj s Sarah se odpraviva do omaric kjer se preobujeva in odhitiva v vrtec po Lano. Spravim jo na avtobus in že smo spet doma kjer pokličem mami in ji povem da bo Sarah ostala pri nas na kosilu. Sarah in Lana sedita v sobi in najbrž delata nalogo. Jaz pa se trenutno posvečam kuhanju, skuhati moram namreč lazanjo.

upam de je uredu (:
13. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Lili*Pix sprejeta...
Tiinčice kull je...
13. januar 2012
u70409
u70409
'You can't run! I am in your head!' v glavi sem slišala notranje glasove. V glavo mi pade vročina... 'Hahahaha! Bella, you are crazy, crazy,' slišim glas učitelja matematike, ki mi stoji pred nosom in mi moli zapisnik. Slabo mi je. Moje roke so potne. Primem zapisnik, a roke mi kar nočejo napisati podpisa. Preveč so potne. Pisalo mi zdrsne iz rok in pade na tla. 'BELLA!' zaslišim hrapavi, strogi glas učitelja. 'What?' začudeno vprašam, kot ne bi storila ničesar, kot, da mi skrbno ohranjeno pisalo ne bi padlo na tla in se prelomilo na dva kosca. 'Sit down!' zaslišim glas, ki mi odmeva v glavi. Ne zdržim več, moja glava ne zdrži več. Učitelj me pošlje v kot, klečati. Sošolci in sošolke se mi posmehujejo, jaz pa osramočeno gledam v strop. Z šibo udari po mojem golem hrbtu polnem modric. 'AAAAAAUGH!' Zatulim in hočem vstti. A noge me nikakor ne ubogajo. Kri mi lije, jaz pa nemočno ležim na tleh. Kapljice znoja mi padajo po tleh... "BELLA!" "A! Oh, mislila sem že, da je učitelj," nisem uspela dokončati stavka. Pred mano je stal oče. "Hitro se vstani, pojej in brž v šolo!" zakriči in me skoraj vrže s posteljo. Potrto stopam proti kuhinji, kje rmi mama polna radosti postreže z nutello. "Oh, kako si, dragica?" prijazno vpraša. V glavim i odmeva samo: ' Zopet me bodo v šoli tepli, zopet bo hudo' zato ne odgovorim na njen stavek...
Je okej odlomek? pa seveda zgodba ni resnična... :*
13. januar 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
hudo!!!!!!!!!!!
13. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg