Forum
u4473
u4473
Živjo sva vaši voditeljici ninc in sany99. Mava že en top model v teku zdej bi pa probale kej druzga kot naj naj pisatelj/ica. Vsak teden bo nov izziv ne bodo enaki in ni treba pisat v pravilni slovenščini. Js pa zdele pišem zgodbo moja največja ljubezen: ples plissss komentirite in si preberte.

Prijavnica:

ime:
priimek:
si že napisal/a kako zgodbo?
slika:

Sami izglasovali najbolšo in najsalbšo zgodbo, seveda točke dava tudi me.
Za izziv mate čas od ponedelka do petka čez vikend pa glasujemo rezultati bodo pa vsako nedelo zvečer. Lohk se tut opravičte na mojga zasebca.

Kličte me pa ninc al pa niny

Se boš prijavil/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. maj 2011
sabrina
ja sm ja

24. maj 2011
u49695
u49695
Lucija
Ne nism še napisala
pač to slikco k mam x3
24. maj 2011
u4473
u4473
obe sprejeti
25. maj 2011
u4473
u4473
povabta prjatle pa prjatlce
25. maj 2011
u49695
u49695
oki ;D
25. maj 2011
Leja
Zgodbica je u teku!! *Idino življenje*** -ko se zaveš da si sam na svetu..''

25. maj 2011
ime: Hannie
priimek: BoubŁe
si že napisal/a kako zgodbo? : Je v teku.. Če vas zanima pište na zasebc : D
slika:

25. maj 2011
u4473
u4473
Sprejeti
07. junij 2011
ime: Ingrid
priimek: Stopar
si že napisal/a kako zgodbo? : jo bom začela zj kmal,..
slika: http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.primorske.info/photos/med1/4d9b7acd_001_neonato.jpg&imgrefurl=http://www.primorske.info/novice/12669/v_postojnski_porodnisnici_odprli_babisko_hiso&usg=__ZSvuZcRoAXfl2GrvGBQnlFzrrS8=&h=230&w=330&sz=12&hl=sl&start=101&sig2=TQkcQIlDcS5QLgGqJsUaCQ&zoom=1&tbnid=QVqTzoJT8weiwM:&tbnh=150&tbnw=215&ei=bv3tTfqpOZKHswaXm4XRAw&prev=/search%3Fq%3Dnose%25C4%258Dnica%2Bv%2B9%2Bmesecu%26um%3D1%26hl%3Dsl%26biw%3D1024%26bih%3D653%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=383&vpy=265&dur=4589&hovh=184&hovw=264&tx=214&ty=54&page=8&ndsp=13&ved=1t:429,r:6,1&biw=1024&bih=653 (moja mami, je rodila mojga bratca po imenu Nik.
07. junij 2011
em, šorri.
neki se mi je zamrdal bom popravla mau kasnej.
07. junij 2011
Anna Ančč

Jaa 3 , 1 šee pišmm ...

Slikaa : PROFIŁNA !
07. junij 2011
u4473
u4473
sprejeti povabte prjatle/prjatlce
08. junij 2011
u4473
u4473
zdej nas je 6 še vsaj 4
08. junij 2011
u49695
u49695
agremo začet kr zdj je pa res že ful doug časa blo
21. junij 2011
ime: Cupcake.
priimek: Semič.
si že napisal/a kako zgodbo? Jaa.
slika:

21. junij 2011
u4473
u4473
sprejeta
05. julij 2011
u4473
u4473
ja lohk zacnemo
05. julij 2011
u4473
u4473
prvi izziv je da napišete zgodbo o punci/fantu, katerega starša se ločita.
napište kaj on preživlja te dni in kako se počuti.

naj bo izziv narejen do naslednega torka ker do takrat mene ni ce najdem kak bar z internetom pa se oglasim pa povabte se koga tokrat nobena ne izpade.

good luck
05. julij 2011
u49695
u49695
Že spet. Ni bilo dneva, brez kričanja. Sesedla sem se na posteljo in si hitro obrisala debelo solzo, ki mi je spolzela po licu. Kričanje ni ponehalo vse glasnejše je bilo spremljal ga je občasen ropot. Z glavo sem butnila ob zid in solze so se mi zopet ulile, vendar bila sem močna lahko sem vzdržala, nekako sem se vsega tega kaosa navadila. To je prehajalo v navado že tedne se prepirata in kričita. Naša ''popolna družina'' se je spremenila v polomijo. Maggy je v kotu trepetala se tresla in morje solz se je ulilo iz njenih sinje modrih učk. Bila je komaj šest nič ni razumela, vendar vseeno jo je prizadelo. Jaz kot starejša sestra sem mogla biti močna zame in zanjo. Večkrat je zacvilila, da naj se vse to neha, da tega noče. Takrat je tudi mene stisnilo pri srcu, takrat sem se tudi jaz bojevala z željo, da bi lahko zbežala od tod, večkrat sta (starša) videla najina obraza pouna s solzami vendar to ni ustavilo njunega kričanja. Vendar zadnjič, ko je Maggy že spala sem se splazila v kuhinjo, po piškote in mleku namesto tega pa sem videla starša, ko sta podpisovala neke dokumente, in govorila nekaj o selitvi, sodišču, pošiljanu preživnine. Samo takrat sta bila mirna, vedela sem, da sta govorila o ločitvi, tudi sama sta bila prekleto olajšana. Kljub temu, da smo še pred letom bili neločljivi, imeli smo se neizmerno radi in res je bilo kot v pravljici. Vendar vsaka pravljica ima srečen konec, ker pa je to resničnost konci niso vedno lepi in naš se je bližal. Takrat sem se počutila olajšano, kljub temu, da ne bomo več "srečna družina McCherry'' vsaj preprianja ne bo in ko se bosta starša dokončno ločila ne bom več prebedela noči zaradi njunega kričanja. Kotički ustnic so se mi privzdignili v nasmešek, hkrati pa sem se počutila krivo in ne prav dobro. Maggy še nič ne ve o tem še vedno verjame v '' in živeli so srečni do konca svojih dni'' kar je prav saj je še otrok in boli me misel na dan, ko bo ugotovila, da temu ni vedno tako. Za zdaj še vedno verjame, da bo to minilo in da se bosta mami in ati zopet imela rada in da da da... bomo živeli srečno do konca svojih dni.
Dnevi minevajo in mami niti ati ne nosita več prstanov zadnjič sem videla maminega v smetnjaku, takrat me je tako zabolelo saj sem naskrivaj tudi jaz verjela v ''srečen konec'' saj sem tudi sama še otrok 14letna najstnica z željami po temu, da ne bom videla obrazka od Maggy, ko bo izvedela kaj se v resnici dogaja. Ne bi prenesla tega razočaranja in žalosti, pri 6letih se bo morala soočiti z ločitvijo in zdaj se že dva meseca sooča s kričanjem in konstantnim prepiranjem, nevem kako zdrži. Njena glavica poune domišljije si vse to odmisli, predstavlja si svoj srečni kraj in tam smo mi : ati,mami,ona,jaz, ki hrustam pokovko in se igramo puzle. Oh, tudi meni se to sliši lepo, večkrat globoko v noč premlavam o tem njenem pa tudi mojem srečnem kraju. Vendar kmalu bo tega konec, še malo pa se bomo odselili in prepiranja ne bo. Še zmeraj se bomo imeli radi, samo ati in mami se ne bosta pa vendar ... srečna sem lahko, da ju sploh imam. Maggy pa bom vedno v oporo in vem, da kljub tej oviri, bo še vedno srečna prav tako jaz in prav tako moja starša.

aje kul? Jz sm pisala kokr, da se še nista, pač med tem k sta se ločvala... ; )
05. julij 2011
A se lah še prjavm?

OKi
Ime : Nika
Za zgodbico- ja pišem, ja.
Slikca :

04. maj 2012
ime: IceCream
priimek: Somenthing
si že napisal/a kako zgodbo? ja+ pišem
slika: profilna
11. avgust 2013