Forum
Sem Kelly Styles. Stara sem 16 let in živim v Londonu s svojo sestro, atanom in mamo. Seveda imam najboljšo prijateljico Selena. Imam majhnega labradorca po imenu Marley.

Boš brala?????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. junij 2013
neext
25. junij 2013
HVALA! <3
25. junij 2013
np
25. junij 2013
mama: https://www.fanpop.com/clubs/the-inbetweeners/images/5545552/title/wills-mum-photo
Marley:https://www.wallcoo.net/movie/2008_12_Movies/Marley_and_Me_03.html
Selena:file:///C:/Users/Bo%C5%A1jan/Downloads/x_03c7d52a_large.jpg
u138379
neext
25. junij 2013
next
25. junij 2013
Ponedeljek. Budilka že tuli in čaka, da jo ugasnem. Stečem v kuhinjo in si na vaflje namažem marmelado. Oblečem se v obleko, pete, dodam še zapestnice in naenkrat zaslišim zvonecin skozi vrata je stopila Selena. Naredi mi ribjo kost in skupaj se odpravima v šolo. Rabili sva hiteti, saj sva že zamujali. Ko sva prišle v učilnico naju je najprej okarala učiteljica potem pa še največja važička šole Mandy. Usedle sva vse v klopi in učiteljica nam je predstavila novega sošolca Harrya. Bil je tako lep da sem se takoj zaljubila vanj. Ko je bilo pouka konec je pristopilmk meni in me prosil če mu lahko razkažem šolo in seveda sem privolila. Nato me je odpeljal v gozd kjer pa nisem opazila kamna in se spotaknila. Kri mi je tekla kot krvavo jezero, saj sem padlA RES GRDO.Odpeljal me je k njemu domov in mi oskrbel rano. Kar naenkrat...........
Nadaljujem za 2 nexta
26. junij 2013
u138379
u138379
next
26. junij 2013
next
26. junij 2013
KISS. Skoraj sem omedlela.Ali je res. Harry me je poljubil pri njemu doma!!! Seveda sem mu poljub vrnila. Bilo se tako romantično. Stopila sem se kot lučka pri 35 stopinjah.Povedal mi je, da sem mu všeč že od prvega trenutka.Prosil me je, če bi postala njegova punca in seveda sem takoj privolila. Takoj ko sma se ločila sem povedala Seleni. Bila je vesela. Naslednji dan v šoli sma se držala za roke tako da so maju videli vsi tudi važička Mandy.Po pouku sem mu predlagala, da grema na sladoled, a je odklonil ker se mu je menda mudilo k prijatelji. Verjela sem mu in nato sma odšla vsak na svoj konc. Odšla sem v gozd, kjer sem zagledala Seleno in Harrya kako se poljublajata. Bila sem vsa iz sebe in takoj sem stekla domov in v 2 dneh pretekla toliko solz da bi lahko napolnila jezero. Že tako me je razjezilo, da je Harry poljubil drugo, ampak , da pe mojo BFF to pa mu ne oprostim. Res sem bila jezna tako sem namesto solz dobila živčne zlome!! V ponedeljek v šoli sem mu povedala svoje , ampak on se je branil da ga je poljubil aSelena. Stekla sem k njej in jo zaradi besa klofutnila. Kako lahko najboljša prijateljica s katero si že vse življenje stori kaj takega. Branila se je, da je mislila da je sošolec Loui a jaz ji nisem verjela. Ko sem doma ležela v postelji sem si na glas mislila " K
26. junij 2013
Kar naj si mislita da bom vsemu nasedla. Zaslišala sem zvonec in pred seboj zagledala.....
Nextam???? ( za mogoče 3)
26. junij 2013
next
26. junij 2013
moj next bo drugi pa še edn
26. junij 2013
u126015
u126015
next
26. junij 2013
Mandy moja največja sovražnica me je prišla potolažit!!!! Kar mislila sem si da mi želi na lase prilepiti čigumi. AJd bom jutri pisala nadaljevanje nimam nekega navdiha
26. junij 2013
next
26. junij 2013
u138379
u138379
next
26. junij 2013
Prepričana sem bila, da mi je prišla govoriti naj pustim Harryja, da bi ga nato dobila ona, ajaz ji nisem popustila. Naj si misli kar hoče, Harryja že ne bo dobila. Vendar nobena od mojih trditev ni bila pravilna. Prosila me je naj jo spustim noter. Rekla je, da ji je žal zato kar je videla in, da ji je mama zabičala naj se gre opravičit vsem ker je bila takšna. Povedala je da se bo preselila. To je bilo za mene olajšanje, saj se bom znebila krute sovražnice. Delala sem se , da mi je žal globo v srcu pa sem ponovno začutila veselje in srečo. Dan je hitro minil in kmalu sem se odpravila v šolo. Tokrat je bilo le drugače, da nisem imela tako lepe frizure ter, da sem bila sama. Med odmorom pa je do mene pristopila punca, ki mi je bila nova. Povprašala me je za ime in tudi jaz njo. Ime ji je bilo Alexandra, a me je prosila naj jo kličem kar Alex. Dobro sva se ujeli in kmalu sem dobila novo BFF. Pri nasprotni mizi pa je sedela Selena in naju opazovala.
Tudi Harry je pogledal k najini mizi. In seveda se mi je na stopnicah pred šolo ponovno opravičev, a jaz mu nisem nasedla in s Alex sva se hitro odpravili k meni domov, kjer sva se pogovarjale dolgov noč in nato še prespali pri meni.

Za nadaljevanje ter, da boste izvedele kar se bo zgoddilo jutri bi potrebovala 4 nexte.

Torej? Nextam ali ne?
26. junij 2013
Napačen smiley. Pravilen:
26. junij 2013
u138379
u138379
neext
26. junij 2013
No to pa je hitro. Še 3
26. junij 2013
nnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxtttttttttttttt
26. junij 2013
Še 2
26. junij 2013
next
next
26. junij 2013
Nadaljujem jutri ko bom dobla kej navdiha
26. junij 2013
next
27. junij 2013
Next.
27. junij 2013
u36121
u36121
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
17. julij 2013
u36121
u36121
ALI BI SE KDO PRIJAVU NA TOP MODEL OD MENE PA OD NATALIE<;;3:
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-bff-z-kristen-stewart-in-amp-selena-gomez/58558/

PLEASE PA SPOROČI ŠE DRUGIM SVOJIM PRIJATELJICAM ČE BI SE KATERA PRIJAVLA.
LP ANKA BANKA, NATALIE <3
17. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg