Forum
če se strinate bom napisala še eno zgodbico. (:
naslou gorii. Dogaiianiiee pa too in ono bote pa tak vidlii.
dogajalo se bo o usem. ČISTO USEM. Łove-friends-sad times-scarryy p'to. xĐ
sam neki da neo kakiga nesporazuma (xD). neo vsebovalo nevem npr. klanja xD pa duhov pa tega. pač bo o eni najstnici tak bol LOVEE.
če ti ni ušeč pa mrrš(: I MEAN IT!

naj napišem? xD

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. julij 2010
em naiipreii bi usaii pet komentarou de pol loh nadaliiuiiem. xĐ
09. julij 2010
ja dej!!!
09. julij 2010
OSEBE:

Miranda (glavna oseba):

Jenny (BFF):

ostale osebe pa sprotii
09. julij 2010
u23904
u23904
dej naipiš
09. julij 2010
u23238
u23238
nadaŁjuj!
09. julij 2010
u8038
u8038
next
09. julij 2010
še dvaa xD
pa morem še pomislit kaj bom naisala za prvi del...
09. julij 2010
oz. enga. (:
09. julij 2010
u23849
u23849
Ajmoo.!
09. julij 2010
u23849
u23849
Evoo, žii 2. tii pišeem. XD
09. julij 2010
u24310
u24310
dej napiš že
09. julij 2010
Next
09. julij 2010
okeii bom že začela. xD

Odprla sem oči in zagrabila budilko. Najraje bi jo zagnala čez okno a je nisem. xD Na srečo, saj bi se drugače mama spet jezila name. Ne moreš pomagati. Počasi sem vstala iz postelje in si oblekla majico in hlače. Danes je ponedeljek. Začetek zadnjega tedna šole. Ta teden tako ali tako še samo filme gledamo in se zabavamo. Danes se bomo slikali. Naličila sem se in si popravila pričesko. Imam dolge črne lase. Ljubim jih! < 3 Svojih las ne bi dala za nič. Ko sem bila gotova sem se odpravila v kuhinjo kjer je mama že zajtrkovala. Videla sem, da pogreša zabavne zajtrke z očetom, a sva obe vedeli, da se nikoli več ne bojo vrnili. Oče je namreč umrl pred dvema letoma v prometni nesreči na avtocesti. Takrat sem bila dva tedna zaprta vase in nisem vedela kaj bi počela sama s sabo. Bila sem čisto uničena. Mama je od žalosti želela narediti samomor a si je premislila saj ji preveč pomenim. To bi mi strlo srce. Ko sva pojedli sem jo poljubila in se odpravila v šolo. Ko sem prispela na šolsko dvorišče je do mene pritekla Jenny in se mi obesila za vrat. Jenny je najboljša oseba ki jo poznam. Zelo pozitivna in vglavnem super. Skupaj sva se odpravili v garderobo in slekli jakni. Sedli sva in se pričeli pogovarjati. Jenny je zakon družba in z njo se lahko pogovarjam o vsem. Preprosto najbolljša je!
09. julij 2010
seeem. xĐ

sam prooosiim in res vas fuuul prosiim da me ne mantretirate (kao xD) če nem gdaj nadaljevala. saj itaq usi pisci na igrah vete da se ti to učasih neda pa da učasih niaš cajta. tko da prooosiim ne pritiskajte in neote žiučni. ko bom pa loh pa bom itak nadaljevala ne. xD
09. julij 2010
u23904
u23904
next
09. julij 2010
u23849
u23849
Neext.
09. julij 2010
vam je všeeč?

em, loh date tut kake ideje sam na zasebnega. (:
09. julij 2010
Ko sva se tako pogovarjali, je naenkrat mimo naju pricapljala Lea. Lea je najina najhujša sovražnica, Tako važna je in misli da se ves svet vrti le okoli nje. V tistem trenutku bi ji najraje eno primazala. Ustavila se je pred nama in rekla:''kako sta smešni! Tukaj sami v garderobi čepita, brez kakršnekoli moške družbe. Smilita se mi. Kot da res!'' Zarežala se je. Zavila sem z očmi in ji rekla:''moraš v vsako stvar vtikati svoj dolgi nos?'' ''ni dolg!'', je pihnila. Jenny se je zarežala in pokimala. Lea me je pogledala in rekla:''vsaj fanta imam!'' Spačila sem obraz in jo sunila pod rebro. Odcapljala je vstran. ''sovražim jo!'', je pihnila Jenny in me pogledala. ''tudi jaz! Najraje bi jo pahnila v derajočo reko! Kozo smotano!'', sem se zarežala in si pogladila lase. Nekaj pri vsem tem pa je vseeno bilo res. Lea je lepa in ima fanta. Na najino žalost. Vsi se slinijo okoli nje pri tem ko sva midve le njena senca. Zato jo tudi tako sovraživa. Nemoreš kaj ko pa je taka koza rukjena. -.- Naenkrat je zazvonilo. Stekli sva v matematično učilnico in se vsedle. Učitelj je stopil v razred in s seboj prinesel nekakšno video kaseto o začetku števil in matematike. Koga pa to zanima? Zavzdihnila sem in rekla:''kot da moje življenje ni že dovolj bedno.'' Jenny je sedla zraven mene. Tako ali tako sva vso uro klepetali nato pa stekli v učilnico slovenščine in odložili torbe nato pa odhiteli v jedilnico k malici.
09. julij 2010
Lea:

09. julij 2010
u23904
u23904
men je zlo všeč next
09. julij 2010
uuu hudo!!
men je ful ušeč
a loh next??
09. julij 2010
Za malico so bili čokoladni žepki. Mljask. xD Pograbila sem dva in pohitela k mizi. Ko sva z Jenny pojedli sva šli v avlo in se vsedli na klopco. Pridružili so se nama še drugi sošolci in sošolke. Skupaj smo se zafrkavali in smejali. Imeli smo se odlično. Naenkrat sem se obrnila in na klopci nasproti nas zagledala Leo in njenega fanta kako sta se crkljala in poljubljala. Jenny je zavzdihnila in se prijela za glavo. Njen fant je najpopularnejši na šoli in vse norijo za njim. Menda je imel že dvaindvajset deklet. OMFG! Toliko fantov jaz ne bom imela v celem življenju. Šlo mi je na bruhanje. Jenny je nenadoma vstala in stekla na hodnik. ''kaj neki ima za bregom?'', sem se spraševala. Že čez par sekund je pritekla nazaj in mi pomežiknila. Za hrbtom je imela skrit kozarec poln vode. Počasi je šla mimo Johna (Lein fant) in Lee in stegnila roko. Naenkrat je Lea vsa mokra zakričala Jenny pa se je pričela krohotati. Vso vodo je polila po Lei. Krohotali smo se kot počeni lonci. V tistem trenutku je zazvonilo. Zavzdihnila sem in se zvlekla po stopnicah do slovenske učilnice. Še zmeraj mi je šlo na smeh! XDD
09. julij 2010
John:

09. julij 2010
u21348
u21348
Neext.? ;D
09. julij 2010
luštn john
dej nextiii
09. julij 2010
u13868
u13868