Forum
Albus Robaus stoji zraven Harrya in Ginny Potter(Njegova starša) in sprašuje Harrya kaj če ne pride v gryfondom.Harry kar naprej ponavlja da je vseno kam gre tudi če gre v spolzgad še ne pomeni da bo hudoben čarovnik.Albus ga pogleda in ga objame.Čas je da greš reče Ginny Albusu.Albus gre na vlak in pomaha Harryu in Ginny.Ko se že peljejo približno 15min.pride v kabino neka punca in nek fant(sestra in brat) in ga vprašata če jo on res sin od harrya potterja?.Albus reče ja toda še nekaj ga zanima...Kdo sta vpraša Albus.Jaz sem Lily reče punca.Fant pa jaz pa Michael.Lahko prisedeva vpraša Lily?..Seveda prikloni Albus.K so že skoraj tam Albusa zanima če se lahko še vrne mrlakenstain.Lily mu odgovori da je čisto mrtev toda govori se da obstaja Junior Mrlakenstain.Michael pa reče-mislm da ni tako...Pridite reče lily gremo jesti...

Nextam???

ja

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. avgust 2011
ups....
07. avgust 2011
puste anketo ker se ja neda...sam povejte če naj nextam?
07. avgust 2011
ja
07. avgust 2011
če nihče drug nebo brau jih puznam neki k jih bo
07. avgust 2011
hvala!
07. avgust 2011
Nadeljeval bom ob 18.00
07. avgust 2011
Albus stoji pred klobukom...Prof.McKhalledova kliče učence po seznamu...Lily Stinnger!...Klobuk premišljuje kam bi jo dal. Hmmmm gryfondom ali drznvraan?...Težka izbira.,V redu odločil sem se----------Gryfonodm! Vsi gryfondomci začnejo plostkati...Nasledni je.....Albus Robaus,stopi k klobuku reče prof.McKhalledova.Albus to naredi in stopi k klobuku.
Klobuk takoj reče Gryfondom!...
In potem še Michael...
Klobuk malo premišljuje
.....
Gryfondom!....
Pojdimo že jesti!Reče lily
Po gostiji gredo vsi v svoj dom...
Pogovor:
A---------Albus
L---------Lily
M---------Michael
.................
A:Mislita da bo mrlakenstain Junior napadel bradavičarko???.
L:meni se zdi da ne saj je vendar 1 leto starejši od nas....to pomeni da je on 12!
M:Če bo napadel bradavičarko bo mrtev
A:zakaj michael'....?........
M:Ker nima možnosti proti našim varuhi,pošastmi in zmaji...
A:Vem da nas varujejo ampak kaj če bo zbral vojsko in potem napadel??
L:Kako bo to naredil če je star 12 let!?
A:Recimo,da bo zbral vojsko ko bo star 20 al pa še mlajši'?
M:Kaj pa če sploh ni hudoben??
Aobro vprašanje!
L:lahko noč,se bomo jutri zmenili
A:Lahko noč
M:Lahko noč....

Nextam???
07. avgust 2011
Žal nebom nextal!

08. avgust 2011
oooooooooooooouuuuuuuuuuuu
14. avgust 2011
mi smo šli na murje
14. avgust 2011
u21230
u21230
za kva ne
14. avgust 2011
ker noben ne bere
14. avgust 2011
ja ker noben ne bere..sej bi nadeljeval če bi vsaj kkšn bral
14. avgust 2011
Zjutraj gre Albus na svež zrak.Zbujenih je samo kakšnih 5 ali pa 8.Ko je pet minut minilo je Albus šel v sobo in zbudil Michaela,ter se oblekel za pouk.Michael je šel pogledat če je Lily že zbujena toda na tleh je bila kri.Michael je hitro poklical Albusa.Michael in Albus sta počasi hodila po poti s krvjo.Sledilo je ven,po travniku dol mimo reke do prepovedenega gozda.Tam sta videla Lily v kletki zraven pa štire jedce smrti.Lily je vpila zbežita,toda Albus je s palico grozil jedcem smrti.Jedci smrti so se začeli smejati in eden je pripomnil da bosta zamudila pouk.Vsi so se semjali dokler niso videli Juniora Mrlakenstaina starega 12 let in takoj izrekel hromi!Jedci smrti so se razjezili in so napadali.Albus,Michael in Junior Mrlakenstain so se začeli obrambevati in napadati.Po 2 minutah spopadanja so prišli ščitniki bradavičarke in vse 4 jedce smrti ubili.Ko so ščitniki gradu ubili jedce smrti je junior mrlakenstain zginil.Lily,Michael in Albus pa so šli k ravnatelju(Nevillu veleritu in pisali staršem kaj se je zgodilo.Nevill je takoj ukazal takojšno zaščito Lily,Michaelu in Albusu..

Nextam??..plis berte pa komentirite
14. avgust 2011
next ful kul
14. avgust 2011
okey...bom nxtu ob 18.00
14. avgust 2011
sorry zdele nimam nč zamisli...bom mal kasnej nextu!
14. avgust 2011
u54513
u54513
Next.!
14. avgust 2011
Albus je bil še posebej presenečen da jim je Junior Mrlakenstain pomagal.Michael je pogledal na uro in rekel čas za pouk.Lily gre takoj po pouku na stranišče ker ji je slabo.Michael in Albus ji sledita in jo vprašata kaj je.Lily odgovori da je bolana in da ji je zelo slabo.Michael hitro steče po zdravnico in jo odpeljejo v bradavičarsko bolnico.Michael in Albus pa gresta v sobo in tam berete knjige.Albus ves ta čas razmišlja kaj je bilo to.Zato se Albus odloči da napiše pismo Harryu in da pride Harry na bradavičarko in se zmenita kaj je bilo.Čez 4 ure pride Harry z Ginny in z Jamesom.Albus takoj vpraša kje je Lily(njegova sestra-druga lily)Harry Pove da je šla na rojstni dan in da jo čuva Stric.Albus pove vse kar se je zgodilo Harryu.Harry odgovori da jelahko tudi prijazen Mrlakenstain.Če vama je torej Junior Mrlakenstain pomagal vrjetno ne boste imeli sovražnikov tako kot jaz, reče Harry.Harry gre pozdravit Nevilla in Nevill vpraša če si hoče James pogledat bradavičarko.James z vso hitrostjo bliskne po stopnicah gor do dvorane in tako naprej.Michael je zledenl ko je videl Harrya.Harry mu da roko in gre naprej za Jamesom.Ko vstopi v dvorano mi vsi učenci in seveda tudi učitelji začnejo ploskati.Ko že Harry,Ginny in James hočejo it v dvorane prileti pismo.V njem piše da grozi nevarnost bradavičarki.Harry je rekel da more ustati tukaj pomagati braniti bradavičarko.Zato hitro pojdita domov je rekel Ginny in Jamesu.Adijo očka,adijo Albus in adijo vsi.Prosim branite bradavičarko kot ste jo pred devetnjastimi leti.(To je bila želje Jamesa,ki si želi še enkrat vstopiti v bradavičarko).

Next=??
15. avgust 2011
next
15. avgust 2011
Nextu bom okol 13.00...kr nimam nč idej
15. avgust 2011
u54513
u54513
Next.!
15. avgust 2011
Nextu bom dans...sam full salbo mi ej pa nemorm
15. avgust 2011
next
15. avgust 2011
Ne!!!1...use se mi je zbrisal!!!
16. avgust 2011
bom pol nextu!!
16. avgust 2011
ok
16. avgust 2011
evo bom zdele nextu!
16. avgust 2011
Harry je naredil načrt,Michael je šel po sestro,Albus pa delal načrt z Harryem.Neville je vse učence poslal v dvorano skrivnosti.Potem je priešl Junor mrlakensatin in povedal ALbusu da Junior Mrlakensatin 2* vse hoče ubiti...Še posebej Harrya in mene.Kako za vraga ga bomo premagali če pa ma 500 čarovnikov in 100 zmajev več kot mi!?...Junior Mrlakenstain je rekel da ima 500čarovnikov,in 190 varuhov...Okey!...Junior Mrlakenstain je rekel:Živjo Harry Potter!...Danes boš umrl ti,Harry Potter..In tako kot moj brat in cela bradavičarka...Kaj mi pa boš naredil Harry??...Me ubil???..hahahaha)vsi hudobni se začnejo smejat)...Zdaj pa...Si pripravljen na smrt Harry Potter??'...Ja! reče harry!....Napad!!...Vsi hudobni začnejo teči proti bradavičarki....Ko že hočejo čez most se jim....

Nextam??..V naslednem delu bo spopad,Kdo bo vse umrl in kdo preživel,In pridružila se jim bosta Ron in hermione!
16. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg