Forum
Lep pozdrav verjetno me že poznate.
Na tej temi dam jaz polovico stavka vi pa nadaljujete .

en primer:
MOJ ATA TAK KADI,................................................................
vaš primer:
MOJ ATA TAK KADI, da se mu iz riti kar kadi :
to je eden izmed primerov.
vaš stavek:
VČERAJ SEM ŠLA V ,.......................................................................

SI ZA:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. julij 2014
stavek je:
VČERAJ SEM ŠLA V,..........................................................
04. julij 2014
VČERAJ SEM ŠLA V, restavracijo
04. julij 2014
včeraj sem šla v, restavracijo in
04. julij 2014
včeraj sem šla v, restavracijo in pojedla
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v.....
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj
04. julij 2014
superca
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala.....
04. julij 2014
še kr tak naprej
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o pesku
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o pesku ki
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o pesku ki mi je bil zelo.......
04. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o pesku ki mi je bil zelo brezveze zato ker
04. julij 2014
Nicky icy Wind
Nicky icy Wind
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o pesku ki mi je bil zelo brezveze zato ker so govorili samo o pesku pod vodo
06. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o pesku ki mi je bil zelo brezveze zato ker so govorili samo o pesku pod vodo zato sem
07. julij 2014
včeraj sem šla v restavracijo in šla plavat v terme ptuj ter gledala filem o pesku ki mi je bil zelo brezveze zato ker so govorili samo o pesku pod vodo zato sem zaspala
07. julij 2014
okej super zaj pa naslednji stavek
08. julij 2014
KO SEM SE SPREHAJALA PO...................................................................
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videla mojo simpatijo.
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videla mojo simpatijo kako
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videla mojo simpatijo kako je osvajal druge punce.
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videla mojo simpatijo kako je osvajal druge punce zato sem
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videla mojo simpatijo kako je osvajal druge punce zato sem pobesnela od ljubosumja.
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videla mojo simpatijo kako je osvajal druge punce zato sem pobesnela od ljubosumja in se
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videa mojo simpatijo kako je osvajal druge punce zato sem pobesnela od ljubosumja in se spravila domov,
08. julij 2014
Ko sem se sprehajala po parku sem videa mojo simpatijo kako je osvajal druge punce zato sem pobesnela od ljubosumja in se spravila domov, kjer sem
08. julij 2014
u170819
u170819
ko sem se sprehajala po parku sem videa mojo simpatijo kako je osvajal druge punce zato sem pobesnela od ljubosumja in se spravila domov,kjer sem se zaprla v omaro in na vz glas
09. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg