Forum
Hey!
Tuki se bomo pa šli eno igrco. Recimo jst bom napisala en odlomek zgodbice potem jo vsak napiše en odlomek in tako se zgodbica nadaljuje in tudi zapleta.
Jaz bom začela.

Hey!
Ime mi je Emily. Živim v Los Angeles. Stara sem 16 let. S starši in sestrico ter bratcem živimo v stolpnici blizu parka...

Emily:

Boš sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. november 2016
Sonček je zabaviščni park kjer so vlakci smrti. Nekega dne sem spoznala najboljšo prijateljico, ki ji je bilo ime ...

Vlakec smrti:

Upam, da ti je všeč nadaljevanje
25. november 2016
ta je prava slika

25. november 2016
Všeč mi je

Sarah. Bili sva enako stari. Zanimivost je bila ta, da sva bili obe blondinki, ki sva imeli najraje vlakce smrti. Ampak nikoli več nista hoteli iti saj se zgodilo nekaj izredno groznega...
25. november 2016
Grozno je bilo to, da se je vrtiljak vrtel s polno hitrostjo in se ni mogel ustaviti. Po dveh
urah so ugotovili razlog, da je...
25. november 2016
Upam, da ti je všeč
25. november 2016
Zelo mi je všeč in vesela sem da sodeluješ

Da je bil pokvarjen, ampak potem ko sva že 3x bruhali in se pokali od smeha. Tisto noč sva prišli pozno domov. Sarah je prespala pri meni in ko sva prišli k meni domov ...
25. november 2016
seveda sem ji razkazala stanovanje in ji rekla, da jutri pokažem moje starše. Mojemu očetu je bilo ime John materi pa Jennifer. Zjutraj sem ji pokazala...
Naša kopalnica

Moja soba

Naša kuhinja

Naša dnevna soba

Oče John in mama Jennifer

Upam, da ti je všeč
Sori zarad tolkih slik
26. november 2016
ubistvu sem hotela predstaviti še svoje starše vendar jih ni bilo doma. Ponavadi mi napišeta listek kam sta šla ampak našli sva samo listek na katerem je pisalo nekaj ne logičnega in nekaj kar onadva nebi nikoli napisala...

26. november 2016
Pisalo je: Emily! Tvoje mame nekaj časa ne bo doma. Pazi na Zaro (sestrico) in Maxa (bratca) ker sem moral z mamo. Če kaj potrebuje pojdite do tete. XOXO oči in mami
Uredi?
26. november 2016
Super je.
Pa ravno danes, ko sva hoteli iti v kino -.- ampak v redu. Pazili sva na Zaro in Maxa. Ubistvu je bilo kar zabavno. Saj smo...
26. november 2016
Snemali film z mojo novo kamero. Naročili so pico, vmes ko smo jo čakali pa smo si ogledali naš "film". Potem smo pojedli pico in šli spat
Okoli 1.00 zjutraj je nekdo pozvonil. Pred vrati je bil...
26. november 2016
Poštar. prinesel je pismo, ki je bilo naslovljeno na mene. Odločila sem se da ga preberem zjutraj. Zaspala sem. Spet me je zbudil zvonec. Ko sem odprla vrata je pred mano stala policija. Nisem mogla verjeti kaj se je zgodilo...

26. november 2016
Rekel mi je: Emily ustrelili so tvojega očeta Johna in mamo Jennifer. Popazili vas bomo, da ne bo morilec ustrelil še vas. Potem mi je pokazal sliko mame in očeta krvavečem položaju. Nisem mogla verjeti svojim...

Upam, da ti je všeč
26. november 2016
Očem. odločila sem se da novico povem jutri ostalim. Zato sem zelo težko zaspala. Ko sem se zbudila sem odšla (odločila sem se da jih še ne bom zbudila) preoblečt potem zobe umit in odločila da jim bom zdaj povedala. Prišla sem v sobo in...
26. november 2016
Zagledala Sarah, ki je stala sredi sobe in spala. Po obrazu je imela brivsko peno, majico pa porisano s flomastri. Stopila sem do nje, da bi jo zbudila, ko...
26. november 2016
me je presenetil neznan klic nekega moškega, ki je hotel od mene...

Upam da vam je všeč
13. december 2016
u215961
u215961
denar! Rekel je, da če mu do polnoči ne prinesem 3.500 $ bo trpela moja prijateljica in drugi sorodniki...
28. december 2016
Morala sem takoj nekaj narediti. Odšla sem na banko in videla, da imam samo...
28. december 2016
1000 $, hotela sem poklicati policijo, vendar mi je moški rekel naj nikar ne kličem, ker drugače svojih ne bom nikoli več videla, zato sem...
28. december 2016
Se odločila, da bom morala nekako zaslužiti denar, ampak to je bilo v nekaj urah nemogoče. Spomnila sem se ideje, ampak nisem bila ponosna nanjo. Morala bi krasti...
28. december 2016
u215961
u215961
denar iz banke, iz muzeje razne umetnine in jih potem prodati na črnem trgu. Zato...
28. december 2016
Sem potrebovala svojo sestrico. Zalotila je paznika v, jaz pa sem...
29. december 2016
odšla v banko in ukradla 3.000$.Potem sva skupaj s setrico stekli domov.Tam sem videla...
20. junij 2017
moškega z pištolo,ki od mene zahteva denar.Hotela sem mu dat denar, ampak............
20. junij 2017
je v tistem trenutku v sobo planila moja macka, ki mu je skocila na glavo. moski je....
20. junij 2017
padel na tla in začel kričati "KAJ TA MAČKA POČNE TUKAJ?SPRAVITE JO DOL"
20. junij 2017
macka pa.je zamijavkala.in v sobo so planili se vsi njeni mladicki. moskega so zaceli grizti in praskati po...
20. junij 2017
glavi.Imel je zelo globoke in krvave odrginine.Potem sem...
20. junij 2017
zagrabila svoj i phone in mu ga zabrisala v glavo. takrat pa je v sobo planil...
20. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg