Forum
Okei da vm obnovim prejšne dele:
No pač ker sva ble z frendico tok glupe sva šle klicat bloody mary. Tm je umrla in seveda noben ni vrjel zgodbi o urbani legendi. Tko sm prstala v norišnci. Srečala sm velik prijetnih ljudi in zdei probam pridt v posebno celico ko te skoz gledajo kamor grejo le ta bol nori. Tko bodo vidl da nism notra in me izpustil Bomo vidl če bo uspel.

http://www.igre123.com/forum/tema/bloody-mary/36872/4
Peit na
Da vidš use osebe pa to <33
Upam da vm bo ušeč :***

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. december 2012
u110286
u110286
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. december 2012
še 2 nexta <3
02. december 2012
u113842
u113842
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. december 2012
Še 1 nextt :3
02. december 2012
<33
03. december 2012
next
03. december 2012
Bla sm zmatrana od usga skp. Zakaj ne morm met normalnga laifa?* Ktnormalna najstnica??? Zakaj sva mogle bit s frendico tolk glupe?* Zakai mi je sploh gdorkol povedu za to kurčevo grozlivko???... Use sm obžalovala. Pa me je zanimal kolk cajta bom tu.... Zato sm se veselila vikenda da vidm mami. Čak mal? A jzt sploh grem domov za vikend????* Takr me je Angelina zmotila: Govorila sm z zdravniki... Ker ti nesmeš domov tud js nesmem... Sei veš..
Nenadoma mi je postal žou da sm jo u to zvlekla...
Jst: Angelina.... Oprosti... Nism vedla da bo tko...
Negede na moje opravičilo je rekla:: Ampak najini starši pridejo sm... Razn če pač če se oni zmenjo da bova šle k eni....
Takrt je blo kosilo. Prnesl so nm ga. Naju z Angelino so premestil v eno manjšo sobo. Začelo se mi je zazdevat da najin načrt deluje. Pogledala sm jo in ji v očeh vidla da misl isto..... Z nasmeškom na ustih me je pogledala. Ko so postle končno prstavl v sobo so naju zapustil...pogleala me je in rekla: Evo.. To je to. čez tedn al pa dva bova že tm in dokazale da nis...
Takrt je utihnla. naenkrat se je moi masmešk spremenu v resnost...
Angelina se je ulegla in ni rekla besede. Takr sm se spomnla: Jzt sm tule po nesreči...Kaj pa ona?*

3 Nexte... + A se gdo spomne kk je Angleina sm pršla?* Se opravičujm drugač. Vm je ušeč?* <33
03. december 2012
next,next,next.next
03. december 2012
06. december 2012
u110286
u110286
Neeeeeeext
07. december 2012
Še en next.
23. december 2012
next
02. februar 2013
u120570
u120570
n
21. februar 2013
next
01. marec 2013
Sori za 100 letno odsotnost :c

Okej:
To se prav nama je načrt uspeu. Zravn moje postle je biu tud telefon! Razgledala sm se po sobi in vidla: Nobenga okna, samo eno: tisto skozi katero nas opazujejo. V kotu sm vidla tud kamero. POPOLNO! seveda bo mal nerodn sam useen bodo vidl da nism nora! Moogoče me bodo tud spustil it domov za vikend al pa celo za več časa! Ampak me bojo sploh gdai sputil vn za vedno?
Nato sm pogledala Angelino. Obrnjena je bila proti steni in prav globoko dihala. Trebuh se ji je dvigoval zelo hitro veliko. Začelo me skrbeti in sm šla do nje. Obrnila sm jo in imela je ogromne zelo odprte oči. Zaskrbel me je in takrt so prišli neki zdravniki da ji pomagajo. Dal so ji gor nek aparat in jo odpeljal. v drugi sobi je bila "bolniška soba".
Tja odpeljejo bolnike,ki imajo resne težave ali so potrebni manjšega odmika.
Skrbelo me je zanjo in prišel je zdravnih in rekel naj grem z njiim nekam. Odpeljau me je v tisto sobo, kjer sm vidla Angelino čist belo.

NOČ:
nazaj v sobi sm. Pač bo ena noč brez Angeline...Ulegla sm see v postlo in naravnost je bla kopalnca.
Bila je nevihtna noč in strele so karnaprej udarjale. Skos je bliskalo. Naenkrat sm slišala grom in z njim krik ženske. Se mi je sam zdel al je blo res?! še enkrat sm slišala grom ampak nobenega krika.
Zabliskalo se je in špogledala sm v okno,kjer nas opazujejo. Tam je bila postava ženske. Nisem sicer videla barve las, velikosti očes ali katerih koli podrobnosti. Kar pa sem videla pa je bilo: dolgi lasje, obleka do kolen...
Postalo me je noro strah, še posebej ker tu ni bilo nikogar. Še enkrat se je zabliskalo in js sm strmela v tisto okno. Naenkrat je bila ženska tam. Rjavi lasje, velike oči.... kluka se je začela pomikat gor in dol in zazvonil je telefon.. Nato se ničesar ne spomnim...

3 nexte:3
+ a naj slownično pišm ali ne?:*
22. marec 2013
u120570
u120570
Neext
22. marec 2013
u110286
u110286
neeeext
25. marec 2013
u104471
u104471
neeeeeeeeeeeextiii :***
haha ne ni treba : )
12. maj 2013
Zbudila sm se usa prepotena. Bla sm prepričana da so ble sanje. Bla sm vesela dokler..... nism pogledala na telefon če je kej neodgovorjenih klicov in vidla sm 1 neodgovorjen klic ob 00.00 od skrite številke.
Misnla sm da gre za potegavščino.. Ampak gdo bi klicu v norišnco?
Debeu sm pogledala in postala sm žiučna. začela sm ukol gledat če je kje gdo k lahko pomaga in naenkrat so pršli zdravniki. Pomoje še noben ni biu srečnejši da je vidu zdravnike.
Pršli so in naenkrat obstali. 5 jih je šlo ven in samo en je ostal. Meu je morkro krpo in me je začel brisat po čelu. Debeu sm gledala in začeu mi je guvort da sm bla u komi od 3 do 4 zjutri. Js nism vedla mogoče ker sm tok trdno spala. Amprak sm bla budna neki cajta.. Tok da sm vidla uno žensko.
FAK. To so oni use posnel.
On je reku : Mislm da ni najbol pametno da greš domov ta vikend.
A so me splo nameraval poslat domov? niso mi povedal do zdej.
Pogledala sm ga z velikimi očmi in on je reku:
Nene nič še ni določen. Če boš zdrava boš lahko šla. Upi da se boš pobolšala.
Bolna sm? Res? Aja sori, nism vedla k se skoz počutm kt Drek.
Ampak vedla sm da morm ozdravet...
Nato je reku: Ampak Angelina...........
Sledi: dogodk k se je men pa eni prjatlci res, pa bom napisala v zgodbi. Ja?
3 nextee:*<3
29. maj 2013
u123401
u123401
neext!
10. avgust 2013
berte, tud gruzlivka^^ če vm je bla ta ušeč vm bo una še bol:*
28. oktober 2013
u104471
u104471
nextttttt<33
28. oktober 2013
Next
01. februar 2014
nexxtt!!
22. junij 2014
Back sm<33 upam da se koga tole zanima hahahahahha

No Ja uglavnem:
Ura je 11. Petk je. Starsev ze celo vecnost nism vidla in najhujs je da sm se navadla. Nism pogresala doma tok kr prve dni. Nism mela posebne zelje niju vidt. Vse je postal brezsmisln. Nism mela motivacije da bi nardila karkol.zjutri nism hotla vstat ker nism vedla zakaj bi. Noben ga cilja,nicesar.
Prso je moj zravnik in me odpelu vn.koncno svez zrk. Koncno vn iz une bebave sobe od Kere se mi je ze bruhal. Velik travnik. Okrog in okrog ograja z spicami.okol mene nori ljudje. Ljudje s samomorilskimi mislimi. Zrk je disau po dezju ker je bla ponoc nevihta.
Tisto noc sm super spala ker sm bla zmatrana od bah neprespanih noci.
SOBOTA
Danes vidm starse. Prsli me bodo islat in koncno bom sla domov. Koncno bom lahko delala kar hocm. Vrata so se odprla in stopla sm k njim. Zdravnik me je pelu cez hodnik do glavnih vrat. Ljudje so zjali v mojo belo obleko In moje skustrane lase. Brigal me je. Js grem vn. Ko sva prsla vn sm zagledala dva odrasla, kako stopata iz avta in teceta prot men. Stekla sm knjima in objel smo. Ceprov nism bla tok ganjena kt onadva sm bla vesela da ju vidm.
3nexti za to ko pride domov.
30. julij 2014
Next
30. julij 2014
next
28. oktober 2014
Next
08. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg