evo. tukaj bom predstavil način vaje za klavir, ki vam bo skrajšal čas vaje če ga boste upoštevali!
in najpomembneje : boste Zvadili !!! edino pravilo je da se držiš tega načina in ne ''švinglaš'' !

1. OZNAČI DELE ZA VAJO (najboljše je da si označiš 2 dela oz. takta)

2. PREBERI NOTE BREZ RITMA (preberš tiste note v teh dveh taktih brez ritma)

3. PREBERI RITEM (odtrkaš ritem)

4. PREBERI NOTE V RITMU (prebereš te note v takem ritmu kot so zapisane)

5. ZAIGRAJ Z VSAKO ROKO POSEBAJ BREZ RITMA ( PRAVI PRSTNI NA PRAVE TIPKE!)

6. ZAIGRAJ Z VSAKO ROKO POSEBAJ S ŠTETJEM (če so šesnajstinke šteješ : Pr-va-Do-ba)

7. ZAIGRAJ Z VSAKO ROKO POSEBAJ Z METRONOMOM (z vsako roko zaigraš posebaj ob metronomu)

8. ZAIGRAJ Z OBEMA ROKAMA SKUPAJ POČASI (PRAVI PRSTI NA PRAVE TIPKE!)

9. ZAIGRAJ Z OBEMA ROKAMA SKUPAJ Z ŠTETJEM (če so šesnajstinke šteješ Pr-va-Do-ba)

10. ZAIGRAJ Z OBEMA ROKAMA SKUPAJ Z METRONOMOM

prvo se vam bo zdelo tečno, ampak se vam splača potruditi !! jaz sedaj zvadim dva takta v 5-10 min. (če je kakšna nejasnost VPRAŠAJ!)
28. januar 2011
js vadim podobn, ne uporablam pa točk 2,3,4,7 pa 10. unih točk z metronomi ne uporablam, sicr je kul, sam js metronom sovražim, haha. še štetje mi gre na živce, sam potrpim, XD. aja, zorkoo, če lahka uprašam, kir razred si pr klavirju?
28. januar 2011
aja, pa dobr je tale nasvet, haha
28. januar 2011
@anchy21 : jaz SOVRAŽIM metronom samo potrpim hehehe D: ... 4. razred sem
28. januar 2011
haha, sej gre tut brez njega, men usej uspeva. js sm pa sedmi razred, pa se mi zdi, da sm metronom uporablala... nevem, kake pet krat... nč več. kr ful mi ni kul, pa se sploh nemorm navadit. aha, lepo drugač, da si 4. razred...
28. januar 2011
kaj ti greš potem naprej v srednjo glasbeno?? ahhaha
02. marec 2011
am, ja, bi šla, mislim, mi je kr dost ušeč, tak da bi nadaljevala, ja sam ka bo pa takrat... XD eno leto se lahka ful zgodi, tak da, nevem. ti ?
05. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg