Forum
u70159
u70159
Heei*
Sem Alice in stara sem 14.let.Hodim v 9.razred.Živim s staršema in sestrico Lili
v New Yorku.Nimam fanta čeprav si ga zelo želim.Imam pa bff Polono,ki skoraj
vse proste dni in trenutke preživljave skupaj.Upam z velikim veseljem,da
vam bo zgodbica všeč.
driin,driin me zbudi spet budilka iz prelepih sanj.kot ponavadi težko vstanem zato
se vedno jezim.Ampak rajši sem mislila na nekaj čudovitega.Na popoldanski shopping
z Polono,pa še petek je moj najljubši&najlepši dan v letu.Kaj bi še rada.???
Vstala sem in odšla v kopalnico.Umila sem se ter se odšla obleč.
Next.????

Js,Alice:

bff,Polona:

25. junij 2012
next
25. junij 2012
next ful dobr pišeeš
25. junij 2012
neext
25. junij 2012
neeext ful dobro
25. junij 2012
u70159
u70159
Hvala vam za nexte.Lada vas mam.!!! < 3333
Ko sem se oblekla sem šla v šolo.Po pouku sem šla domov jest nato pa k Poloni v shopping.Kot ponavadi sve tam 2 uri saj sve še pol šli v gostilno.Na poti domov
sem imela 4 vrečke oblačil zato mi je 1 padla dol.Nameravala sem jo pobrati vendar
me je prehitil čeden moški:

Zahvalila sem se mu,ker je pobral vrečko.Kar naenkrat me je vprašal:kdo si mladenka.??Alice,ti.??Maximiliano(Max).Me veseli,da sem te spoznal''reče.
Nekaj časa me je samo gledal.Meni je pa v srcu razbijalo.Hitro sem stekla domov z Polono.Poloni sem rekla,če lahko gre domov,ker hočem biti sama.Vsa objokana je odšla domov.Hotela sem jo po mobiju.Odšla sem gor v sobo.Na postelji pa zagledam rdečo&dišavo vrtnico.Zraven pa pismo.Takoj odprem kuverto.Pisalo je takole:
Draga Alice.!
Spoznala sva se v shopping z oblačili.Saj me poznaš,Max sem.
Upam,da ti je vrtnica všeč.Zanima me ali bi bila moja punca
Vem,da me niti ne poznaš od kod sem ampak verjemi sem dober
fant in naredil bom vse,da te osrečim.Pokliči na številko 041-286-023

Ko sem prebrala vse sem takoj poklicala na številko(041...)
M----->MAX j---->js
M----->Haloooo,Alice si ti.???
J-ja Max js sem poklicala sem na to številko kaj bi rad.??
M-saj že veš tvoj fant.
J-prisežeš,da si ne želiš le romantiko ampak tudi spolni odnos.??
M-ja ti si superpunca všeč si mi in to zelo.!
J-ok,sprejmem.
M-hvala ti miška < 3333.!
J-nzk zdej pa morm it bay,bay
M-čaw ljubica.!
next.????
25. junij 2012
neeeeeeeext nujnoo
25. junij 2012
nextttttttttt
25. junij 2012
NEXT
25. junij 2012
u70159
u70159
Ko se odložila mobi se pa spomnimjej na Polono sem pa čisto pozabila.Rajši sem odšla k njej kot jo poklicala.Ko sem prišla sem potrkala na vrata.Nikoli v življenju nisem doživela,da mi je odprla njena mama.Rekla semober dan a je mogoče Polona doma.??Seveda mladenka pridi v sobi že cele dneve joka.Ljubica nekdo te je prišel obiskat''ji reče nje mama''nikogar nočem videti mama''reče žalostno Polona.Niti nje.Vstopila sem v sobo.Njena mama naju je pustila samo.Joj Polona zakaj pa jočeš.?Dobro veš zakaj,ko sve prišli domovk tebi si rekla naj grem domov.Vem pa veš zakaj.?Ja,ker me ne maraš.!!!
Kaj.???Nikoli si moja dbest frined forever miška.!Pol pa povej zakaj si mi to rekla.?Ker sem bila v tistem hipu zaljubljena v Maxa in sem hotela biti sama.Res''reče Polona.??
Ja,prisežem.!Ok,saj ti verjamem pikica moja.Oh Polona Lada te mam.Jas pa tebe.
Objeli sva se in skupaj šli k meni domov na pico.
next.???
25. junij 2012
u70159
u70159
mal sem kratko,ker se mu mudi miške moje.!
25. junij 2012
Next !
25. junij 2012
next, čeprav ne berem ampak iz ljubezni do drugih
25. junij 2012
next !!!!
25. junij 2012
u70159
u70159
Hvala vam.!Evo nextam......
Naslednje jutro je bila sobota.Vstala sem in šla se v kopalnico umit nato pa obleč:

nato sem šla pogledat sestrico Lili.Glih je vstala zato sem jo šla malo umit in obleč.
Nesla sem jo dol in ji pripravila zajtrk.

Sestrica Lili:

njen zajtrk:

Ko je pojedla semjo nesla nazaj gor in ji dala igrače,da se je igrala.Js sem pašla v mojo sobo.Zazvonil mi je mobi.Bil je Max.
M--->Halo.!
j-Hey kok si spal.
M-super,ker sem mislil samo nate.
j-oh,js pa nate
M-poklical sem te,ker sem te želeu uprašati,če se greva danes popoldne ob 14:00 vozit z ladjo na tropski otok.???
j-itaq.!Se že veselim
M-ok pridem pote.
j-super se vidiva dijo
M-dijo

moj foon:

26. junij 2012
neeeeext !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. junij 2012
next
26. junij 2012
u70159
u70159
Bila je že 13:40 ura.Šla sem se preobleč v drugo obleko:

še prej sem si pa spodaj oblekla kopalke ampak najverjetneje ne bova plavala saj bova samo 4 ure ali manj.Nato sem se šla pogovorit z mamo.Rekla sem ji samo,da grem v tropski otok z mojim dbest friend forever.A tako torej ok samo,če boš pazila nase lahko greš''reče mami''.!Seveda bom in mamo veselo objamem.Oh že je ura 14:00.Pripeljal se je rdeč avto.Odpeljala sva se do ladje nato pa je nek njegov kolega odpeljal avto mu domov.Seveda sva se do tja peljala več kot 8 ur.Šla sva na ladjo.Nekaj 5 metrov daleč se je pa zgodilo............
next.??
26. junij 2012
u74323
u74323
next plis ful dobr...)))
26. junij 2012
next next next o:
26. junij 2012
Next !
26. junij 2012
neeeeext napeto
26. junij 2012
Hej! Tema s tem naslovom že obstaja!

http://www.igre123.com/forum/tema/na-tropskem-otoku/36009/1

IN MOJA JE

Dafuq Melcy

Fejk.. drgač se pogleda če že obstaja taka tema -__-
26. junij 2012
u70159
u70159
Nekaj 5 metrov daleč sva videla,da gredo proti nama veliki valovi.Skušala sva se jih znebiti ampak ni šlo.Padla sva v nezavest.Ko sem se zbudila sem zagledala,da sva pristala na otoku sama,ladje pa ni bilo nikjer.Vsa objokana sem zbudila Maxa.Ko se je zbudil je rekel:Alice kaj se je zgodilo kje sva.??Proti nama sošli valovi najbrž sva se potem znašla tu.Sva na tropskem otoku.Čakaj kje pa je ladja.?Nevem''rečem prestrašeno''.Vem samo eno rešitev''reče Max''.Kakšno.??Ja ostaneva tu sama skupaj dokler naju ne najdejo.Saj vedo kje sva.Mislim,da se je to moglo zgodit,da bova sama.Res rečem.??Ja saj se vidi.
Ampak kaj bova jedla in pila.Ja na vsakem otoku se najdejo kokosi in banane.Točno ampak vsak dan samo banane.??Ja bolje kot nič.Ja vem kaj bova zdaj delala.??Kopala sam maš kopalke me ''upraša Max''.??Ja seveda že oblečene.Ok js tut pol pa se greva.
tropki otok:

Čez nekaj časa sva postala lačna in žejna.Šla sva si poiskat kokose in banane.
Nato pa si iz vej od dreves naredila majhno hišico ter iz lesa naredila mizo,posteljo....
Nekaj časa sem hodila po otoku in zagledala mrežo na kateri lahko ležiš:

šla sem povedat Maxu in rekel,da še marskikaj lahko najdeva.Zato sva se lotila iskanja.
Next.???
26. junij 2012
u70159
u70159
@*Miss_Maichi*@ nisem videla prisežem spomnila sem se na tak naslov,ker sem enkrat bila na otoku sam sem si zmislila tropski pa ne pišem istokot ti saj še za to temo sploh nisem videla beripa boš videla.!
26. junij 2012
neeeeeeeext
26. junij 2012
next next next! TEJAAAA
26. junij 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nex
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next......................
26. junij 2012
u70159
u70159
TNX sestlica.!!
26. junij 2012
u59458
u59458
next
26. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg