Forum
Vsak dan, ko pridem iz šole se tresem kaj si bo danes izmislila mami. Vedno je bil kje kakšen razlog, da mi je na lice prismolila klofuto ali pa nabrcala, da sem samo zbežala v sobo. Vedno je kakšen razlog, da je nekaj narobe. Enkrat nisem naredila naloge. Enkrat se nisem naučila za 5. Enkrat sem 2 minuti zamudila na trening badmintona. Enkrat sem pozabila zvezek v šoli. Enkrat sem se skregala z mojo prijateljico. Enkrat sem pozabila geslo od računalnika. Enkrat sem bila ponoči budna do 22h. Vedno so neki bedni razlogi. Prišla sem domov in takoj šla delat nalogo. Ko sem jo končala, sem si naredila malico in vse lepo pospravila. Potem sem se šla učiti in, ko sem preverila po lanskoletnem testu koliko znam, sem vse znala in še celo več. V enem vprašanju sem odgovorila na ne na samo to vprašanje ampak še na 3 druga. Bila sem dobro sigurna vase, da me danes mami mogoče ne bo klofnila. Slišala sem loputanje z vrati in vedela sem, da je prišla. ''BEATRIX!!!'', je začela vpiti. Srce se mi je ustavilo. Pogoltnila sem slino in globoko zavzdihnila. Počasi sem hodila proti vratom in na moj obraz skušala pričarati nasmešek, da ne bi posumila, da se je bojim, ker bi me verjetno potem udarila še zaradi tega.
BEATRIX:

13. junij 2012
u87951
u87951
next
13. junij 2012
ŠE 1 NEXT
13. junij 2012
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
''živjo mami!'', sem ji rekla kot majhna pridna punčka, ''kaj si danes naredila?'', me je zlobno in hladno vprašala, ''naredila sem vso nalogo, ki sem jo imela in si naredila malico, ker danes nismo imeli v šoli kosila. Potem sem se šla naučiti in znam res čisto v nulo!'' ''hmm... potem si se res malo spametovala, da si se naučila. Čez 1 uro in pol imašđ trening. Do takrat si prosta.''. Čisto mirno sem šla v sobo, da le ne bi iz gledalo karkoli sumljivo. Ko sem se zaprla v sobo, sem začela vpiti v blazino od sreče. To sem počela kakšnih 10 minut, nato pa sem se usedla za računalnik in šla na facebook. Imela sem 3 obvestila, na računalniku pa nisem bila 3 mesece. In vsa obvestila so bila od sprejetih prošenj. Ker nisem imela kaj za početi sem se odločila, da bom računalnik kar ugasnila. Potem pa se je oglasil zvok na facebooku. Nekdo me je kliknil na pogovoru.
13. junij 2012
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
nexxxt
13. junij 2012
ŠE 1 NEXT
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u79327
u79327
oprostite ker smetim! rabim tekmovalce! bi se prijavile?PROSIM!! PA OPROSTITE KER JE MED ZGODBICAMI! AJA PA NEXT!

http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-trgovin-carsko-je-poglejte/35646/1
13. junij 2012
Bil je moj prijatelj, ki je od mojega očija sodelavčev sin. Upam, da štekate kaj želim s tem povedati. Verjetno se vsi sprašujete zakaj nisem nikoli poklicala policije. Problem je to, da moja mami dela na policiji in bi me ubila, če bi jo poklicala. Enkrat mi je že zaradi tega odtrgala šop las. Bilo je, ko sem bila stara 7 let. Se pravi 8 let nazaj. Bilo me je strah in želela sem videti očija. Ker je nenehno na službenem potovanju in hitro potuje in menja države nisem vedela v katero državo naj kličemo in tudi telefonsko številko zamenja v vsaki državi, zato, da ga ne morem poklicati, ker samo trošimo denar zaradi tega. Poklicala sem na policijo in oglasila se je moja mami. Bila sem prestrašena in ničesar nisem rekla. Takrat sem hitro prekinila ampak mami je nekako izsledila, da sem klicala jaz in... saj to sem vam že povedala.
13. junij 2012
next
13. junij 2012
ŠE 3 NEXTE
13. junij 2012
u79327
u79327
NEXT
NEXT
NEXT
13. junij 2012
u87951
u87951
next
13. junij 2012
1
13. junij 2012
u79327
u79327
NEXT
13. junij 2012
u96101
u96101
next!
13. junij 2012
nexxt
13. junij 2012
next jst bi tako mamo ubila
13. junij 2012
next
13. junij 2012
neeeeeeeeeeeext js bi zbežal od doma če bi blo tak
13. junij 2012
next, ja jst tud
13. junij 2012
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
Eli Serrano je bil zadnje čase moj edini prijatelj, kljub temu, da sva se že milijonkrat skregala. Izdal ni še nobene moje skivnosti in vedno, ko sem bila v težavah me je poslušal. Njegovo ime na Facebook-u je Lonely Eli. Ja... Točno on me je kliknil. Eli je vedel vse razen moje mami. Moja mami nadzoruje moje računalnike in najboljši hekerji - njeni sodelavci - so že tako uredili, da ne morem nič neprimernega početi. Pogovarjala sem se z Eli-jem ( Eli = Eli, Bea = Beatrix):
Eli: čavči!!!
Bea: ojla
Eli: kak si?
Bea: fajn, ti?
Eli: legendarno!
Bea: kaj pa? Si dobil menstruacijo?
Eli: ne! Čeprav bi rad to imel in prosim ne delaj se več norca iz mene, ker sem gej!
Bea: okej no! Haha! Kaj je?
Eli: fanta imam!!!
Bea: reeeees? Ooooooo!!!! Vesela sem zate! Kako mu je ime? Kdo je koga vprašal? VSE POVEJ!!!
Eli: ime mu je Arturo. Veš kak srček je! Dam ti njegov fb ampak, da ti ne bi osvajanje na misel prišlo!
Bea: ELI! Gej je... Remember?
Eli: ja... sori sam fuuul velik ljudi ga osvaja!
Bea: jaz ga ne bom.
Eli: https://www.facebook.com/profile.php?id=579422349534485 to je on!
Bea: woooooooooooooooooooooooow!!!
Eli: ja! Ta hotie je čiiiizt moj < 3333
Bea: kje sta se spoznala?
Eli: moja tastara sta me peljala v cerkev čeprav nisem veren ampak saj veš. Božič se bliža.
Bea: je bil tudi on tam?
Eli: v resnici niti ne... v cerkvi sem ga zagledal in se začel spogledovati z njem. Ko je bilo maše konec sem šel ven h štantom in njegov oče ima enega. Takrat ga je on nadomeščal in mi je ponujal same sladkorne srčke.
Bea: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Kakšen piki je! Res sem vesela! Koliko je star?
Eli: 18 let ima.
Bea: 3 leta je starejši od tebe! Polnoleten je!
Eli: ljubezen ne meri v letih!
Bea: to imaš pa tudi prav! Moram iti! Trenig! Čauuu!
Eli: ajde < 333
Sem vesela, da ima Eli fanta ampak... on je gej, jaz pa ženska pa on hitreje dobi fanta kakor jaz! Malo sem bila tudi jezna, ker je hitreje našel ljubezen.
ELI:

ARTURO:

14. junij 2012
FB PROFIL JE IZMIŠLEN!
14. junij 2012
u92032
u92032
next
14. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg