Forum
u52564
u52564
Tekla sem in tekla, dokler se nisem spotaknila in padla z glavo naprej. Zaletela sem se naravnost v drevo. Počasi sem se dvignila in se prijela za glavo. Začutila sem nekaj mokrega in lepljivega... kri. »Lizzie!« sem zaslišala za sabo in se stresla. Solze so mi tekle in tekle, vendar nisem imela časa da jih obrišem. Vstala sem da bi pobegnila vendar je bilo prepozno. Našel me je... »Lizzie...« se je zasmejal ter pokazal sekiro. Ravno ko sem dojela da bom umrla je zamahnil. Vendar udarca nisem začutila... odprla sem oči ter se znašla v postelji. »Bog...« sem zavzdihnila ter se dvignila. Po čelu sem bila čisto mokra. Nočne more vsako noč so bile že navada. Morile so me odkar mi je umrla hči. No, ni umrla ker bi bila bolana ali ker bi se poškodovala. Umorili so jo... zgodilo se je pred 3 leti. In od takrat iščem njenega morilca. Ko ga najdem... bolje da o tem sploh ne razmišljam. Preden bi mi budilka uničila dan sem jo ugasnila. »čas za službo.« sem se opomnila in vstala iz postelje. Pri mojih 30ih bi morala biti polna energije in veselja do življenja. Ampak ne po tem kar se je zgodilo pred 3 leti. Ob pogledu na hčerkino sliko sem še vedno začutila solze v očeh. Se bo to kdaj končalo? Bom lahko kdaj mirno spala? Ne... ne dokler ne najdem morilca. Moj poklic je dokaj zahteven. Iskanje nepridipravov ni mala šala. Delam na policiji kot forenzik. Najboljši del moje službe je, ko lahko morilca, roparja ali drugega nepridiprava vkleneš v lisice z vedenjem da bo pristal nekje, kjer mu bo do konca življenja žal za svoja dejanja. No, če si seveda ne bo poiskal preveč dobrega odvetnika...
26. junij 2011
u37271
u37271
hah. next.
30. junij 2011
u49221
u49221
nextiii^^
30. junij 2011
u23904
u23904
next