Forum
1.DEL
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Podrobnosti: Ta zgodba govori o punci Belli (14 let), ki skupaj z 6 let mlajšim bratcem Joshem postane talka petih tipov, ki so oboroženi.

Osebna izkaznica Belle:
Ime: Bella
Priimek: Green
Starost: 14 let
Horoskop: dvojčka

Osebna izkaznica Josha:

Ime: Josh
Priimek: Green
Starost: 8 let
Horoskop: bik
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

PROLOG

Včasih pomislim, da bi zbežala. Mama in oče sta od ponedeljka do petka vsak dan v službi. Od 8.00 do 17.00. Tako se nekaj časa v šoli nekaj časa pa moram preživeti doma, z mojim nadvse tečnim bratom Joshem.
»Adijo. In ne prepiraj se z bratom.« mi je naročila mama, preden je odšla v službo.
»Ne bom. Čau Bau.« sem rekla mami in vzela kosmiče iz hladilnika. Mama se mi je nasmehnila in izginila skozi vrata. V tistem trenutku je iz svoje sobe pritekel Josh in mi iz rok vzel kosmiče, jaz pa sem tako kot ponavadi kričala od jeze. Čez nekaj trenutkov je Josh samo še prestrašeno gledal skozi okno, čeprav ne vem zakaj.
»Josh, kaj je narobe? Strašiš me.« sem rekla plašno.
»T .. T .. Tam!« je rekel Josh in z glavo pomignil proti drevesu na našem dovozu. Debelo sem pogledala in stopila k njemu. Zdaj je še mene postalo strah. Pri drevesu na našem dovozu je stalo staro zapuščeno vozilo. Z Joshem sva se mirila s tem, da je verjetno od novih sosedov. Ampak, še včeraj je oče rekel, da imajo prečudovitega karavana.
Z bratom sva se odločila, da odideva v drugo nadstropje in pogledava če je kdo pred vrati. Hitro sva stekla gor. Odgrnila sva zavese in pri naših vratih zagledala štiri tipe, ki so poskušali vlomit. O, moj bog! Eden pa je z pištolo hodil naokrog. Pet jih je!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Upam, da vam je do zdaj bilo všeč..

Nextam???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. februar 2012
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
20. februar 2012
No, tak doug next bo zadostoval..hualaa usm tistim ki ste kliknal next pa tut tistim ki ste kliknal tvoja odločitev..me ne zanima
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

1. POGLAVJE

"Kaj bova naredila?" me je živčno vprašal bratec in začel jokat.
"Umiri se Josh..Umiri." sem ga mirila in božala po glavi.
Saj ni čudno, da nam poskušajo vlomit..Naša hiša je zeloooo velika.

[img]https://data.whicdn.com/images/23502172/getimage_large.ashx[/img]

Prijela sem Josha za roko in mu rekla:

B - Bella (jaz), J - Josh

B: Josh pojdi v svojo sobo in pokliči mamo. Vse ji natačno povej. Jaz bom medtem hodila po stanovanju kot, da nič ne vem. Če se mama ne oglasi pokliči očeta. Če se še ta ne oglasi pa vtipkaj 113.
J: Ampak Bella. Kaj če se ti kaj zgodi?
B: Ne bo se mi. Obljubim Josh.
J: Dobro no..
B: Vse bo v redu Josh. Prisežem ti.
Objela sem ga in poljubila. Prvič v svojem življenju. Noro, a ne? . Odšel je v svojo sobo jaz pa pred vhodna vrata. Delala sem se, kot, da nič ne vidim, čeprav se z kotičkom očesa vseeno opazovala tiste bedake pred našo hišo. Ko je lomilka pri vhodnih vratih utihnila, sem se ustrašila. Jim je uspelo? Ne, ne sme jim! Hitro sem zagrabila majico na kavču in stekla k Joshu.
"Bella! Kaj je narobe?!" me je panično vprašal.
"Uspelo jim je vlomiti.." sem komaj izdavila.
Takole je izgledal Josh, ko sem mu to povedala: !
Odšla sva v garderobo, kjer je bila jašek, po katerem bi v najnujnešem primeru morala splezati. Zaklenila sva se in v tistem trenutku, sva zaslišala korake na hodniku.
"Bella!" je panično in prestrašeno zašepetal Josh.
Slišala sva, kako je eden moški drugim dajal navodila, kam naj grejo. Zaslišala sva, da je nekoga (torej enega od tistih štirih) poslal v garderobo.
Zastalo mi je srce.
Zbogom življenje...

Postaja Napeto..
Vas Zanima Kaj Se Bo Zgodilo???
Next???
21. februar 2012
Ewo še slikce..

Bella:

Josh:

Garderoba:

21. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg