Forum
Heii! Kljub temu da je že toliko zgodbic bom napisala še eno! Upam da vam bo všeč!
*****************************************************************************************************
Hey! Sem Emma Evans. Stara sem 16. let in obiskujem gimnazijo v San Franciscu, hodim v 2.letnik.
To sem jaz:

V šoli sem zelo priljubljena in imam veliko prijateljic s katerimi se zelo dobro razumem.
Naj vam predstavim svojo družino:
Mami Diana Evans, ki je po poklicu modna oblikovalka:

Oči Jon Evans, ki je po poklicu šef v športni trgovini:

Imam tudi mlajšo sestro Katy Evans:

Stara je 7. let in hodi v drugi razred.
Nekako tako pa izgleda naša hiša:

******************************************************************************************************
Upam da vam je začetek ušeč! Nadaljevanja bodo daljša in boljša naslednjič pa vam bop predstavila še stanovanje!
Se slišmo

Boš bral/a zgodbico

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. avgust 2014
u159575
u159575
next!
01. avgust 2014
next
01. avgust 2014
Hvala za Next
Nadaljevanje
**********************************************************************************************
No naj vam pokažem še naše stanovanje:
Dnevni prostor:

Kuhinja in jedilnica:

Moja soba:

Ni glih soba z petimi zvezdicami je pa vsaj moja!!
Soba od Katy:

Vem da je še mejhna, ampak rada je neki posebnga in da istopa tko kt js, samo da men in preveč ušeč da istopam! Ampak tko pač je!!
Spalnica od staršev:

Kopalnica:

Moja in mamina garderoba:

To je naše stanovanje!!!
01. avgust 2014
next, next, next, next...
01. avgust 2014
u159575
u159575
next!
01. avgust 2014
Sedaj bom začela z prvim dnem
***********************************************************************************
Petek, 13.6.2014
Zjutraj me zbudi budilka ob 6.45. Kot vsako jutro grem najprej v kopalnico si umijem zobe in obraz, nato pa odidem v garderobo in se oblečem za v šolo.V omari sem zagrabila prvo obleko ki mi je prišla pod roke nato pa sem si jo oblekla in naredila še frizuro.

Odšla sem v kuhinjo kjer sta že bili mami in Katy, oče pa je ravno odšel v službo. Skupaj smo jedle zajtrk. Toast z maslom in medom.
Zraven pa smo se še pogovarjale: j-jaz m-mami K-Katy
m-je dobro
j- mami supr je
K-najboljši zajtrk
j-a bi me loh zapelala v šolo, k se mi res ne da it z busom
m-seveda, Katy pa gre zraven
j-ok
K-Emma a mi posodš svoj lip glos
j-kaj pa ti bo šminka
K-rada bi bla lepa v šoli
j-Katy sej si lepa, še preveč tud če nimaš na seb make upa pa lip glosa
K-a res
j-ja
m-Katy pre mlada si še da bi se šminkala
K-no prov, se pa pač nebom
j-ura je že 8.00, gremo
m-no pojdita k vratom in Emma obuj Katy
j-okej
Počasi smo se spokale v avto in odšle do šole! Ko smo prispele sem Katy peljala v razred, nato pa odšla k avtu da mami rečem adijo. Peš sem odšla do gimnazije saj js čisto blizu osnovne šole.Pred gimnazijo so me že čakale prijateljice, s katerimi sem nekaj časa klepetala nato pa smo odšle v razred. Pouka je bilo hitro konec. Po pouku pred šolo me je Tess ena od mojih bff ujela ravno ko sem hotela iti po Katy in sva se začeli pogovarjat. j-jaz T-Tess
T-hey Emma pridš popoldne kej vn
j-nevem, lohka. Kam pa gremo
T-loh greva v park
j-kaj pa če se greva še skupi z Sophie pa Ello kotalkat?!?
T-dobra idea
j-ok, bom js povedala še nima dvema
T-kje se dobimo
j-pr moji hiši
T-ok se vidmo
j-ok čau
T-čau
Ko sva s Tess nehali govoriti sem odšla po Katy. Z avtobusom sva odšli domov. Kjer sem najprej malo pospravila nato pa sem poklicala Sophie in Ello. Obe sta se strinjali z idejo, zato sem poklicala Tess da ji povem da se vse strinjamo z idejo. Ravno sem nehala govoriti že je prišla mami in me poklicala naj ji pomagam pripraviti kosilo. Ko sva skuhali špagete z bučkami je ravno prišel oče se usedev za mizo in začel govoriti koliko dela ima v službi. Po kosilu sem pospravila mizo, Katy pripravila TV za gledanje risank nato pa odšla v sobo po kotalke. Mimogrede pa sem se še preoblekla v:

Nato pa odšla vn čakat prijateljice. Ko so prišle smo se najprej zmenile kam gremo.
Tess:

Vse povsod je normalna, razen v naši družbi.
Sophie:

Učasih je malo nora, a zato jo imamo toliko raje!!!
Ella

Včasih je sramežliva, a sedaj ko je v naši družbi skoraj nikoli več!!
Jaz, Tess, Sophie in Ella smo bff in naše ime je BFFE kar pomeni Best friend for ever.
Odšle smo do parka.

Nato pa še v naš najljubši biffe, kjer smo naročile pijačo.

Ko smo spile vsaka svoj koktail smo se odkotalkale vsaka v svoj dom. Ko sem prispela domov je bila ure že 18.00, ampak meni je bilo vseeno zato sem se odšla še kopat. Seveda v bazen ker mi starši zvečer ne dovolijo v morje. V bazenu sem bila sprva sama nato pa so se mi pridružili še ostali. Skupaj smo čofotali do 20.00. Nato pa smo se odšli stuširat.Katy je odšla spat, oči in mami sta odšla gledat TV jaz pa sem odšla v sobo na fb, na katerem sem bila do 23:00. Nato pa sem bila utrujena in odšla sem spat.
To je prvo nadaljevanje upam da vam je všeč!!
Nočko! Se slišmo pr naslednem nextu!!
01. avgust 2014
u159575
u159575
next
01. avgust 2014
Next, full dobra zgodba!
02. avgust 2014
next
02. avgust 2014
Nadaljujem
************************************************************************************
Sobota, 14.6.2014
Danes me je zbudilo sonce, ki je posijalo v moje oči. Ker nikoli nemoram zaspati nazej sem morala ustati. Pospravila sem posteljo in odšla v kuhinjo. Vsi razen jaz so še spali zato sem se odločila da naredim zajtrk. Palačinke z jagodami.
Nisem ga naredila samo zase pampak še za ostale člane družine.Takoj ko sem krožnike postavila na mizo sem zaupila "ZAJTRK" nato so prišli iz svojih sob. Ko smo pojedli zajtrk se se oblekla v top, kratke hlače in superge:

Nato pa sem odšla teč po obali.Tekla sem približno eno uro nato pa sem odšla domov. Ker je bilo zelo vroče sem se odločila da pokličm bff naj se pridej k men kopat. Ko so pršle smo se oblekle v kopalke in se šle kopat v morje.
Moje kopalke:

Tessine kopalke:

Sophiene kopalke

Elline kopalke:

Bilo je zelo zabavno, saj smo se tunkale, podajale z žogo in kasneje smo se celo potapljale in iskale školjke.Bilo je zelo zabavno. Ravno smo hotele iti na plažo igrat odbojko ko nas je moja mami poklicala naj pridemo jest. Za kosilo smo imele pico. Bila je odlična. Ko smo pojedle smo se najprej namazale s kremo za sončenje, nato smo se malo posončile in po pol ure smo odšle igrat odbojko jaz in Sophie proti Tess in Elli.Bilo je zelo zabavno. Nekaj časa smo jgrale brez občinstva nato pa so prišli štirje fantje in nas opazovali.Bilo nam je nerodno zato smo hitro odšle k našim brisačam in odšle nazaj v vodo.Kopale smo se pol ure nato pa smo odšle na plažo in začele kartat in se pogovarjat o tistih fantih.
Pogovor j-jaz T-Tess S-Sophie E-Ella
T-Tisti štirje fantje so bli pa lošni
j-Tess
S-No sej so bli res
E-Ja zelo
j-No ja mogoče čist mal
T-In vedno ko zinm kej tazga o fantih rečš Tess
j-Ja pa kaj
E-Ker vm je naj bol všeč
S-Pa sej jih sploh ne poznamo
E-Po videzu
j-Sej videz ni najvažnejši
T-Ali pač
S-punce punce tih bote sm grejo
j,T,E-Ok
Fantje so se nam počasi bližali "Živjo punce" je rekel eden od fantov "Živjo" sem mu odgovorila. Moje bff pa so se čisto potiho smejale. "Če dovolite bi vzev samo žogo ki nam je ušla" je rekel jas pa sem mu odgovorila "Seveda izvoli jo" Podala sem mu žogo on pa mi je prijazno rekel hvala in se mi nasmehnil. Prav čutila sem kako sem zardela v obraz, saj mi je kar naenkrat postalo zelo vroče. Ko je fant odšel sem še kar naprej gledala za njim. Ko sem gledala za njim, se je fant obrnil in me videl kako ga gledam. Zelo hitro sem glavo obrnila nazaj proti prijateljicam ki so se mi smejale. "Nekdo je pa zaljubljen" je rekla Tess "Jaz, ni šan, kaj si pa domišlaš"sem ji odvrnila "Ja pa ja, vse smo te videle kako si gledala vanj in kako si zardela!" me je znova zbodla Tess " No nehaj, kje smo ostale" Sem napol v smehu in napol v jezi rekla "Ti si na vrsti Emma" mi je rekla Sophie. Igrale smo naprej. Jaz sem še kar naprej razmišlalja o lepotcu ki je prišel po žogo in nas prijazno pozdravil.Dekleta pa so se mi še naprej smejala.Igrale smo do sončnega sahoda. "Punce poglejte sončni zahod" Vse smo se zazrle v sončni zahod.

Pet minut smo ga gledale, nato pa smo pospravile stvari in odšle domov. Ker mi je bilo dolgčas sem odšla na sprehod.Na plaži sem se usedla na tla in gledala v morje in iz kamenčkov sem naredila:

saj sem se prej nekoliko zaljubila.Ravno ko sem položila zadnji kamenček sem na svoji desni rami začutila roko ki me je nežno prijela.Polek mene je stal:

Pogovor med mano in njim j-jaz o-on
o-Hej kaj počneš sama tukej
j-Dolgčas mi je blo pa sm šla na sprehod
o-Aha jas sem Dean
j-Jaz pa Emma
o-Vem kdo si
j-Kako
o-Celotna šola te pozna
j-Aha uredu
o-Zakaj si prej gledala za mano
j-Hotela sem vas videti kako igrate odbojko
o-Ja pa ja
j-No prav, nekoliko si mi ušeč
o-Ti tudi meni
j-Bi se mi pridružil na sprehodu do svetilnika
o-Seveda
Odšla sva in se umes tudi pogovarjala.

Ko sva prišla do svetilnika, sva se usedla in čez nekaj časa odšla. Na pol poti pa me je stisnil v svoj objem in naenkrat sem se dotikala njegovih mehkih ustnic. Vnjegovem objemu sem se počutila varno in toplo, bilo mi je prav prijetno.

Po poljubu ni nihče rekel prav nič. Stisnila sem s k njemu in odšla sva naprej. Ko sva prispela do moje hiše mi je dal še en poljub in mi rekel "Adijo, se vidva jutr na plaži" Pokimala sem in mu pomahala v slovo. Ko sem prišla na balkon kjer me je družina čakala z večerjo, sem se usedla za mizo nato pa smo se začeli pogovarjat.
j-jaz m-mami o-oči K-Katy
m-Nekdo je pa zaljubljen
j-Mami
o-Kaj mami, če je pa res
j-Oči sedaj pa še ti
o-Ja
m-No, kako je ime lepotcu
j-Ime mu je Dean, če te že zanima
m-No seveda me, če pa sta tako lepo skupaj hodila
j-To ni blo čist nč
m-Kaj pa poljub
j-Bil je samo prijateljski
o-Kaj ti je sedaj nerodno
j-Sej mi ni
m-Kaj pa je potem
j-Če pa sta me takoj začela spraševati
K-Emma ma pa fanta, Emma ma pa fanta,...
j-Katy tiho bodi
K-Zakaj
j-Zato
m-Ne se prepirat
j-Sej se ne
m-Ja pa se
j-Mogoče čist mal
m-Katy
K-Ja?
m-Ti si na vrsti da mi pomagaš pospravit z mize
K-prov mami
Še predn sta mami in Katy žačeli pospravlat sem odšla v kopalnico se stuširala in odšla v sobo. Takoj sem odšla na facebook in dodala Dena za prijatelja.Nekaj časa sem se še pogovarjala z Sophie, Tess in Ello. Ampak jim nisem nič povedala za sprehod in poljub. Ko je bila ure že 22.00 sem ugasnila računalnik in odšla spat.
*************************************************************************************
Nadaljujem ko bom mela čas, mogoče že dons!
čau
02. avgust 2014
Next
02. avgust 2014
Next
02. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeext
02. avgust 2014
u159575
u159575
next
Plis berte mojo zgodbico;
http://www.igre123.com/forum/tema/la-y-in-amp-my/73909/1
02. avgust 2014
Hvala za vse nexte!!!
Nadaljujem
*********************************************************************************
Nedelja, 15.6.2014
Zjutraj me je zbudilo žvrgolenje ptic na vejah, ki so peli pred mojim oknom. Odšla sem v kuhinjo kjer sta že bili mami in Katy.
Pogovor j-jaz m-mami K-Katy
j-Jutro
m-Jutro, kaj boš jedla
j-Nič
K-Zakaj pa
j-Ker slučajno nisem lačna
K-Ja, ampak potem neboš imela dovol energije za plavanje in boš potonila kot kamen,ane mami
m-Emma ime energijo še od včeraj
K-Ja pa ja
m-Ja
j-Katy
K-Kaj?
j-Nehaj
K-Nebom
j-No prav pa bom pojedla en košček pite
K-Js bi tud še mal
m-Prav dobita
Ko nama je mami prinesla pito, sva obe takoj utihnili saj je bila tako okusna. Ko sem pojedla svoj košček pite, sem odšla v garderobo in se oblekla.

Čevlje sem do vrat nesla v rokah in jih skrivala za torbico, saj če bi me videla mami bi jih morala nesti nazaj. No ja, to se je zgodilo ko sem bila stara 15 let. Čevlje s peto sem imela samo na valeti pa še to sem jo komaj prepričala. No, ko sem odšla skozi vhodna vrata, sem si obula čevlje. Odšla sem k Tess, skupaj odšli k Sophie, nato pa smo vse tri odšle še do Elle. Vse so seboj vzele kopalke in brisačo, saj smo nato odšle k meni domov. Ko smo prispele, sem stekla v sobo in se preoblekla v kopalke.
Vse smo imele iste kopalke kot včeraj. Odšle smo v vodo in si podajale žogo.Kar iz nenada pa je Sophie zaupila "AUUUUUUUU" Hitro smo jo vprašale kaj je bilo. Povedala je da jo je spekla meduza. To ni bilo nič čudno,saj je bila v najglobji vodi. Z njo sem odšla vn, Tess in Ella pa sta se odšli še potapljat. Pol ure sva z Sophie klepetali, nato pa je ona odšla k Tess in Elli v vodo. Ostala sem sama in reševala sem križanke.Ko sem rešila že eno četrt križanke sem se ulegla in zadremala. Po pol ure dremanja pa sem se zbudila, saj sem na sebi začutila nekaj mrzlega in mokrega. Bil je Dean, ki me je pobožal po trebuhu. Pogovor j-jaz D-Dean
j-Oh, veš kako sem se ustrašila
D-Ponavadi se najprej reče živjo
j-No ja seveda, živjo
D-Hojla, kako si
j-Še kr uredu
D-greš v vodo
j-Ne vem, ker si mi ga že ti kr neki prnesu
D-Dej no dej
j-Grem, ampak greva mal bol stran od tuki
D-Zakaj???
j-Ker so tle moje prjatlce
D-Ja pa kaj
j-Nism jim še povedala da sva skupej
D-No, Bodo pa to pač same ugotovile
j-Prov
Dala sem mu poljub na usta nato pa sva odšla v vodo. Sprva svo samo plavala nato pa sva odšla na pomol ki je bil malo dlje od nas, in sva skakala v vodo. Po pol ure skakanja sva skočila v vodo in odplavala porti brisačam. Ko sva priplavala kja pa se je zgodilo nekaj prečudovitega.

Ravno ko se je dogajalo to, pa so iiz vode prišle Tess, Sophie in Ella. Zato sva hitro končala. Odšla sva na brisačo, kjer sem mu sedla v objem. Ostale pa so se samo čudile in naju gledale. Nato pa je Dean začel pogovor.
j-jaz D-Dean T-Tess S-Sophie E-Ella
D-Kaj tako bulite
S-Saj ne
j-Ja pa
D-In to zelo
T-Od kdaj sta vidva skupi
E-Učeri se sploh nista poznala
D-Ja ampak zdej pa se
T-In kdaj sta se spoznala
j-Nehite sprašvat
E-Ampak
j-Nč ampak, pač sva skupi
Vse so bile takoj tiho, Dean pa mi je dal še en poljub na usta, nato pa je rekel "Se vidva zvečer na sprehodu, zdej pa moram it k sm zmenjn s prjatli"dal mi je še en poljubček "Prov, me pridš pujn?" sem ga uprašala "Seveda, apsolutno, zagotovo" Pomahala sem mu in mu poslala poljubček. Nato pa:
T-Kok časa sta skupi
S-Kdaj sta začela
E-Povej, povej
j-Okej no, prov če vs že zanima
S-Povej že
j-Ja no, zvečer sem sedela na plaži in nardila sem srčk iz kamnov, pol pa je pršu on...
S-Ja in
j-...povabila sem ga na sprehod do svetilnika, in ko sva šla nazaj me je stisnu v svoj objem in me polubu.
T-Pa kaj se je še zgodil??
j-Šla sva do moje hiše kjer sem dobila še zadn poljub, in to pred familijo.
T-Fajn
S-Cool
E-Romantično
j-Ja no supr, zamenjejmo temo.
Ravno ko sem rekla naj me nehajo zasliševati, me je mama poklicala na kosilo. Seveda so z mano odšle tudi vse bff. Po kosilu smo se odšle še malo kopat, potapljat, kasneje pa še odbojko.Ura je bila že 17.30 zato smo odšle domov. Odšla sem v svojo sobo in naredila domačo nalogo. Ko sem jo naredila je bila ura 18.30, zato sem odšla v garderobo in si preoblekla iz kopalk.

Nato pa sem si še uredila lase.

Ravno sem končala ko je pri vratih pozvonilo. Odšla sem odpret. Bil je Dean. Dal mi je poljub. Sprva sva odšla na sprehod po plaži nato pa me je peljav na večerjo v restavracijo na plaži. Ko sva pojedla večerjo sva odšla še do svetilnika, kjer sem ga poljubila in se privila k njemu v objem, nato pa sva počasi odšla domov.Pred domom sem dobila še en poljub.
D-Se vidiva jutri v šol
j-Ok
D-Lepo spi
j-Enako
Odšel je proti svojemu domu, jaz pa sem odšla v hišo, saj je bila ura že 20.30 zato sm se hitro stuširala in odšla v sobo. Pripravila sem torbo, odprla okno za sveži zrak in odšla v posteljo ter zaspala.
************************************************************************************
Nadaljujem ko bom loh!!
Čau
03. avgust 2014
u159575
u159575
neeeeeeeeeeeeeeeeext
03. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. avgust 2014
neeeeeeeeeext
03. avgust 2014
Neexxxtttttt
03. avgust 2014
neext!!
04. avgust 2014
neeext.
04. avgust 2014
next+nova bralka
04. avgust 2014
Hvala za toliko nextov!!!
Nadaljujem
Ponedeljek, 16.6.2014
Zjutraj sem se zbudila ob 6.45. Odšla sem v kuhinjo kjer me je čakal zajtrk, ki me je že čakal na mizi.

j-Jutro
m-Jutro
j-Je to zame
m-Seveda
j-Kje pa je Katy
m-Oči jo je že zgodaj odpeljal v šolo
j-Zakaj
m-Mislila sva da bom jaz morala že zgodaj v službo
j-Zakaj
m-Ker moram svoje izdelke poslati v znano šivalnico v Parizu
j-Zakaj
m-Ali lahko nehaš s tem svojim zakaj
j-Zakaj
m-Emma
j-Ja, ja sm že tih
Ko sem pojedla zajtrk sem odšla v garderobo in se oblekla.

Ko sem se oblekla in uredila vse kar sem morala je bila ura že toliko, da sem se odpravila na avtobusno postajo. Avtobus je imel 10 minut zamude.Ko sem prispela pred šolo, sem videla da ni nikogar zunaj, zato sem skupaj s preostalimi odšla v šolo. Tam sem se preobula in odšla v razred. Pogovor med mamo in učiteljem j-jaz u-učitelj
u-Zamujate mlada dama
j-Se opravičujem
u- Ali imate razlog za zamudo
j-Da, avtobus je prišel 10 minut kasneje
u-Uredu, sedi
j-Da
Usedla sem se in se pripravila za uro, nato pa sem začela poslušati učiteljevo dolgočasno govorjenje.Zdelo se mi je kot da je ta ura trajala celo večnos. Nasrečo, so mi ostal ure minile zelo hitro. Po koncu pouka so me pred šolo čakale Tess, Sophie in Ella. Uprašale so me, ali sem zaspala ali je avtobus res zamudil.Seveda smo se pogovarjale tudi o drugih rečeh, in ne samo o busu zaradi katerega sem zamudila. Ko se je naš pogovor končal, sem odšla peš do doma, saj mi je pasal dolg sprehod. Ko sem prispela domov, ni bilo nikjer nikogar. Na mizi pa me je čakal list, na katerem mi je mami napisala da je nujno morala v službo, in napisala je naj grem v vrtec po Katy. Znova sem se obula, in odšla nazaj proti gimnaziji, zraven katere je blizu tudi vrtec. Odšla sem v vrtec, kjer sem nekaj časa iskala njeno skupino, a sem jo vseeno našla. Vzela sem Katy, ki me je bila prav vesela. Na poti domov sva zavile še v slaščičarno na tortico in sladoled.Ko pa sva vse pojedli sva odšli domov.Doma sva se oblekli v kopalke in odšli na plažo. Na plaži sva naredili velik peščeni grad.

Rabili sva dve uri in pol da nama je ratal tako lep grad. Ker je bila Katy utrujena saj je umes še plavala, sem ji rekla naj gre v svojo sobo in malo zaspi.Ko je odšla sem jaz ostala še na plaži.Pol ure sem bila sama nato pa je prišel Dean. Sedela sva na pesku in se pogovarjala.

Po eni uri pogovarjanja in eni uri in pol kopanja sva bila zelo žejna zato sem odšla v hišo in nama nardila koktail.

Ravno sva spila koktail, pa mi je zazvonil telefon.Bila je Sophie.
j-Heii
S-Heii
j-Kaj želiš?
S-Zanima me ali imaš kaj časa
j-Odvisno za kaj
S-Da se pridemo vse BFFE kopat k teb
j-A loh mal kasnej??
S-Zakaj, a maš družbo
j-Ja
S-Dej no, sej vaju bomo same pustiel
j-Čaki da uprašam Deana
S-Ok
Telefon se odmaknila in ga uprašala.
j-A loh pridjo moje bff na obisk
D-Ja
j-Supr Hvala
Telefon sem dala nazaj k ušesu.
j-Loh
S-Oh super, se vidmo
j-Ok
S-Čau
j-Čau
Odložila je, in jaaz tudi.
D-Če hočš loh še js pokličm prjatle pa gremo skupi odbojko
j-Dobra idea
D-Ok pet minut mi dej
j-Ti jih dam deset
Tako je še Dean poklical svoje prjatle. Najperj so prišle moje prjatlce nato pa še pet minut za njimi prjatli od Deana. Dean je začel s predstavitvijo fantov, jaz pa sem predstavila svoje bff.
To so Deanovi prjatli:

Shane, Jack in Nate
Takoj ko smo se predstavili je napočil dvoboj v odbojki. Punce proti faantom. Čeprav sem bila zaljubljena v Deana, tukaj ni bilo usmiljenja. Po eni uri igranja smo punce zmagale za 7 pik.Skupaj smo odšli še plavat nato pa je bil čas da smo odšli domov. Ko sem prišla je Katy gledala risanke. Jaz pa sem se odšla preoblečt iz morkih kopalk, nato pa sem odšla naredit domačo nalogo. Ko je bila ura že 19:00, sem odšla pripravlajt večerjo.

Ko sem ravno krasila palačinke, ko sta domov prišla mami in oči. Skupaj smo pojedli večerjo, se stuširali in se pripravili za spanje. Ob 20.00 pa smo še pogledali en film, ki je trajal do 21.30. Nato smo odšli v sobe in zaspali.
Nasledji next pride ko bo čas.
Čau
04. avgust 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttt!
04. avgust 2014
u159575
u159575
neeeeext
04. avgust 2014
next
04. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeext
05. avgust 2014
Hvala za Nexte!
Torek, 17.6.2014
Zjutraj me je zbudila mami ob 7:15.
m-Ljubica zbudi se
Me je stresla za ramo
j-Sem že budna
m-Pozabila si naviti uro
j-A sem zaspala šolo??
m-Ne, pojdi se obleč in pridi pojest zajtrk, potem pa te peljem v šolo
j-Ok
Mama je odšla z sobe, jaz pa sem stekla v garderobo. Uzela sem prvo kar sem našla.

Hitro sem stekla v kuhinjo, kjer me je na mizi že čakal zajtrk.Mama je videla čevlje, a rekla je samo to "Sedaj si pa že dovolj stara" In se mi nasmehnila. Ko sem pojedla svoj rogljiček je iz sobe šele pricapljala Katy.
j-Kaj Katy ne gre v šolo
m-Ne slabo se počuti
j-Saj je tako videti
m-Ja
Mami je še skuhala čaj za Katy, ji postregla rogliček, nato pa sva skupaj odšli v avto. Mami me je odpeljala v šolo saj sem zamudila oba busa. Ko sva prispele do gimnazije, so se ostal ravno odpravljali v razrede, zato sem se jim pridružila. Pouk je minil zelo hitro, saj smo imeli na urniku same lahke predmete. Po pouku sem govorila s prijateljicami.
j-Hey, pridete popoldne kej k men
T-Seveda
S-Ja ampak naj bo tam tudi Dean in njegovi prijatelji!
j-A se je nekdo zaljubil
S-Ne, samo odbojko bi rada igrala
T-Ja pa ja
j-Ella, zakaj si tako tiho
E-Ker ne pridem do besede
j-Ja no sedaj sta tiho in lahko poveš
E-No ok, men je prov da se vidmo
Klepetale smo še v drugih rečeh, Nato pa je prišel moj bus in morala sem domov.Ko sem prispela domov, sem prvo naredila domačo nalogo, nato pa sem s Katy igrala Activity. Igrale sva samo eno igro, ki je trajala uro in pol. Nato pa je pozvonilo pri vratih. Odšla sem odpret, bil je Dean.
D-Hey
j-Zakaj nisi poklicu
D-Hotu sm te presenetet
Na usta sem mu pritisnila dolg in sladek poljub, nato pa je iz za hrbta povlekel:

"Vrtnice, kako so lepe!" Sem rekla in mu dala še en poljub. Katy sem pustila samo, in gledala je film Camp Rock, jaz pa sem odšla z Danom na plažo. Odšla sva v vodo.

Kopala sva se dve uri, nato pa sva odšla v hišo, kjer sva naredila kosilo za naju in Katy.Skupaj smo pojedli, potem pa sem jaz pospravila mizo in zame in Deana naredila ledeni koktail.

Ravno sva popila in odšla na plažo ko so prišle moje bff.
S-Hey
j,D- Hey
S-Ali tvojih prjatlov ni tle
D-Zakaj?
S-Da bi igral odbojko
D-jih bom poklikcu
Dan je odšel malo stran od nas in poklicu prjatle.Hmalu je prišel nazaj.
S-A bojo pršl
D-Ja
S-Supr
Za hrbtom sem se smejala Sophie, a nisem bila edina saj sta se ji smejale tudi Tess in Ella. Fantje so prišli kmalu. Zato smo zelo hitro odšli igrat.

To sm bila jas v skoku za zadnjo piko, ki smo jo sedeva tudi dobile, ker so vsi gledali vame kako sem skočila. "Znova smo vas premagale" sem rekla "Ja, pa ste nas res" Je rekel Dean in me poljubil pred prjatli. " Dean, nč nisi povedu da maš punco!" Je reku edn od njegovih prjatlov, in to je bil Shane. Po končani igri smo odšli v vodo. Vsi smo bili spredaj razn Shana in Sophie. Ko pa sem pogledala nazaj sem videla nekaj pretresljivega!!!

Hitro sem ruknila Dana in vse ostale in jim pokazala nazaj. "Ooppppaaaaaaaa" Smo zavpili vsi h krati. Nato mi je Sophie pokazala jezik. Odšli smo naprej kot da ni bilo nič.Odšli smo pred mojo hišo na plažo, kjer so se vsi razen jaz in Dean odšli kopat. Spomnila sem se da nam lahko naredim koktail, zato sem sama odhitela v hišo, Dean pa je odšel v vodo.

Punce so bile že na brisačah zato so hitro zagrabile vsaka svojega jaz pa tudi. Zato so na sliki samo štirje. Fantje so prišli vn z vode takoj ko smo jih poklicale. Dean se je usedel k meni, Shane se je usedel k Sophie, Nate se je poskušal usesti blizu Tess in Jack blizu Elle. Hitro smo popili koktaile, nato sem kozarce odnesla v hišo. Ko sem prišla nazaj smo se še nekaj časa kopali, potlej pa smo odšli domov. Deanu sem dala še en dolg poljub, nato pa odšla v hišo. Gledala sem kje je Katy in je nisem nikjer našla. Bila sem že vsa panična, kje je. Na koncu pa sem jo le našla v njeni sobi za compom. Rekla sem ji naj mi pride pomagat naredit večerjo. Še preden sva začeli delati je prišla mami in mi ona pomagala. Takoj za njo pa je prišel še oče. Kmalu smo skupaj pojedli večerjo, nato pa sem odšla v kopalnico se stuširala in ob 21:30 odšla spat
Nadaljujem ko bo čas za to!!
Čau
05. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeeeext
05. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg