Forum

1.del
------------------------------------------Bethany----------------------------------------------
"Bethany! Vstani proosim. V šolo boš morala, meni se pa že res grozno mudi v službo!" me je poklicala mami iz spodnjega nadstropja. "Jaa..." sem sama pri sebi zamrmrala in se samo obrnila na drugo stran. "BETHANY! TAKOJ PRIDI DOL!" je zdaj zabobnelo po hiši. Vrejeli ali ne, takoj sem prišla dol. "Jutro" je rekla mama in se mi nasmehnila. Samo pogledala sem jo z ubijalskim pogledom in jezno odvihrala v kopalnico. "Prav, kakor hočeš. Jaz moram v službo." je rekla za mano in slišala sem, kako so se zaprla vhodna vrata. Ah ja...še eden dolgočasen ponedeljek. Lase sem si počesala, si jih spela v čop ter se oblekla v oprijete kavbojke, in neko majčko s kratkimi rokavi. Nikoli se nisem preveč brigala za svoj zunanji videz, saj sem tako ali tako veljala za piflarko. Ko sem končala v kopalnici, sem šla v kuhinjo, kjer je bila Jessica, moja dve leti starejša sestra. "Jutro Beth. A se ne pozdravi svoje starejše sestre?" me je zbadljivo vprašala. "Ne, a bi te mogla?" "Povedala bom mami. "Kar daj ji. Sita sem že tega njenega 'lepega obnašanja'. Stavim, da še princes niso tako mučili!"
"Prav imaš...princese so še bolj mučili,Beth." mi je rekla Jess. "Whatever! Pravim, da imam vsega tega dovolj." sem se zadrla nanjo. Samo grdo me je pogledala, vzela svojo prazno skodelico in jo nesla v umivalnik. "Aja, Beth. Samo še nekaj: mami je rekla, da bova čez poletje najbrž morali k teti v London." je rekla Jess pri umivalniku. "Kaj?! Ne,ni šans! Jaz ne grem v ta bedast London, kjer veš čas dežuje! Ostala bom v Miami-ju, pa če je komu prav ali ne!" "Bethany Melissa Parker! Kaj je narobe s tabo?! Mislim, vedno si ubogala, kar je mama rekla, in zdaj se tukaj nekaj dereš, da je ne boš več ubogala! In ti povem kaj je krivo za to?! Tvoja neumna 'BFF' Juliet!" se je zdaj res razkurila name Jess. Zdaj je pa res šla čez vse meje. Najprej mi reče, da ne smem kričat, pa ona dela ravno to, potem ima nekaj proti moji Juliet(dobro, že res da je najbrž že pri 15 izgubila nedolžnost in da na šoli velja za največjo kurbo, a vseeno. Je prava prijateljica, in nikoli ne izda mojih skrivnosti)! "Sovražim te Jessica! Sovražim!! Iz dna srca te SOVRAŽIM!" sem se ji zadrla, si obula all starke, vzela torbo in stekla na avtobus. Jessica je prišla nekaj minut za mano, a me še pogledala ni. Ko pa je avtobus skoraj speljal, je prišla Juliet. "Hej Beth. Kaj je? Spet prepir s sestro?" je vprašala in pogledala nazaj proti Jess. "Ja..." sem zamomljala. Vidite?! O tem govorim! Jess pravi, da me Juliet samo izkorišča, pa me ne! Brez da bi ji povedala, je ugotovila kaj je narobe! "Juliet...bi me kdaj zapustila?" "Kaj? Zakaj bi te?" "Nevem...si moja BFF?" "Bethany...vedno bom tvoja BFF. Jaz zaupam samo tebi, ti pa samo meni je tako?" Prikimala sem. Vem, da se čudno sliši: največja piflarka šole in največja kurba šole(kar sploh ni res) sta skupaj. Razlog je le en: mene nikoli niso sprejeli(tudi če je Jessica najbolj popularna punca na šoli), Juliet pa prav tako ne. V šoli sva z Juliet šli do omaric, vzeli zvezke za angleščino ter se odpravili k pouku...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaz:

Jessica:

Juliet:

Boste naprej brali to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. junij 2013
u126192
u126192
Neeeext ful fajni začetek
11. junij 2013
u101445
u101445