Forum
u172972
u172972
Mrak se je kmalu začel spuščati na mesto Portland. Vedela sem, da moram oditi v gozd in to hitro, preden koga poškodujem. Pogledala sem našo temačno ulico, kjer ni bilo nikogar. Super, da sem se preselila sem, kjer me nebi videl noben človek. Odšla sem na svoj balkon, vzela zalet in skočila na streho sosednje hiše. Preverila sem, da nisem pritegnila nikakršne pozornosti, nato pa se tiho kot veter, z svetlobno hitrostjo pognala v mrak.
Začelo se je. Na srečo sem bila pravočasna. Spremenila sem se. Pognala sem se v gozd. Najti sem morala kakšno divjo žival, da bi potešila svojo lakoto. Zagledala sem srno. Žal mi je, da sem morala ubijati nedolžne živali, ampak obljubila sem, da ne bom napadala ljudi. Po tiho sem se ji približala. Srna je zaslišala šelestenje in dvignila glavo. Ampak bilo je prepozno. Napadla sem jo in jo ugriznila v vrat. Poskušala se je upirati, ampak ji je kmalu zmanjkalo muči. Obmirovala je in vedela sem, da je mrtva. Raztrgala sem jo in jo do konca požrla. Le nekaj kosti sem pustila. Ampak še nisem bila potešena. Še sem morala ubijati. Opazila sem krepkega jelena. Ta bo do konca potešil mojo lakoto. Doživel je enako usodo kot srna. Še kar je bila noč. Počakati sem morala do jura, ko sem bom spremenila. Nisem se smela vračati v mesto, ker bi lahko poškodovala kašnega človeka. Zato sem iskala kakšno varno skrivališče. Ob robu gozda sem zagledala star zapuščen skedenj. Super skrivališče! Tu me zagotovo nihče ne bo iskal. Odpravila sem se v njega in mirno počakala do jutra.

***************************************************************************************************
To je moja prva zgodbica, ki jo pišem. Kako se vam zdi začetek? Next?
31. maj 2014
u167536
u167536
wow popouno neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
31. maj 2014
ooo full dober začetek .... NEXT
31. maj 2014
waw ful je cool začetek
zanimiva ideja
komi čakam da vidim ka se bo naprej zgodil
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
31. maj 2014
Kak fajni začetek je ka šele bo
komi čakam nadaljevanje
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
31. maj 2014