Forum
u173271
u173271
† ʜᴇᴇᴊ﹗
† ᴏᴅʟᴏčɪʟᴀ sᴇᴍ sᴇ﹐ ᴅᴀ ɴᴀᴘɪšᴇᴍ sᴠᴏᴊ ᴘʀᴠɪ ғғ ᴏ ᴏɴᴇ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ.
† ᴜᴘᴀᴍ﹐ ᴅᴀ ᴠᴀᴍ ʙᴏ ᴠšᴇč﹗
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Chapter 1|Jessica Black

"Mama nočem se preseliti v London!" sem zahlipala, ko sem dala še zadnji kovček v prtljažnik.
"Jess ljubica, prosim razumi! Oče je tam našel novo službo." mi je odvrnila mama.
Njej je bilo to lahko reči. Nisem hotela oditi in zapustiti svojih prijateljev. Ampak še tolikšno upiranje ni pomagalo. Ostala sem brez moči.
"Pridita! Čas je za odhod!"je zaklical oče. Še zadnjič sem pogledala našo staro hišo, v kateri sem živela osemnajst let. Po licu mi je spolzela solza, ki pa sem jo hitro obrisala z rokavom svoje jopice.
Celo vožnjo sem bila tiho. Gledala sem tam nekam v daljavo. Bila sem cela potrta. Mama se je v nasprotju z mano veselila Londona. Zame, pa je bilo to težko. Spoznala bom toliko novih ljudi. Življenje se mi bo čisto spremenilo.
Ko smo prispeli do letališča smo se vkrcali. Kovčke smo namestili na prostor za prtljago in si poiskali vsak svoj sedež. Vzela sem svoj tablični računalnik, ker sem vedela, da bo vožnja dolga in dolgočasna. Hotela sem preveriti pošto. Pisala mi je Emma, moja najboljša prijateljica. Malce so se mi zarosile oči, ko sem prebrala, da me že pogreša. Hotela sem ji odpisati, ampak se mi je nenadoma ugasnil tablični računalnik. Prekleto! Pozabila sem ga napolniti preden smo odšli. Kaj pa naj sedaj počnem? Odločila sem se malce zaprem oči.
"Ljubica, zbudi se. Prispeli smo!" je cela navdušena zacvilila mama.
Pomela sem si oči. Očitno sem zaspala. No, vsaj vožnja je mimo. Pogledala sem skozi okno in pod sabo zagledala London. Čisto drugače od mojega prejšnjega doma. Kamor ti je seglo oko si videl same nebotičnike, ki jim ni bilo konca. Vzdihnila sem zrak in zaprla oči. Kmalu bom obrnila stran svojega življenja.
Počasi se je letalo začelo spuščati in vsak trenutek bomo pristali. Vzeli smo svoje kovčke in se odpravili. Oče je naročil taxi, ki nas je odpeljal do naše nove hiše. Ko smo prispeli sem jo pogledala. V primerjavi z našo staro je bila precej velika. Zavzdihnila sem in svojo prtljago zložila na verando. Oče je izbrskal ključe in vstopili smo. Poiskati sem si morala svojo sobo, kar je bilo zelo težko, ker jih je bilo kar veliko. Ne vem zakaj sta starša izbrala tako veliko hišo. Naposled sem si le izbrala eno v prvem nadstropju.
"Ljubica razpakiraj se, nato pa pridi v kuhinjo. Sigurno si lačna po tako dolgi vožnji!" je rekla mama. Kar naprej je tekla sem ter tja in odlagala neke stvari.
Jaz sem v odgovor le pokimala in se odpravila v svojo sobo. V tem trenutku se mi res ni dalo nič na tem svetu. Zato sem se ulegla na posteljo in za trenutek zaprla oči. V tem trenutku sem si želela samo to, da bi skupaj z Emmo sedeli v moji prejšnji sobi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
† ᴋᴀᴋᴏ sᴇ ᴠᴀᴍ ᴢᴅɪ ᴢᴀčᴇᴛᴇᴋ﹖
† ɴᴇxᴛ﹖
05. junij 2014
u142585
u142585
Prva bralka jej hah
† ᴋᴀᴋᴏ sᴇ ᴠᴀᴍ ᴢᴅɪ ᴢᴀčᴇᴛᴇᴋ﹖Ful dobr
† ɴᴇxᴛ﹖JA!
05. junij 2014
Neeeext
05. junij 2014
ful dober next.
05. junij 2014
Neeeext!
05. junij 2014
u40877
u40877
Next.
05. junij 2014
1.Popolno
2.Ja,next
Pa prosim da vprašanja pišeš z normalnimi črkami,ker js tega neznam tako dobro brat
Next
05. junij 2014
u163744
u163744
neeeeeeeeeeeeeeext
05. junij 2014
Next
05. junij 2014
u171835
u171835
*Oooo*kok svetovno!!
nexttt