Forum
u70873
u70873
gℓє∂є тє тємє ѕєм ѕє σ∂ℓσčιℓα ∂α вσм ηαяє∂ιℓα тυι тяιℓєя ѕєνє∂α кσ ѕє вσм ηαυčιℓα кαкσ נιн ηαяєт.

Bella je navadno dekle ki živi v razkošni hiše vendar ne mislit da je njeno življenje lahko. Zraven nje v hiši živijo 3 sestre Zendaya (17), Perrie (20) in Selena (21). Ker so njeni starši bogati ji ne dovolijo hoditi v šolo čeprav si vse želijo.nekega dne pa se Bella in Zendaya opogumita in se prijavita na x-factor. Tam spoznata tudi dosti novih prijateljev vendar Bello preseneti oseba ki se je spomni a neve od kot...
STORY:
*ᴅᴏɴ'ᴛ sᴀʏ ʏᴏᴜʀ sᴏʀʀʏ! 1.*
Hej jaz sem Bella Styles Tomlinson. Stara sem 17 let in ne hodim v šolo. Vem da imam 'super' življenje ker nerabim oz. nesmem hodit v šolo. Ja nesmem. Nimam dosti prijateljev le moje 3 sestre. Zendayo ki je stara prav tako 17, Perrie ki je stara 20 let in Seleno ki je stara 21 let. Moj hobi je ples in petje kako ko Zendayno pred dvema dnevoma sva se opugumile in se prijavile na x factor. Pesem imava že izbrano. Skupaj živimo v 5 nadstropni vili v Doncastru. Živimo lepo vendar ne pretiravamo.naprimer vsi vete da bi lahko meli nwm kak drage telefone vendar jih nimamo vsi imamo iPhone 4. Vsako nadstropje pripada eni osebi v družini razen ata in mama imata v pritličju svojo 'etažo' jaz jo imam na vrhu Zendaya nadstropje nižje Perrie še eno nadstropje nižje in Selena v drugem nadstropju. Pa da vam predstavim moje sestre. Zendaya Styles Tomlinson Coleman je stara 17 let njeni hobiji so drsanje, petje in ples. Perrie Styles Tomlinson Edwards je stara 20 let njeni hobiji so pravtako petje in ples ter vmes še delanje frizur in make up. Selena Styles Tomlinson Gomez pa je stara 21 let in njeni hobiji so takšni kot Zendayni. Jaz jih kličem kar Zen, Perrie in Sel. Staršem sva glede x factora povedale in so bili navdušeni.
20. julij 2013
u140958
u140958
next
20. julij 2013
u70873
u70873
Juj jaz mam eno vprašanje vem da je hitro ampak ja...
Mislite da je one direction takrat obstajal?? Če ja kako mate teorijo da se bodo spoznali??
21. julij 2013
u144094
u144094
next
20. avgust 2013
u70873
u70873

*ᴅᴏɴ'ᴛ sᴀʏ ʏᴏᴜʀ sᴏʀʀʏ! 2.*
Moje življevnje ni glih bleščeče. Sicer mi starši dovolijo vse. No trenutno se pripravljamo za zabavo na Plaži (zmislila). Plaža je eno kopališče. Oblekle bomo seveda kopalke. No jaz sem oblekla svoje škrlatne kopalke, zendaya njene zelene, perrie svoje oranžne in selena njene modre. Tako smo se odpravile na plažo ko smo prišle smo prvo kar je bilo lepo elegantno tako da smo privabljale moške poglede odšle do točilnega pulta kjer so sedeli večinoma fantje. Vsaka si je naročila svojo pijačo jaz sem si naročila tekilo, Zen njen preljub jack danijels, Perrie neki koktail z vsem živim žganjem in Sel tako ko jaz, tekilo. Fantje so nas samo čudo gledali. Ko sem spila sem pogledala vse začudene fante s tistim ~kaglejašsejjepayolo~ pogledom. Naročila sem si še en tak koktail kot ga je imela perrie in se odpravila do pomola na pomolu sem se sezula in noge namakala v vodo. Kmalu je do mene prišel nek fant. Imel je rjave lase in kapo. Wtf?! Sreji poletja... »hejj. Kako ti je ime??« me je vprašal »hejj. No amm sem Bella. Kdo si pa ti?? « »sem Louis Tomlinson. Kako se pišeš??« »pišem se Styles Tomlinson Coleman Edwards Gomez.« sem rekla in se nasmehnila »čakaj torej imaš isti priimek kot jaz. Tomlinson. Kdo sta tvoja starša??« »no te že« sem rekla in in naredila požirek koktaila »aja moja starša sta Anna in Lou.« sem še dodala »aha. Kaj piješ??« e je vpršal. Mater je zaj nadležen ampak je kjut pa sexy ritko ma sam jo mam jaz bol »pa neki koktail iz žganja.« sem mu odgovorila. »kaj lahko probam? Pa koliko si sploh stara??« me je spet vprašal. » lahko probaš. Stara sem pa 17 let.« sem rekla in mu podala kozarec »dober je. Kdo pa ti ga je kupo?« me je vprašo »sestra ki je 20. In ima fanta.« »ok. Pa veš kak je ime totemu koktailu in kolko procentov alkohola ma??« me je vprašal » ne nevem nič od tega« »no ime mu je sexycola (zmislila) pa 35% alkohola ma.« mi je odgovoril »Bella priji remo plesaaaaaat.« se je zadrla Perrie ki je morala kar precej spit »takoj sam do šanka stopim po 4 tekile! Morn nekaj spit!« sem se ji zadrla in na hitro spila koktail in dala kozarec Louis v roke. Vstala sem, se obula in letela do šanka. Naročila sem si 4 tekile in jih eno za drugo spila na ex. Potem pa sem si naročila še en sex on the beach. In z njim šla do Perrie. Začeli sma plesat in čez čas sma postali kar pošteno žejni.

next??
20. avgust 2013
u144094
u144094
neeeeeeeeext
20. avgust 2013
Next
22. avgust 2013
u70873
u70873
Pkice moje... jaz se bom zbrisala do konc septembra... Rada Vas Mam! mogoče si bom naredla novi profil enkrat na polovici oktobra...
01. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg