Forum
u133049
u133049
Hejhoj
Virtualni svet.* Torej,tut tukaj se boste mogli prijavit.. prijavnica bo zgledala takole:
Ime:
Starost:
Slika:
Slika hiše:
Kraj:
Ni treba,da so resnični podatki!!
Torej,kako se ta virtualni svet sploh igra?To je podobno kot pravo življenje.Tukaj bodo tgovine,šole,službe,denar,trgovine,... Vendar z izmišljenimi imeni! Tudi tukaj boste imeli službo,da boste dobili denar za nakupovanje. Na začetku si izbereš kraj,kjer boš živel.Začnemo s 1000§ (znak za denar je §,kar pomeni Snug).Ko si izbereš kraj kjer boš živel,in bi se rad preselil v drug kraj,boš moral za to odšteti 3000§. Mesečna plača je odvisna od dela! (Recimo,zdravniki 2500§,...) Ko si boš želel kupiti novo oblačilo,pohištvo,domačo žival(za katero je tudi treba skrbeti n ji kupovati hrano,..),hrano ,boš to napisal,jaz zastavim ceno in če se strinjaš,dobiš to stvar,vendar se ti iz računa odšteje deločeno št. Snugov! Aja,ko kupuješ nekaj lahko tudi dodaš sliko,da vemo kako izgleda.O da,še pa še zabav bo,tako da kar začnite varčevati za lepe obleke!Če vas še kaj zanima,samo vprašajte.To je vse iz moje strani.
Vsak od vas si izbere en namišljen kraj,kjer bo živel:
-Lurtex,
-Minser,
-Palex,
-Vortex,
-Hulmson,
-Ligtningex,
-Varbix!
(7 različnih svetov/krajev)!
Pa še nekaj:na moji temi se neboste kregali,imate za to chat.Ne uničujte teme!Če se komu zdi ideja čudna.naj to zadrži zase!Kr pol vračam hejte na tvoje teme!
Upam,da se bomo meli fajn,
Pusse,
Gloria)
11. junij 2013
Ime: Viurtalka
Starost: 100
Slika: profilka
Slika hiše: (še dam)
Kraj: Minser
14. junij 2013
u133049
u133049
sprejeta! še rcimo.. 15 se jih mora prijavit,da začnemo !!!
14. junij 2013
u57082
u57082
Ime: Amy.
Starost:15.
Slika: Profilna.
Slika hiše:

Kraj: Ligtningex.
20. junij 2013
u133049
u133049
awki sprejeta