Forum
torei gremo an hit udguvurit na par uprašanj.
1) gife daš u movie maker čisto enako kot navadne slike. vsaj pri meni dela tako.
2) slike delam v photofilter studio x, saj je photoshop zame še čist preveč zahteven in nikejr en anjdem strani, da bi ga dol potegnla

pa hwala usem <3
29. september 2013
u124446
u124446
neeeeext + ful perfektn trailer
30. september 2013
u150952
u150952
neext + obožujem tvoj način pisanja, obožujem tvojo zgodbico, zdj pa neeeeeext predn se mi zmeša!!
30. september 2013
omfg..!!
trailer *-*
neeeeeeeeeeeeeeext..!!
čim prej plis.
30. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext
30. september 2013
u80842
u80842
Waw ZAKON trailer in (upam da to že veš) popolna zgodbica ;D
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
30. september 2013
neeeeeeeext
30. september 2013
Trailer *___*
Neeeeeeeext <3333
30. september 2013
waw *.*
Tko žalostno in tko realno.. res same pohvalee. ful mi je ušeč tvoj stil pissanja in to da si vedno druagačno obliko zgodbice zamisliš in jo izpelješ na najboljši način *.*
NEEEXT
p.s. - nova bralka <33
01. oktober 2013
ful mi je všeč trailer, pa zasvojena sem z stvojim ff-jem
next
01. oktober 2013
ful mi je ušeč trailer, pa tut ta tvoja zgodbica je prfect!
neeeeeeext!
02. oktober 2013
neeeexxxxt!!!!
02. oktober 2013
wma
Ooooooomg kok popolno *_______*
Res hudo pišeš, svetouna zgodbica. Tvoj stil pisanja mi je res ušeč in ne ga spremenit<33333

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

P.s. men je miley tut vzornica in res mi gre na kura* k govorijo da je kurba, prasica pa to. -.-"
02. oktober 2013

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Dan je počasi mineval. Šepetanje me je seveda neprestano spremljalo po hodnikih. Zato sem se raje zadrževala v svojem razredu, a Chelsea in Liam mi sploh nista pustila izbrati to izbiro. Ignorirala sta šepetanje in posmehovanje, ki mi je sledilo, takoj ko so izginili iz mojega vidika. Verjetno sta mislila, da ju bom posnemala, a nisem mogla. Počasi me je razžiralo in kar sililo me je na jok. Komaj sem se še zadrževala. Kako sem bila neumna!
S težkim srcem sem sedaj zrla v oblake, ki so se leno pomikali po nebu. Nisem hotela biti, v njegovih očeh, Niallovih, le patetično dekle, ki je bilo brezupno zaljubljeno vanj že nekaj let. Mogoče pa sem bila le to, čeprav sem želela narediti vse, da ne bi bila.
Chelsea in Liam sta že odšla na avtobus, ki je pripeljal že pol ure pred mojim. Ponavadi sem sama čakala na avtobusni postaji trideset minut, a danes sem bila presenečena, ko je že po desetih minutah na postajo zapeljal očetov avto. Očitno danes ni imel veliko dela v restavraciji, ki jo je vodil in me prišel iskati.
Da, restavracija je bila v lasti družine in kot edinka sem bila jaz tista v katero ej oče polagala vsa upanja, da ga bom nadomestila. Verjetno so se v hipu razblinila, ko me je videl kuhati. Nazadnje sem zažgala pečenko in izkazalo se je, da sploh ni bila pečenka. Očitno se je ne da narediti iz puranjega mesa.
A pač sem taka. In čeprav me je probal že večkrat podučiti o začimbah, kuhanju, praženju, dušenju ter podobnih stvari, od ur nisem odnesla prav ničesar. Prav tako kot v šoli.
Sedla sem v avto in pozdravila očeta ter ga vprašala kako to, da me je prišel iskati. Odgovor je bil krate in jedrnat. Očitno so ljudje prišli danes šele zver.
Skomignila sem z rameni in se pripela ter avto je nekaj sekund za tem speljal.
Čez okoli deset minut sva pripeljala na dovoz najine majhne in skromne hiške. Sem sva se preselila, ko je mati umrla. Seveda zaradi restavracije nisva morala iti v Lawrence, tja kamor je oče vedno želel, zato sva se preselila le nekaj vasi naprej proti Londnu. Stopial sva iz avta in opazila sem, da je oče odšel proti prtljažniku.

Očitno je prinesel kaj iz službe ali karkoli in odločila sem se, da mu bo pomagala. Obkrožila sem vozilo in se zagledala v nekaj vaz z rožami. »Kaj pa je to?« sem vprašala in s kazalcem nakazala na zelene stvari, ki sem jih včasih imela v sobi V parih dneh so se iz meni neznanega razloga, spremenile v rjavkasto-zelene.
»Savannah,« je začel. Savannah je bila ena iz med pomočniv v njegovi kuhinji v restavraciji. »Mi jih je prinesla, ker nima doma dovolj placa za njih in mi jih je ponudila In ker nekdo vedno pozabi zaliti rože,« pomenljivo me je pogledal, da sem rahlo zajecljala nekakšno opravičilo. »Sem jih vzel.«
Pokimala sem in si objubila, da jih tokrat ne bom pozabila zaliti! Še alarm si bom naštimala. Z novim ciljem sem pograbila eno iz med vaz ter si jo namestila v naročje in se rahlo nagnila nazaj, da bi ohranila ravnotežje, ki sem ga vedno tako zlahka izgubila.
Oče je naredil isto, čeprav je bil verjetno še v gimnastiki boljši od mene, čeprav je bil že v letih. Toda vsi so bili boljši, namreč sama sem komaj naredila preval nazaj in ko sem ga naredila, sploh ni izgledal kot bi mogel. A nekako po čudežu mi je uspelo to leto priti naprej brez telovadbe. Namreč sedaj ni bila več obvezna, le če si jo sam izbral.
Napotila sva se proti hiši, ki za razliko od drugih, ni bila najblližje parkirišču Namreč naš vrt je bil proti hiši zelo razkošen. Oče se je včasih rad igral vrtnarja in zunaj pred hišo so bile cvetlice v vseh živi barvah in rjava je bila le zemlja.
Nenadoma pa sem izgubila ravnoteje in padla po tleh in zvok razbijjoče se vaze je nadomestilo nekaj drugega. V šoku sem zakričala, ko sem začutila nenadne vibracije, ki so potovale po tleh, mojem telesu in tudi očeta so dobile, ki je ležal ne tako daleč od mene.
Potres.
Ravno noč pred božičem.
Hrup je napolnil moja ušesa in zvila sem se v dve gubi, mižeč in z rokami sem prekrila ušesa, ki so trpela od vsega zvoka. Prosim naj nič ne pade name in me ubije.
Zaslišalo se je nekakšno lomljenje in rušenje in če bi probala vstati in se skriti navarno, bi le pogrnila. Zato sem lahko le molila k Bogu.
'Vem, da nikoli nisem bila pretiran vernik, a lepo te prosim, ne pusti me umreti. Prosim, naredila bom vse! Ne bom več tako pozabljiva in bom zalivala rože in probala zvišati ocene.' Sem pomislila in zaslišala novo lomljenje kot, da bi bila opozorila. 'Ne samo probala, bom jih zvišala. Prosim. In za rojstni dan jutri ne rabim nobenih daril in lepo prosim ne ubij me.'
Skoraj sem že začela jokati, ko je hrup in tresenje začelo pojemljati in se sčasoma umirilo.
Še nekaj sekund sem se zavijala v temo vek preden sem jih upala odpreti.
Kaj se je zgodilo?
Tresla sem se in potnih rok sem končno zamežikala in svetloba me je rahlo presenetila. Namreč skoraj je ni bilo. Nekakšen prah je napolnil ozračje, a ni bil gost, samo mežikati sem morala, da mi ni prišel v oči.
A prizor, ki je bil sedaj pred mano me je šokiral.
»Neee!« je zaklical oče, polen brezupja v sebi in padel na kolena ravno v trenutku, ko sem se obrnila proti njemu. Stekla sem proti njemu in padla na kolena poleg njega in ga objela.
Ostala sva brez vsega. Najina hiša je sedaj bila le kup prahu, polomljenega lesu in kamna. Nisem mogla verjeti svojim nevarajočim očem. Sem mogoče samo sanjala in je bil cen neznosni dan vresnici le iluzija podzavesti? Ne, zdelo se je preveč resnično.
Odmaknila sem pogled. Najina hiša je bila edina uničena. Oče je jokal. »Vedel sem, da ne bi smel varčevati pri zgradbi hiše.«
Resnica je bila, da nikoli nismo bigli bogati. Čeprav je oče imel restavracijo, je moral plačevati hipoteko obeh stavb, ter dodatne račune, ki jih nikoli ni plačal ter račune, ki jih je vzel na obroke.
Uglaunem, bila sva skoraj brez ficka.
»Kaj pa bova sedaj?« sem zašepetala, čeprav to niso bile prave besede, ki bi jih morala iskati.
»Bobbya bom poklical.«
Bobby je bil njegov najboljši prijatelj o katerem ni govoril že od dneva, ko sva se preselila. Čeprav je živel blizu.
Zato nisem vedela nič o njemu.
»Poklicala bom rešilce,« sem rekla.
Oče je bil slabega zdravja.
Naslednji dan, na Božič in s tem moj rojstni dan, sva zgodaj zjutraj stala pred ogromno premožno stavbo. Oče je dvakrat pozvonil in enkrat potrkal na vrata. V vrečah za nama sva imela sve kar je ostalo od ruševin. A kdor je odprl vrata ni bila nikoli oseba, ki bi jo pričakovala.
Moje srce se je ustavilo in skoraj sem izbruhala svoje lastno srce.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
A/N: Torej, verjetno je tole čist off, ker je tkole hitro. Ampak moj point ni v tem, da se ji hiša zruš itd. In more se zgodit pred božičem, hehe. Tko, da upam, da vas nisem razočarala in da sem vas prijetno šokirala. In hvala vsem, ki berete najboljši ste <3

04. oktober 2013
Niall!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
04. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralkaaa
fakk!sigurno je Niall!!
04. oktober 2013
nnnnneeeexxttt
04. oktober 2013
Neeeext
04. oktober 2013
Niall ji je odpru! :'D