Forum
neeeeeeeeeeeeext..!!!
26. september 2013
u124446
u124446
next čimprej <3
26. september 2013
u150952
u150952
neeeeeext
26. september 2013
Neext
26. september 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. september 2013
u44370
u44370
neeeext
27. september 2013
omg,omg,omg,omg,omg,omg,omg,omg.... tvoje zgodbice so vedno the best in ne reči da nam ne bo všeč če ti pišeš najbolj čustvene zgodbe ki velikokrat tudi opisujejo moje življenje... nnneeexxxttt!!
27. september 2013
u150899
u150899
Alex je bil v sobi zato sem se lahko izmuznila.Hitro sem se vbula v all starke in stekla ven.<Že grem>"sem napisala sporočilo svoji najboljši prijateljici Alison.Zavila sem v bližnjo trgovino in kupila čigumije.Plačala sem in stekla iz trgovine.Tekla sem približno pet minut in se zadihano ustavila pri igrišču.Alison je bila obrnjena stran od mene in se pogovarjala z Maxom.Potiho sem se prikradla za njen hrbet in ji z roko pokrila oči.

http://www.igre123.com/forum/tema/you-dont-get-mi(1d)/62222/1
27. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext
27. september 2013
u152107
u152107
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
27. september 2013
sam powem, da to ni zgodbica kk se ona zaljub ampak o njej, ko je že zaljubljena boste vidli

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Bil je zadnji dan pred zimskimi počitnicami. Odločila sem se, da bo celih dveh letih, prvemu n drugemu letniku, naredim spremembo. Od prvega dneva, ko sem ga videla, je moje življenje drugačno. Kot,d a bi bil vsak dan posvečen njemu. Prijatelji So mi pravili, da ne poznam svojega mesta. In mogoče so imeli prav in ga res nisem. A ko sem ga pogledala, medtem, ko me on ni niti opazil, se mi je zdelo, da se splača. Up, ki je poganjal korenine po meni in se mi naselil v vsako žilico v mojem telesu, me je prisilil, da sem se končno dločila. Priznati. Izpovedati.
Prejšnjo noč sem komaj dobila kaj spanca, ko sem pisala pismo. Ljubezensko pismo, ki sem ga podpisala s 'za vedno tvoja, aria w.' Mogoče sem bila brezupen primer, ampak zdelo se mi je, da če bom poznala njegov odgovor ter njegova čustva, bom lažje preživela iz dneva v dan. Takrat se še nisem zavedala kako zelo sem se motila.
Zaspala sem s pismom pritisnjenim ob svoja prsa. Bala sem se njegove reakcije, čeprav sem se tolažila, da najhujša stvar, ki bi se mi lahko zgodila, je bila ta, da bi mi reke, da me spoh ne pozna. Zaspala sem v strahu in nepotočenih solzah.
Po tolikem času sem končno premagala staro sebe in stopila naprej. V šoli sta me Liam in Chelsea takoj prebrala. Mogoče je bil kriv moj zlagani nasmeh, ki sem ga prisilila, da ne bi moje prijatelje razočarala ali jim povzročila skrbi. A naredila sem ravno to. Še pred malico sta me pripravila, da jima povem čisto vse.
Že po tretji uri sem stala na glavnem hodniku kjer sem vedela, da ga bom srečala. Šel bo mimo, tako kot vedno k prijatelju iz drugega razreda. Niall v katerega sem bila brezpogojno zaljubljena, je bil eden iz med najpametnejših učencev na šoli. A noben ga ni zasmehoval. Pa ne samo zato, ker je tudi v vseh drugih pogledih, ampak ker sem obiskovala prestižno šolo. Seveda nisem bila na istem oddelku kot on, zaradi splošnih ocen, a sem ga vsaj videla. Zaradi ugleda šole si bil skoraj tako rečeno, javno ponižan, če si pristal v D razredu kot jaz. Najslabšem kamor so dali le učence z enkami in dvojkami. Tudi uniforme nismo imeli čisto enake. Seveda ni bilo kaj ogromno razlike. Samo druga črka na puloverju z grbom šole. Tako so vsi takoj vedeli kam spadaš.
Seveda je bilo ne to temo že ogromno pritožb staršev, a po drugi strani niso morali ugovarjati načelom splošnega sveta. Morali smo se navaditi preživljati čas s sebi enakimi. Ljudje, ki so nas prezirali bodo v prihodnosti le naši šefi. Morali smo se naučiti svojega mesta, kam spadamo.
In jaz, ko sem s tresočimi rokami držala belo pismo, z roznimi valovitimi črtami ob robovih, sem se dobro zavedala, da se sama tega nisem prav nič dobro naučila.
Seveda nisem krivila nobenega kot le sebe za to. A trudila sem se po najboljših močeh, saj sem vedela, da oče komaj še shaja z dohodkom.
Le kaj bi naredil, če bi vedel, da ves čas v razredu sanjarim ter čičkam po zvezku. Učiteljevega jezika sploh nisem več razumela, ko smo obravnavali algebro, enačbe z večimi koeficienti ter psihologija mi ni povzročila prav nič manj težav. Tretji letnik je težek!
Zagledala sem znano visoko, lepo grajeno postavo, ki se mi je začela bližati po hodniku. Niti nisem spregledala hrepenečih pogledom deklet, ki so šepetale o njemu, čeprav se je samo šepetanje slišalo čez cel hodnik. Čeprav so bila dekleta vsa pametna, bogata, lepa, nikoli ni nobene pogledal. Pravijo, da še nikoli ni imel punce, razen ene katere ime je bilo v naših mislih že dolgo pozabljeno. Noben ni vedel kaj se je zgodilo, a vsi so vedeli, da nekaj se je.

Sala sem na sredi hodnika in vsak bi me opazil, on pa je vseeno gledal v tla ali pa skozi mene. Nikoli ni pogledal nobenega v oči-dokler seveda..
Ko je bil le še nekaj metrov proč od mene sem naredila korak naprej in se končno zavedala kako zelo sem se potila in živčno smehljala ter probala izpasti čim manj čudaška. »Oprosti?« je vprašal, sakrkastično in me zdolgočaseno pogledal. Nezavedno sem mu zaprla pot.
Z nogo je nervirno tapkal po šolskih tleh in izgledalo je kot, da bi vse potihnilo. Gledal je mene, tokrat v oči. Vsi so vedeli, da ima popolen spomin akr je pomenilo, da me ne bo kar tako pozabil. »Um..« sem živčno začela, nisem našla besed, ki bi lahko zapustile moja usta in ne izpadle preveč prisiljeno ali oziroma in bedno.
Privzdignil je obrv, a izraza na obrazu ni spremenil. Slišala sem srce, ki je vse hitreje poganjal kri po telesu, in mi udmevalo v ušesih. V hitrih udarcih sem kot očarana gledala v Niallove modre oči.
Iztegnila sem roki v katerih sem držala pisma pred seboj in stisnila oči skupaj, skoraj kriče naslednjih nekaj besed: »Niall Horan. Ljubim te že od prvega letnika. Prosim preberi pismo!«
Čeprav so bili vsi že tako ali tako tiho, se je zdelo, da je tišina še bolj padla na naša bremena ter se lepljivo potikala med nami. Sekunde, ki so bile le sekunde, so se vlekle v neskončnost.
Kri mi je bučala v ušeih in prisegla bi, da sem slišala kako je vrela. Mi šinjala v obraz, da sem čutila žgočo rdečico na licih. Zobe sem stiskala skupaj prav tako kot oči, ki sedaj niso videle njegovega obraza in skoraj bi zmečkala pismo, ki sem ga iztegovala pred seboj.
»Nočem ga,« je rezko odgovoril in me s tem prisilil, da sem ga končn pogledala. Znervirano je zavzdihnil in roke potisnil v žepe ter šel okoli mene. Vse se je premikalo v počasnem posnetku, ko sem zaslišala bučen smeh, ki sem ga povzročila. Tega v sanjah nisem pričakovala. Zavrnil je moje pismo v katerem so bile napisane vse moje najglobje skrivnosti in priznanja. Začutila sem kako so se mi navlažile oči, ko sem toge roke počasi povlekla nazaj k sebi in pismo potisnila v torbo, da se je rahlo zmečkalo no robovih.
Pogledi, ki s vrtale vame in so se mi posmehovali in obsojali, so bili preveč. Obrnila sem se na petah in stekla v najbližjo kopalnico v kateri sem našla nekaj ljudi iz prvega letnika. Takoj, ko so me gledale so zbežale.
Le kakšna sem bila?
A brez besed in pogleda v ogledalo sem se zaprla v eno iz med večih stranišč ter vrata zakenila, torbo s pismom pa vrgla v kot. Noge sem povlekla na školjko in jih objela.
Ljubila sem brezsrčnega fanta, ki je zavrnil moje pismo.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
A/N: samo puwem, ekr je rpvič, da to pomeni author's note. uglaunem dekle za ario sem iskala ogromno časa, a je akr nisem našla. tako, da sem rekla fuck this shit in izbrala mojo največjo vzornico, miley. če imate kei prot njej, uzemte svoje kovčke s piškoti in se poberte stran. ne je žalt pred mano. uglaunem, ne predstaulite si jo kot neko hudo dekle al kei. ker je fora zgodbice, da je nepopolna. boste videli v nadaljevanju. neki tazga:

umm..ker smo na začetku bom zelo cenila odkrite komentarje. če vam kei ni ušeč, mirno skritizirijte, in če vas zanima kaj je pisalo v pismu, boste izvedeli okoli (ali celo prej) desetega nexta, ko--khm ja.. uglaunem tale zgodbica bo zlo zapletena. če še niste ugotovili bo minilo celo leto, ko bo potem zbežala in še vedno ne bosta skupei. tako, da se bo treba potruditi!! hihihhi. that is it. hwala ker berete in ja slike delam sama, bc im awesome!

27. september 2013
*_______* sploh ne morm opisat to perfekcijo...
ful mi je všeč tvoje pisanje, pa da ni uzel pisma da bo še mal bolj zapleteno haha
slikce so pa itak perfect in je ful fajn, ker jih sama delaš (:
lohk sam prašam kdo je liam pa harry pač kakšno ulogo mata...(sej ni treba povedat, sam da bi se pač u naslednjih nextih izvedlo ker me je mal zmedlo to)
lohk pa da sm tut kje spregedala tak da sorry :/
neeeeeeeeeext! <3
27. september 2013
u naslednjem nextu boste izvedl use druge uloge
27. september 2013
ok, hvala (:
27. september 2013
mene samo zanima iz kod si tole idejo pobrala??
ker je ful d best!!
next!!
27. september 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. september 2013
u135143
u135143
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt *w*
27. september 2013
nextt
27. september 2013
u129738
u129738
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
27. september 2013
neeeeeeeeeext
27. september 2013
neeeeeeeeeeeeext!!
27. september 2013
Neeeext. :'3
27. september 2013
Neeeeeeeeeeeeeeext <3333
27. september 2013
Neeeeeeext
27. september 2013
u27814
u27814
Neeext
28. september 2013
Neeeeeeeeeeext<33
28. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. september 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
Z eno besedo to je = popolnost *__*
28. september 2013
u142563
u142563
Iiii šele drugi next je ampak je popolno*-*
Brez besed sem resno*-*
*_______________________________*

Neeeeext
28. september 2013
omfg..!!
ti si tok fenomenalna res nimam besed ker usako tvojo zgodbico k jo berm mi je tko fuuuul ušeč in res nwm kaj rečm za to perfekcijo tvojga pisanja pač res ni besed..pač si talent in komi čakam nasledne nexte..!!
neeeeeeeeeext..!!!<333
28. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg