Forum
nazaj sem, z novo zgodbico. če želite dobiti link zgodbice, ki jo pišem poleg te, mi pišite. uglaunem enjoy!

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Ura je odbila polnoč, kar je oznanil cerkveni zvonec. V vsaki hiši so se ljudje veselili vsakoletnega kristjanskega praznika, Božiča. A zame to ni bil samo praznik in to noč ni bil niti za mojo družino. Končno sem bila stara dvajset let. Kar je pomenilo le eno stvar.
Sedela sem na svoji postlani postelji, prevlečeni z rozno rjuho s komaj vidnim bledo belim vzorcem. Okno je bilo odprto in čutila sem hladno sapo, ki mi je mršila lase in hladila lica. Prva solza mi je spolzela po licu in na njemu pustila mrzlo sled. Obrisala sem jo in končno vstala.
še zadnjič sem se obrnila in pogledala mojo majhno sobico. Tu nisem več smela živeti. Vsem sem bila v breme. Gospe in gospodu Horanu, mojemu očetu, Niallovemu mlajšemu bratcu in seveda Niallu.
Pred letom dni sem si postavila cilj in ga lovila, a nikoli ga nisem izpopolnila. Perfekcija, ki sem jo želela pridobiti zanj, mi je ves čas polzela skozi prste. A sama sem si bila kriva, da sem se sedaj zlamljala. Sama sem rekla, da ne bom živela, če ne bom mogla biti z njim. Toda kako bi se lahko ubila? Zato sem si postavila rok. Leto dni in do tega dneva, mojega dvajsetega rojstnega dneva, mi ni uspelo več kot nekaj njemu nepomembnih poljubov.
Zgrabila sem potovalko z vsemi mojimi stvarmi in odšla iz sobe ter zaloputnila vrata za menoj. Počasi sem stopala po stopnicah dokler nisem dosegla prtličja in prišla v dnevno sobo.
Vsi so bili zbrani za majhno mizico, na kavču in sofi. Gospa Horan je jokala in njen mož jo je moral tolažiti. Cel dan me je rotila naj pozabim na vse, a le kako bi bila tega zmožna? Morala sem oditi, načeti novo življenje. Pokimala sem očetu, ki je le z bolečino v očeh strmel vame. Vem, da je imel samo še mene, a po vseh teh letih sem ga pustila na cedilu. Predlagal je, da naj odidem z njemu. Da se lahko skupaj kot družina preseliva nekam na obrobje mesta. A poglavje sem morala načeti sama.
Austin je ležal zleknjen čez celo sofo. Bilo mu je vseeno kaj se zgodi z menoj. Ni me maral od prvega dneva, ko sva se srečala. Mislil je, da sem butasta, ko me je prosil naj mu pomagam pri domači nalogi, ki je nisem znala rešiti. Nisem ga krivila. Bil je dober dečko, čeprav ne do mene.
In nazadnje, Niall. Mirno je srkal vroč čaj in ni posvečal prav nobene pozornosti mene. Večkrat sem ga vprašala, če me bo vsaj malo pogrešal. In negativni odgovor se nikoli ni spremenil. Točno zato sem morala oditi. Dokazati, da sem lahko več kot to kar sem. Da nisem samo naivna deklica, ki ne zna prenehati ljubiti.
Globoko sem izdihnila in brez besed odšla. Tokrat za vedno. Nikoli se nisem več smela vračati in jokati za fanta, ki mu ni bilo mar zame. Bil je hladnosrčen in sarkastičen, a vseeno sem ga ljubila. In tega nisem znala spremeniti.
In to je bil moj izhod. Čas zaceli vse rane. To sem vedela. Moralo bi delovati.
Moj načrt seveda ni bil popolen. Z busom bi odšla proti soncu in iztopila na zadnji postaji, tam pa bi si uredila življenje in srce.
Nisem bila prepričana kaj bosta rekla Chelsea in Liam, ko bosta za to izvedela, da nisem lagala. Tudi veliko klicev, na katera se nisem javila, sem dobila od Harrya. A tako sem se odločila. In ko sem se odločila za nekaj, se nisem kar tako vdala. Razen če je šlo zanj.
Mrzla zimska noč me je navdala s hladom in brezupjem, čeprav je to bil edini up, ki sem ga imela. Snežinke so mi krasile lica in lase, ko sem se sprehajala po stari ulici osvetljenimi z visokimi uličnimi lučmi.
Bila sem edina, ki bo preživela božič sama, v begu pred kruto realnostjo.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
woa, i feel so good now hehe
naj samo povem, da se zgodi to v prihodnosti. začela bom pisati natanko za leto nazaj. tu skupina one direction ne obstaja. spremljali boste samo normalno (nenormalno) življenje najstnice Arie Winchester. upam, da vam bo ušeč <3 zdi se mi, da je premalo Ff-jeu, ki bi dejansko spremljali šolo. mislim, vsi so postavljeni v poletje. seveda pride med dvema zimama tudi tu poletje, ampa hehe. začnimo pri prvem božiču. ko se vse začne.
25. september 2013
u150899
u150899
Neeext
25. september 2013
u150899
u150899
1. bralka
25. september 2013
u135143
u135143
neeeeeeeeeext
25. september 2013
Neeeeeeeeeeeextttt <333
25. september 2013
next
25. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxttt<33333
25. september 2013
Neeeeeeeeeeeext <3333
25. september 2013
u151035
u151035
neeeeeeeeext
+ne moti me oglaševanje, ampak oglašujem nazaj upam da tudi ti nimaš nič proti
https://www.igre123.com/forum/tema/fa-g-fear-(-a-hora-ff)/62009/1
25. september 2013
neeeeeeeext!!
25. september 2013
NEEEEEEEEEEEEXT
25. september 2013
Uauuu *-* super začetk je. Tut men je že mal dolgičasno kdaj ko se začne polet in pol je vse tak lepo pa brez kakšnih zapletou.
Neeeeeeeeext!
25. september 2013
next!! love it!!
25. september 2013
next
25. september 2013
u129738
u129738
Neeee
25. september 2013
u129738
u129738