Forum
u115448
u115448
Hellow!
Jaz sem Ashley na kratko Ash.Stara sem 18 let in živim sama s sestro.Mislim ne točno da bi za vedno ali pa že živiva sami ampak starši imajo dobro službo v Londonu in potujeta.Ja midve s sestrico Ann sva zdaj sami in prosti čas preživiva zunaj.Ann je že praznovala rojstni dan in je 17.

ME:

ANN:

Zdajle sva zunaj in imava ''piknik''.Če bi sploh temu lahko tako rekli.Zdajle poveva One Direction-Summer Love.No jaz sovražim te fante ker Niall je bil moj fant ampak me je PREVARAL.Zdaj sploh ne vem kje je in me sploh ne zanima.Bilo je tako.Na Irskem.Tam sem živela in se rodila.Bila sem zmeraj z Niallom ampak poleti sem morala iti sem v London.No Mia jih pa občuduje.Mislim ni glih nora da bi zmeraj govorila o njih samo posluša pa jih.Summer Love je meni BEDNA pesem ker to se je zgodilo z nama z Niallom.Točno ko sem odhajala s kovčki sem ga videla kako se je poljubljal z njo''Mia jaz grem na sprehod,prav?''jo vprašam.Prikimala je in pela naprej.Šla sem po ulicah in zagledala kužka,ki je sedel sam.Za njim pa pet fantov.Stekla sem k kužku in pogledala škatlo.Gor je pisalo''ODDAMO''Nasmehnila sem se ga in odvezala vrvico''Je tvoj?''me nekdo upraša.Obrnila sem se in videla pet fantov za mano in gor so imeli sončna očala in kapuce.Odkimala sem''Nekdo ga je pustil in vzela ga bom.''mu odgovorim in se posvetim psu''Labi ti bo ime.''mu rečem in ga dam v naročje.

LABI:

Pomahala sem jim in šla nazaj do hiše.No to sploh ni bilo daleč.Samo par korakov sem naredila in sem že bila tam''ANN!''se zaderem pri ograji.Pritekla je do mene''Iiii kdo si pa ti?''ga vpraša''Ann živali NE govorijo.''rečem in poudarim ne.Povedala sem ji zgodbo.Kar pred ograjo.Šle sva noter kjer sem dala skoraj vse ubogemu Labi-ju.Jedel je in pil.Morala sem se nasmehniti.Zaslišalo se je grmenje in padanje kapljic.Tipično za London.Čez nekaj časa sem šla v dnevno sobo in prižgala tv.Po nekaj časa gledalo je pozvonilo pri vratih''Jaz grem!''zakričim in se odpravim proti vratom.Odprla sem in pred mano je bilo pet fantov z kapuco na glavi''Če me mislite ugrabiti je napačna hiša.''rečem in nasmehnem se''Ah ne.Gremo lahko h tebi ker smo peš in do naše hiše je kak kilometer.''reče nekdo.Pokimala sem''Ann!Da se mi pri priči narišeš sem.''rečem v irskem jeziku.Vsi so se začeli spogledovati''No slečite se in dajte na radiator.''rečem in se nasmehnem.Prikimali so.Ko pa se je nekdo slekel pa sem ga prepoznala Niall.Vsaj mislila sem da je.Podoben mu je.Ann je pricapljala v sobo''OMG!Moji sanjski fantje!''je začela kričati v irščini.Vsi so pogledali blondinca''No najbrž že vesta kdo smo.In zate vemo da si Ann.Pa ti?''me vpraša Harry''Ashley Stone,na kratko Ash.''sem rekla.Niall je izbulil oči in začel kašljati''Pa se me le spomniš.''sem rekla v irščini.Prikimal je''Lahko ti razložim..''reče in me pogleda''Ne!Pusi me.Samo zaradi tebe sem jokala.''rečem.Fantje so gledali z izbuljenimi očmi''Prosim ne irščine.Grozen jezik za nas.''reče Liam.Ostali so prikimali''No zdaj pa bo Ann skuhala kosilo.''še dodam............
nekšt?

upam da je uredu.
22. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext prosm koj zdej zameeeeeee! popovn začetk!
23. maj 2013
u115448
u115448

Zavrtela sem se na petah in odšla gor.V sobi sem šla na računalnik.Ja jaz sem skoraj da poročena z računalnikom .Potem je prišel še Labi.Pobožala sem ga.Skočil je na mene in me začel lizati''Hej bučko umiri se.''rečem.Skočil je dol in me začel preskakovati.Morala sem se zasmejati takšnemu bitjecu.Čez nekaj časa gledanja sem šla po kitaro in pela:

Po končani pesmi sem zaslišala ploskanje.Obrnila sem se in zagledala Niall-a''Še zmeraj en in isti glasek.''reče in se nasmehne''Niall zapomni si.NE moreš me več dobiti nazaj.''rečem in odložim kitaro''Ash ni bilo to....ah kaj sploh poskušam..hotel sem biti samo tvoj prijatelj,ker punco že imam Demi..''reče in me pogleda.Čakaj PUNCO IMA?!''Jaz sem bila pa samo zavržena igračka ane?''rečem.Solza mi je spolzela po licu.(ta pogovor je v irščini)''Ne.''reče potiho in pogleda v tla''Ven iz moje sobe.''zašepetam jezno.Še zmeraj je stal,samo da ni gledal v tla.Gledal je mene''VEN!Pri moji prvi priči!''zdaj že jezno zasikam.Šel je ven.Obrisala sem si solze''KOSILO!!''zaslišim Ann.Šla sem dol.Ko sem prišla do mize sem se uedla in pogledala fante''Danes boste že pri priči šli ven.''rečem.Pokimali so in jedli naprej.Po kosilu je nehalo liti.Fantje so šli.Še prej je Zayn poljubil Ann.Ko končno odšli.Anna me je pustila na miru.Jaz ji pravim Anna kadar res nisem dobre volje
•NASLEDNJI DAN•
Ustala sem in se oblekla,ter uredila frizuro:

Počasi sem lezla po stopnicah.Bil je sonce''Ann ven grem z Labijom.''rečem.Samo pokimala je in ni umaknila pogleda z mene.Labi-ja sem vzela v naročje in šla na vrt.Komu pa bi se dalo zjutraj šetati po mestu?Meni že ne.Lovila sva se in igrala NOGOMET.Ja nogomet.Moram reči da je zelo dober.Ko sem žonglirala z nogo je Labi veselo preskakoval.Preskočil pa je takrat,ko je bila žoga v zraku.Po končani 'predstavi sem slišala ploskanje.Bili so fantje in Ann.Nasmehnila sem se in z Labi-jem sva poklonila''Bolje žongliraš kot midva z Niallom skupaj.''reče Louis in se nasmehne.

• • • • • • • • • • • • • • • •

nextaam?

kera bi bila od hazze punca ?
23. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeext---če tko mislš nej bo ann+hazza,ash+niall
24. maj 2013
u115448
u115448
okiii. pol si tam predstavljajte hazzo
24. maj 2013
nextttttttttttttttttttttttttttttttt
26. maj 2013