Forum
u172404
u172404
Hej!
Sem Maja in odločila sem se, da napišem svojo prvo zgodbico.
Upam, da vam bo všeč!

1. Poglavje

ღ Sarah Thompson ღ

Že več mesecev sem bila zaljubljena v njega. Ampak zakaj je mogel biti najbolj popularen fant na naši šoli? Toliko drugih je, ampak jaz sem se morala zaljubiti ravno v njega. Seveda me on ni niti opazil. Menda sploh ni vedel, da obstajam. On se druži le se s popularnimi, kar še jaz zdaleč nisem bila. Lahko bi se reklo ravno nasprotno. Bila sem največja piflarka v našem razredu, zaradi česa so se pogosto delali norca iz mene. Ampak ravno zaradi tega razloga nisem bila popularna in zaradi tega me ni opazil.
Bila je zadnja ura pri pouku. Vsi so imeli že dosti šole, zato so se zanalašč norčevali in motili pouk. Le redki smo si zapisovali snov in odgovarjali na vprašanja. Najbolj je motil pouk seveda Alex, kateri mi je postajal vedno bolj všeč. "Alex še enkrat te zalotim, da ne prepisuješ snovi, pa te bom presedla! Tokrat mislim resno!" se je čez cel razred zadrla učiteljica in vsi so utihnili. Alex je za trenutek obmiroval, ampak takoj ko se je učiteljica obrnila, ji je pokazal jezik in zaškilil z očmi. Vsi so se zasmejali, ampak meni se to ni zdelo niti malo smešno. "Tiho razred!" se je spet zadrla učiteljica, ki je bila na robu živčnega zloma. Saj sem jo razumela. Njeno prijaznost so že preveč izkoriščali.
Zvonec je naznanil konec pouka. Vsi so pograbili torbe in odirjali iz razreda. Le jaz sem si umirjeno pospravila zvezke in peresnico v torbo, ter učiteljici namenila razumevajoč pogled. Ko sem prispela domov, me je mama že čakala z mojim najljubšim kosilom. Hitro sem pojedla in pomila posodo, ter se odpravila v svojo sobo narediti domačo nalogo. Ko sem jo končala sem se še nekaj časa poskušala učiti, ampak se nisem in nisem mogla zbrati. Misli so mi kar naprej begale k Alexu. To se mi je zadnje čase dogaja vedno pogosteje. Kar malce me je že skrbelo, ker se mi je že začelo kazati na učnem uspehu. Na srečo starša tega še nista opazila. In bolje je, da tako tudi ostane. Vklopila sem računalnik in preverila pošto. Nič novega. Prvič po dolgem času se mi je zgodilo, da nisem vedela kaj naj počnem. Po navadi sem se ta čas pridno učila in si delala zapiske. Ulegla sem se na posteljo in mislim prepustila prosto pot. Zamišljala sem si, kako me Alex poljublja...
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Kako se vam zdi začetek?
Za nadaljevanje potrebujem par nextov.
24. maj 2014
next
24. maj 2014
u146455
u146455
Neeext všeč mi je
24. maj 2014
u163744
u163744
next
24. maj 2014
u170646
u170646
Neeext
24. maj 2014
u166496
u166496
next
24. maj 2014
next
24. maj 2014
Nexxttt
25. maj 2014
NEEEEEXXXXXTTTTT
25. maj 2014
next
25. maj 2014
u100166
u100166
next <3
25. maj 2014
neext
25. maj 2014
Next + perfect
25. maj 2014
u172404
u172404
Vsem se zahvaljujem za vse nexte! Za prvič jih še nisem pričakovala toliko! (:

2. Poglavje

ღ Sarah Thompson ღ

Vsak dan med poukom je zganjal nemir, večinoma s klepetanjem. Učitelji so ga nenehno opozarjali, dokler ni naši razredničarki počilo in se je odločila, da ga bo presedla. Dolgo časa se je določala, kam ga bo dala, saj se je razumel z vsemi v razredu. Nato pa je zagledala mene - sama v zadnji klopi, vedno čisto tiho. Gledala sem jo in na njenem obrazu opazila, da se ne spomni mojega imena. Ne samo, da sem neznana med sošolci in med sošolkami, celo učitelji ne vedo, da obstajam. Učiteljica se je le spomnila in rekla: "Alex, opozorila bom vse učitelje, da zdaj sediš zraven Sarah. Ne upiraj se, ne ugovarjaj in ne išči izgovorov!" Alex je pospravil stvari v torbo in se vrgel na stol zraven mene. Sploh me ni pogledal, moje srce pa je divje razbijalo. Ure je bilo konec in premaknili smo se v drugo učilnico, kjer je spet sedel zraven mene. Učiteljica je hodila gor in dol po učilnici in razlagala na dolgo in široko o celici. Alex je ležal na mizi in mu je bilo popolnoma vseeno, če je bil opozorjen, važno je bilo, da je to zadnja ura. Jaz sem pridno zapisovala in ga vsake toliko ošinila s pogledom.
Po koncu ure se je uresničil eden mojih največjih strahov. Ko sem hodila se mi je pridružil in rekel: "Med uro sem opazil, da me večkrat pogledaš." Prestrašeno sem ga pogledala in si skušala izmisliti kakšen dober izgovor, da se izmotam iz tega. Nazadnje sem rekla: "Amm... Jaz... Ne vem" Alex se je nasmehnil in rekel: "Očitni je, da sem ti všeč." Z lasmi sem skušala zakriti rdečico, a zaman, jo je že opazil. Nato je sledil trenutek krute resnice, ko je vprašal: "Kako ti je sploh ime?" Takrat je rdečica izginila in sem hudooo prebledela. Tiho sem rekla: "Sarah." Nasmehnil se je in rekel: "Nisi ravno gobčna ženščina, ki se meče ven, ne?" Odkimala sem in spopadala z lastnimi čustvi. Hkrati sem želela, da gre in da ostane. Kmalu so iz njegovih ust prispele neverjetne besede, ki si jih še sama nisem upala sanjati: "Bi se mogoče kdaj dobila z mano?" To je bil edini moment, ko sem ga pogledala. Moje srce je norelo od sreče, a od zunaj sem izgledala hladno, kar mogoče ni bilo ravno najboljše. Pogledala sem stran in spet njega ter rekla: "Lahko." Še enkrat se je nasmehnil, le da je bil tokrat še bolj prikupen. "Imaš danes čas? Lahko bi šla na sprehod ali kaj takega." Pokimala sem in dogovorila, da se bova dobila ob 17. uri pred šolskim parkiriščem. Nato je on šel v svojo smer, jaz pa v svojo.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Upam, da vam je nadaljevanje všeč!
Next?
25. maj 2014
Neeeeeeeext
25. maj 2014
u166496
u166496
next!
25. maj 2014
the besttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!
next
25. maj 2014
neeeeeeext
25. maj 2014
u164631
u164631
next
25. maj 2014
next
25. maj 2014
next
25. maj 2014