Forum

Prolog - Louis:
Težko je živeti s skrivnostjo v življenju. Težko je igrati ljubezen do nekoga, ki ga v resnici ne ljubiš. Težko je igrati prijateljstvo če pa je v resnici ljubezen. kako rad bi, da vsi an tem svetu vedo zaradi česa sem srečen ampak to ni tako lahko, če pa moraš to ohranjati kot skrivnost. kako rad bi, da bi vsi bili srečni z mano a to spet ni mogoče. Kako naj vsem to povem brez, da bi menedžerji bli jezni, kako naj to naredim?
Prolog-Harry:
Rad bi da bi vsi vedeli kaj me še drži pri življenju, ko spet zvem, da me nekateri ljudje ne marajo, rad bi da bi vsi vedeli kaj me osrečuje in zaradi česa sem še trden. včasih bi rad z njim pobegnil ine nikoli več vrnil ampak nemorem. Se zavedate kako težko je igrati in upravljati čustva ne nezavedate se saj tega sigurno nikoli niste občutili.

bote bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2013
u134305
u134305
next
31. avgust 2013
hvala da bereš Niall Horan*.
za začetek rabi pet nextov torej še štiri
31. avgust 2013
next
next
next
next
aja pa NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
31. avgust 2013
hvala Mateja 10
31. avgust 2013
pa dajte oglašvat
31. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2013
next
31. avgust 2013
okej bom napisala pru next ampak oglašujte
*Louis*
Še en koncert in spet smo bližje temu, da gremo domov. Ja prav ste slišali še tri koncerte in gremdomov res da ne za dougo temveč le za dva dni ampak grem domov. Koncert je trajal dve uri in ko je bilo konec sem se zapodil z odra in se ulegel na kavč v zaodrju. Harry je prišel k meni in me pobožal po glavi to me je spet razveselilo. POljubil sem ga na lica in ga objel in spet se je slišalo zayna"Ali bi vidva mogoče to lahko počela na samem, kaj če vaju gdo vidi?" Gdo pa bi naju lahko videl ravnokar se je končal koncert in sem v zaodrju. "a veš zayn če ti ni prav lahko gledaš stran" "Louis kaj se razburjaš nič nisem rekel ampak ravnokar notri prihajajo tisti, ki so kupili vip karte" Oops pozabil sem hitro sem se odmaknil od harrya in se usedel k Niallu, da nebi gdo kaj posumil. Spet moram prikrivati mojo ljubezen do harrya in se moram delati kakor, da pogrešam Eleanor ampak je ne jas je nemara no ne sovražim je ampak nimam je preveč rad. Če bi sam izbiral nebi nikoli hodil s takšno punco no ja bi ampak je nisem sam izbral. Z El sva bila samo prijatelja in začele so se govorice, da sem gej no sem gej ampak menedžerjem to ni bilo več in sso z El sklenili pogodbo in ji plačujejo, da se dela, da je moje dekle to pa mi ni všeč ampak kaj hočem takšno je življenje. Nimamo veliko zasebnosti zato nemorem biti s harryem malogdaj se najde čas ko se nama ni treba pretvarjati. Zdaj pa še ta film zdaj imava še manj zasebnosti saj nam vsepovsod sledi kamera kako naj bom zdaj srečen, ko pa nemorem biti z njim.In zdaj so tu še oboževalci moram biti srečen no saj sem zdaj sem srečen. Deljenje avtogramov, odgovarjanja na vprašanja ali sva z harryem par vsakič ko rečem ne me zaboli in se mi zdi kakor da me nekaj prebada, slikanja in nevem kaj še vse. Zdaj že vse postaja preveč zame. Želim si vsem povedati, da sem srečen ampak ne zaradi El temveč zaradi harrya, želim si vsem povedati, da ljubim harry in ne El ampak nemorem zakaj ne zakaj vsi sovražijo geje saj nismo nič drugači kot ostali ampak smo le zaljubljeni v osebo, ki je enakega spola kot mi.
31. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2013
neeeeext
31. avgust 2013
next
31. avgust 2013
u73962
u73962
next
31. avgust 2013
u134305
u134305
nnneeexxxtttt
31. avgust 2013
*Harry*
Še en kocert in potem še trije dnevi in bom doma. še vedno nevem kako naj doma razložim, da sem zaljubljen vajnj ja v Louisa, ja Larry Stylinson res obstaja. Vse stvari mi že gredo na živce nezmorem več zanikati, da sem zaljubljen vanj. Končno je konec koncerta, v zaodrju sem se usedel na kavč in louis se je usedel k meni. ko je louis pri meni se mi zdi kakor da druga ne obstaja in je vse vredu. Sedela sva in potem so prišli obožealci po avtograme Louis je hitro odskočil stran od mene in se usedel k Niallu, da nebi nihče pomislil da sva skupaj in potem so prišla vprašanja o njem in El nemorem poslušato o El kadar govorijo o njej si v mislih začnem peti pesmi. Ko so oboževalci odšlii smo se vsi odpravili domov v mirno zavetje hiše, kjer se mi ni treba pretvarjati. Usedel semse na kavč in zavpil party time. ja pri nas je vedno zabava louis je šel naredit kokice, Niall po pijačo jas sem prinesel radio, Liam igre in zayn filme. Najprej smo gledali grozljivke in potem so bile na vrsti igre na koncu pa še ples. Plešemo vsi res vsi ampak vsi smo bedni pri plesu nihče ne mara plesa Zayn pa še maj kot mi vsi ampak ga nihče zares nemara. Jutri pa gremo domov no jutri pakiramo da lahko zvečer poletimo domov. komaj čakam da vidim mamo, sestro in vse druge a zanima me kako naj jim povem, da je larry resničen, tudi Louis se stem ubada ampak nihče ne ve kako naj jim razloživa, da sva geja ko pa si sigurno želijo, da bi recimo mam gdaj bila babica pretežko je vse skupaj.
01. september 2013
u134305
u134305
nnneeexxxxtttt
01. september 2013
neext
01. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. september 2013
okej sam povem nextam sam med vikendi k mam zej sredno in mi je full težko vse skp vsklejevat kr me nikol ni pred 16 uro doma in mam vedn velik naloge
06. september 2013
sejj je ok, ti si kr vzemi čas
06. september 2013
*Louis*
Kako naj domačim povem vse to kar se je zgodilo v tem času, želim si da bi njihov odziv bil normalen in ne joj to pa ni res kako je to mogoče pa saj si še včiraj imel dekle. Hočem le normalen odziv in podporo pri domačih in prijateljih. Vem da bo veliko zasmehovanja in da mogoče zgubimo nekaj oboževacev amak jas sem pripravljen tvegati, drugi pa ne. harry je tudi pripravljne tvegato a Zayn, Liam in Niall niso. ne želijo izgubiti oboževalcev mpak jas vem da jih je več kot polovica če ne vsi larry shipperjev. Strah me je bilo iti domov a ob vsem tem sem tudi komaj čakal da pridem domov v mamin objem. vem ja da sem že polnoletena vseeno si želim maminega objema. Tudi vi bi si gaželeli če bi nili vse dno v letu na poti in en dan doma, že res, da sem si prijatelji a vendar nič ne zamenja dužine, prav rad bi da bi lahko moja družina potovala z mano a vendar je to nemogoče. Komaj sem čakal da odidem domov a vendar me je bilo dtrah saj sva se s harryem odločila, da bova vsem povedala, da sva par. Komaj je letalo vzletelo že me je začelo črvičiti v trebuho saj sem vedel, das bo čez kakšno uro čas, da vsem poveva da sva par. Med letom sem zaspal na Harryevi rami in ko se je letalo ustavilo sem se zbudil in postalo me je strah. Zakaj se mi to dogaja ali nemorem biti normalen.Saj vsi pravijo da je normalno dolgočasno naj se tudi s tem zdaj srinjajo. ko sva vstopila v našo hišo so naju vsi pozdravili, Vse sva objela in se postavila pred njih zdaj bo napočil usodni trenutek.
07. september 2013
neeext+nova bralka
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. september 2013
u134305
u134305
next
08. september 2013
kdaj boš nextala???!!!
24. december 2013
neext<3<3
07. marec 2014
u173635
u173635
next
29. december 2014
u190212
u190212
Next!!!
01. marec 2015
želela nadaljevat mojo zgodbo ker sama vem da je več ne bom pisala ker mi je zelo težko pisat v moški osebi se vam res opravičujem ampak jaz skupaj ne spravim več kot kašno poved in mi res ne gre ker je zelo laži pisat v ženski oseb sama pa nisem nevem kako dobra pisateljica in mi pisanje v moški osebi ne gre od rok
07. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg