next!!!
01. februar 2013
u28319
u28319
Neeeeext.!!
01. februar 2013
nnexxttttt
01. februar 2013
next+nova bralka
02. februar 2013
Se opravicujemmm samo nasledni del pride jutr, ker resnicno nimam casa
Plis ne zamert, oblubim da bo nasledniik delll zelooi dolgg
02. februar 2013
ok komi čakam
02. februar 2013
ok glej da bo res
03. februar 2013
Bo bos vidla
03. februar 2013
Ok!!
03. februar 2013
#CLARA

Z Acacio nisva spregovorile niti ene besede. Malo sem mi je zdelo čudno saj ona vedno zelo rada klepeta pri pouku….kmalu pa je v razred prišla učiteljica in nas vse pozdravila in cel razred je vstal…. Potem pa nas je prosila naj se usedemo, jaz pa ravno v tistem trenutku pogledam Acacio in ona se mi nasmehne, seveda se ji jaz nazaj… . pri pouku smo se še malo pogovarjali kako smo preživeli to šolsko leto in vsi smo povedali pozitivne stvari… potem pa je nastopilo podelitev spričeval.. učiteljica je nas je klicala po abecedi in jaz sem zelo hitro prišla na vrsto. »Clara?« zaslišim reči učiteljico »Ja?« odvrnem »Tebe moram pohvaliti, saj si najboljša učenka v razredu in si za to zaslužiš tudi posebno pohvalo« reče učiteljica , jaz vstanem in grem do učiteljice, ta mi da spričevalo in še pohvala za povrhu pa me še objame… tega nisem pričakovala da bo storila, saj me je imela vedno na piki ampak jaz sem se vedno dobro odrezala in mi ni mogla nič….. še enkrat mi je čestitala potem pa sem šla nazaj v klop… kmalu pa je na vrsto prišla Acacia. »Acacia« prosim pridi po spričevalo je rekla g. Smith (naša učiteljica) . Ona pa je leno vstala in odšla do nje »no Acacia moram povedati da si letos izboljšala lanski uspeh, zelo sem ponosna nate« reče »Hvala« odvrne in seveda malo zardi, saj je bila vesela da jo je g. Smith pohvalila… ko se je usedla v klop me je spet pogledala, jaz pa sem ji pomežiknila…. Ona pa mi je z ustnicami ''povedala'' da naj po šoli pridem k njej in jaz sem ji pokimala….
»no moj predragi razred upam da boste uživali med počitnicami in se imeli lepo« nam je rekla g. Smith…. »enako« smo ji vsi odvrnili, potem pa je končno zazvonil zvonic in vsi smo zavriskali. Mami sem poslala sporočilo da bom zdajle odšla k Acacii, in ona mi je takoj odgovorila da je v redu in da naj uživam.

#ACACIA

Ko je končno zazvonilo sva se z Claro hitro odpravile iz učilnice…. Ona je še hitro poslala njeno sporočilo mami, da gre k meni , saj si ne želim da bi njeno mamo skrbelo…. »Clara jaz grem samo ne wc takoj bom nazaj ti se kar obuj in me počakaj zunaj« ji rečem ona pa pokima, jaz pa grem hitro v kabino ter si pogledam moj trebuh. Bolečine so ponehale ampak imela sem kar nekaj modric in , če sem se jih dotaknila me je malo zabolelo… potem sem hitro odšla ven, da me Clara en bi predolgo čakala. Obula sem se, vzela torbo ter šla ven. Hitro sem stekla do nje…. Kmalu sva se odpravile proti domu… »Acacia pridi greva na sladoled« mi reče vsa navdušena … »Ok pa pojdiva« ji rečem, in greva v slaščičarno. »Želita« reče slaščičar »Jaz bi eno kepico jagodnega sladoleda in eno kepico čokoladnega sladoleda prosim« naroči »seveda takoj dobiš« odvrne… ko da v kornet obe kepici sem na vrsti jaz »Kaj boš ti mlada dama« vpraša »Eno kepico lešnikovega sladoleda« rečem »Ok dobiš takoj« odvrne in mi da kornet z kepico v roke…. Clara je plačala, potem pa sva šle še malo do parka kjer sva v miru pojedle….. v daljavi pa sem zaslišala neko kričanje deklet….

Nextam?
se opravičujem če so kakšne napake
03. februar 2013
u116945
u116945
next
03. februar 2013
u113280
u113280
next
03. februar 2013
next nujno
03. februar 2013
next
03. februar 2013
next
03. februar 2013
neeeeeeext!!!
04. februar 2013
u111528
u111528
neeeeeeeeeeeeextttttt
04. februar 2013
next
04. februar 2013
5.del

#ACACIA

»Clara?, tudi ti slišiš« vprašam »Ja, pojdiva pogledat, mogoče so tam kje One Direction« reče »One Direction, ti to resno« rečem »Jaaa pridi« reče in me prime za roko »Ne Clara jaz ne grem, in še nekaj meni niso niti malo všeč in Ti to dobro veš« rečem in jo skušam prepričati da nočem iti . »Prosim Acacia naredi to zame« me prosi in to z njenimi prelepimi velikimi modrimi očmi in seveda sem popustila in ji ugodila. »No prav, ampak pod enim pogojem« rečem »Povej« vpraša…… »Ah pozabi« odvrnem »OK potem pa pojdiva« mi še reče potem pa stečeva proti gruči deklet……..''You don't know you're beautiful…'' se je slišalo petje nekih fantov… »OMGG to so« reče Clara »Kdo , samo en reci mi da so to tisti One ne vem kaj« rečem »Jaa tukaj so ONE DIRECTION« mi zavpije in me še enkrat zgrabi za roko in me povleče bolj k odru.

#CLARA

''Pa saj to ne more biti res kako so lahko tukaj prav One Direction'' sem si mislila in Acacia pograbila za roko, da sva bile že skoraj pri odru… pesem what makes you beautiful so zapeli do konca potem pa so nekam šli ampak so na srečo kmalu prišli nazaj »Najbrž so rabili malo pavze« sem rekla Acacii ampak ona me sploh ni poslušala »Acacia, Halo!!« ji rečem in jo malo tresem »Um kaj je oprosti samo dolgčas mi je in se dolgočasim z razmišljanjem« reče »to da je dolgočasno? Ti sploh ne veš kaj je to, to so najboljši in najlepši pevci kar jih poznam« ji rečem ona pa samo zavije z očmi…. Kmalu pa sem zaslišala Harryja kako je začel razlagati o neki nagradni igri….
05. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!
05. februar 2013
next
05. februar 2013
next
05. februar 2013
u118312
u118312
next
05. februar 2013
u113280