Forum
No odločila sem se, da napišem še eno zgodbo, ki bo sicer krajša kot ostale. Pišem jih že veliko tako, da upam, da vam bo všeč. Sicer celotna zgodba bo opisovala en dan ampak zelo natančno. V tem dnevu se bodo enemu dekletu dogajale nesreče in podobno. Mogoče bom na koncu še na kratko napisala kako bo potekalo njeno življenje naprej. Verjetno bo imela zgodba približno 20 delov. Mogoče bo manj ali več bom še videla. Upam, da boste uživali!
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
1. DEL

Bil je ponedeljek, moj najslabši dan v tednu. Ne vem kako, ampak zbudila sem se sama še pred budilko. Izklopila sem si jo, da mi ne bi pozneje zvonila. Odšla sem pod tuš in odprla pipo. Iz nje je špricnil val mrzle vode, ki je zmočila celo ploščice pred kabino, saj sem jih pozabila zapreti. Zavzdihnila sem, ter si hotela nastaviti na toplo vodo. Ampak nekako mi ni uspelo. Zaprla sem pipo, nato pa jo ponovno odprla, saj sem mislila, da bo to pomagalo.

Vendar tokrat ni iz pipe nič steklo. Niti ene kapljice. 'No samo tega je še manjkalo! Pipa se je zamašila!' sem si rekla ter jezno butnila z nogo. Ker se torej nisem mogla stuširati sem odšla iz kabine. Zdaj pa se mi je zgodila še ena nesreča. Zaradi vode na ploščicah mi je spodrsnilo in sem padla. »Auu!« sem zakričala. Zabolele so me noge in roke. Glavo sem na srečo obdržala na varnem. Počasi sem se vstala, si oblekla plašč ter zaradi poškodbe odšepala v sobo. Tam pa je na postelji sedela moja mama. »Mami, kaj počneš tukaj?« sem malce jezno vprašala. »Zaslišala sem krik pa sem prišla pogledat« mi je odgovorila, ter me pogledala v obraz. »Kaj pa se je zgodilo?« »Eh zamašil se je odtok pri tušu in spodrsnilo mi je po mokrih ploščicah« ji razložim, ter se malce jezna usedem na posteljo. »Zdaj pa prosim pojdi ven. In reči atiju naj popravi tuš!« sem povzdignila glas in mami je odkorakala iz sobe. Mislim, da je bila kar malce užaljena. Ker sem imela fen v moji sobi sem si ga vštekala v vtičnico, ter si ga prižgala. Nekaj časa sem si jih sušila naenkrat pa se mi fen ugasne in ugasnejo se tudi vse luči v sobi. Kaj se je pa zdaj zgodilo. Že kar malce jezna sem si na hitro oblekla kratke hlače, ter kratko majico potem pa sem stekla k atiju in mami v spalnico.

(tako sem se oblekla)
»Kaj se dogaja?« ju vprašam. »Zmanjkalo je elektrike« pove ati jaz pa samo jezno brcnem vrata. To sem sicer potem obžalovala, saj me je noga bolela še bolj kot po padcu v kopalnici. »Zakaj zdaj to? Najprej pipa, potem pa še to!« sem jezno zavpila. »Umiri se ljubica…bomo že popravili. Pojdi se do konca urediti. Danes te bom jaz peljala v šolo« reče. Potem že drugič danes odidem v sobo. Odgrnila sem zaveso, da je bilo bolj svetlo, ter si spela čop. Ko sem prišla iz sobe me je mama že klicala naj pridem v avto. Stekla sem po stopnicah navzdol do garderobe, kjer sem si obula moderne sandale. Čeprav je bilo zunaj vroče sem si za vsak slučaj oblekla tanko jakno. Hitro sem odprla vrata garaže, stopila v njo ter pazila, da se nisem ob kaj spotaknila. Končno sem prišla do avta, ki je bil parkiran ob robu garaže. Usedla sem se vanj, ter pod sabo začutila mehko blazino.
Oboževala sem ta avto!

Mami je potisnila ključe v avto, ter ga vžgala. Zapeljala ga je iz garaže in že sva se vozili po cesti proti moji srednji šoli. Stara sem namreč 16 in hodim v 1. letnik. Malce opazujem našo čudovito okolico, ko se avto naenkrat ustavi sredi ceste. »Kaj je pa zdaj to?« vprašam mamo. »Nimam pojma…bencina vem, da ni zmanjkalo. Pojdiva pogledati gume« reče in obe počasi odpreva avtomobilska vrata. Za maminim avtom je bila že cela vrsta drugih, ki so čakali ter hupali. Ko mami pregleda še zadnjo gumo reče: »Tale guma je počila!« Kaj? A ne more biti to jutro še slabše?
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
a) Next?
b) Kako se vam zdi začetek zgodbe....kakšna mnenja, kritike?

Kako se ti je zdel prvi del?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. julij 2012
neeextt plzz zame
sam kok boš en dan opisala v 20delih? :'D
09. julij 2012
Že pišem, mogoče pride še danes....ja nekako se bom že znašla, drugače pa bom malo še naprej od tega dneva napisala! Saj bom še videla...
09. julij 2012
u99430
u99430
next
09. julij 2012
Hvala! < 3
Danes ne vem če bo prišel next...se opravičujem!
09. julij 2012
dej ploosim potrudi se ZAME!!!! :'(
09. julij 2012
Joj bom Potem probala...sorry Sam Mislim, da me Malo glava boli...se bom potrudila
09. julij 2012
Neext!!!!!!!
Nikeč, da mi takoj nextaš! ;D
09. julij 2012
Joooj
09. julij 2012
u93404
u93404
next
09. julij 2012
No samo za vas mi je uspelo napisati drugi del. Posvečen je prvi bralki, pa tudi ostalim trem bralcem. Upam, da vam je všeč
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
Super! Kup avtov nam hupa in vozniki kričijo naj mami umakne avto. Jaz ne vem kako naj pridem v srednjo šolo, prav tako pa mami ne ve kako naj pride v službo. Od najinega cilja imava obe še približno 10 kilometrov in tega že ne moreva pešačiti. Bila sem obupana. Pred nama pa se kar tako pojavi en gospod.

»Zakaj je avto obtičal?« je vprašal. Slišati ni bil nič kaj jezen, kar me je čudilo. »Guma nama je počila« je obupano dejala mami. Moški oziroma gospod si je ogledal gumo potem pa dejal: »To je resen položaj…najbolje je, da avto potisnemo na rob potem pa pokličemo servis« je predlagal, midve pa sva samo nemo prikimali. Skupaj smo začeli potiskati avto proti robu ceste. Tako se bodo avti lahko odpeljali naprej. Končno po desetih minutah smo ga spravili s ceste in cela vrsta avtomobilov se je počasi odpeljala naprej. Vmes so nekateri skozi okno mami kričali grde besede. Jaz sem samo jezno gledala za njimi. Potem smo skupaj poklicali servis, ki je 10 minut zatem prišel, ter odpeljal avto. »Kako naj pridem v srednjo?« sem obupano vprašala mamo. »Lahko vaju peljem« se je zdaj oglasil gospod. »Res?« ga je mami vprašala. »Ja…samo povejta kam« »Neštetokrat vam hvala! Aja in peljite naju v središče Gradca. Tam se bova znašli sami« mu pojasni mami in hitro se spraviva v avto od gospoda. Ta takoj, ko vžge avto pritisne na plin. Že po približno petih minutah smo prispeli. Mami se je gospodu še vsaj petkrat zahvalila, meni pomahala v slovo ter stekla v službo. Tudi jaz sem se odpravila proti srednji šoli, ki je bila samo 500 metrov stran. Hitro sem se preoblekla ter preobula v garderobi, potem pa švignila proti naši učilnici. Ker že pol ure zamujam vem, da jih bom od učiteljice še slišala, še posebej od te za matematiko.

Globoko sem vdihnila, ter potrkala na vrata. »Naprej!« sem slišala zavreščati grozeč glas od učiteljice za matematiko. Počasi sem se oprijela kljuke in skoraj neslišno odprla vrata. Pred seboj sem zagledala učiteljico za matematiko, v razredu pa so sedeli moji sošolci. »O pozdravljena gospodična Cutter. Mislim, da si malce zamudila« je vreščala s tihim glasom. »Oprostite, ker zamujam, vendar nam je na avtu počila guma. Najprej smo ga morali potiskati do roba ceste, potem smo poklicali servis in nam ga je odpeljal. Na koncu naju je sem odpeljal en gospod« sem ji razložila. A učiteljica je še vedno tako buljila vame, kot, da bi z Marsa padla. »Za to uro dobiš neopravičeno. In poklicala bom tvoje starše danes po pouku. Z takšno zgodbico se mi ne boš zlagala« je bila nesramna. Slabe volje sem odšla nazaj na mesto. Seveda si nisem nič zapisovala v zvezek, saj itak ne bi bila pri stvari. Razmišljala sem samo kako slab dan imam. Zagotovo ne more biti slabši. Seveda pa ga bo lahko nekdo polepšal. Samo on ga lahko polepša, on, ki ima tako čudovite oči in gladek vrat. To je Rian moj fant.

Ja skupaj hodiva približno pol leta. On je edini, ki me razume in edini, ki me sploh posluša. Prijateljice se samo delajo, da me poslušajo. Danes sva se zmenila takoj po pouku na igrišču. Rekel je, da mi mora povedati nekaj nujnega. Prav zanimalo me je kaj.
»Driiin!« bil je zvonec, ki je oznanjal konec prve šolske ure. Hitro sem pospravila stvari, ter hotela steči iz učilnice. Vendar me je ustavila ta učiteljica. »To daj svojim staršem« je rekla ter mi izročila list papirja. Hitro sem stekla iz učilnice, ter si prebrala kar je pisalo na listu: 'Spoštovani starši! Vaša hči je danes špricala pouk…prosim ukrepajte!' Halo! A je nora?
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
a) Next?
b) Vam je všeč? Naj kaj spremenim? Komentarji-pozitivni ali negativni?
c) Vam je všeč če dajem slike?
d) Kaj ji more Rian povedati?
Łove you in hvala, ker berete! < 333
09. julij 2012
Aja pozabila napisati: to je bil 2. DEL
09. julij 2012
a)NEXT! kaj sploh sprašuješ?
b)itak da mi je všeč!Nimam nobenih negativnih pripomb
c) ITAK!
d)Pumoje da noče več biti z njo.
10. julij 2012
u99430
u99430
a)nexxxxttttt
b)itak
c) itak
d)da ne bo več z njo pomojem
10. julij 2012
u93404
u93404
a) še sprašuješ?
b)vse je perfektno
c)jasno
d)Ne bo več z njo ali pa ji bo nekaj pomembnega povedal
10. julij 2012
a) .........................................LOGOČNO!!!!!!!! Neext!!!!!!!!
b) zelo fašečno je ;D (pozitiven komentar )
c) JAAA!!!!!
d) pomojem jo bo pusti
e) jst mam tebe še rajš < 333
10. julij 2012
u38293
u38293
next se strinjam z
вooмғυl.
10. julij 2012
NEXT
10. julij 2012
O hvala vseem! Bom potem napisala 3. del
10. julij 2012
kdaj potem?zdle ga napiš takoj please
10. julij 2012
Blla sem pri prijateljih....pride še danes, obljubim
10. julij 2012
Piši ferdoo!!!!!!!
10. julij 2012
Jaja..... Že pišem
10. julij 2012
Vem, da sem pozna ampak še vedno je torek. Łovam vas! < 333
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
3. DEL

List sem si jezno pospravila v torbo. Nisem ga zmečkala, ker sem vedela, da me bo učiteljica vprašala, če sem ga pokazala staršem. Lagati pa seveda nočem. Pohitela sem proti razredu in se usedla na moje mesto. Ko se je ura začela sem žalostno razmišljala zakaj ne more Rian biti v istem razredu kot jaz. Tako mi nikoli ne bi bilo dolgčas. Celo uro bi ga lahko gledala v njegove lepe oči in njegov obraz, ki se blešči na soncu. Sploh ne vem kako je to mogoče ampak predvidevam, da se maže z eno kremo. Kakorkoli že nikoli ne bo v istem razredu. Vedno bo dve leti starejši od mene. Seveda pa nočem, da bi ponavljal razred. Ker sem tako zavzeto razmišljala pa nisem opazila, da se gugam na stolu. Ne vem kako se je to zgodilo ampak naenkrat je stol padel na tla in zraven njega še jaz. Udarila sem se v glavo, da me je kar grozno bolelo. Najhuje pa je bilo, da je ves razred planil v krohot. Bila sem osramočena.

(Ashamed-osramočen)
»Gospodična Cutter!« nad mano je stala učiteljica. Na srečo ta ni bila takšna kot učiteljica pri prejšnji uri, vseeno pa ni bila najboljša učiteljica. »Ali si vredu?« me vpraša. »Malo me boli glava« ji priznam. Ves razred se spet zasmeje. Učiteljica mi pomaga vstati in nazaj se namestim na stol. »Naslednjič pa bolj pazi« zagodrnja, ter nadaljuje uro, kot, da se nič ni zgodilo. Med uro sem dobila vsaj sto pogledov na katerih se je videlo norčevanje in posmehovanje. Zdaj se bodo celo življenje zafrkavali iz mene. Super!
Na mojo srečo je bilo kmalu konec ure. Na vrsti je bila malica. Medtem, ko smo čakali na dežurne učence sem dobila kup žaljivk kakšna neroda sem, vendar se nisem zmenila za njih. Sedela sem in čakala na malico. Končno sta dežurna učenca prinesla posode v katerih je bila hrana. Razdelila sta nam sirove štručke, ter kozarec čaja. Počasi sem jedla sirovo štručko, ter po požirkih pila čaj. Razmišljala sem kako slab dan imam, zato sem komaj čakala, da vidim Riana. Še enkrat sem nagnila kozarec k ustom, da bi izpila ves čaj. Vendar ga nisem. Ne vem kako, ampak ves čaj, ki je še bil trenutek prej v kozarcu se je zdaj znašel na moji majici. Ja polila sem se. Zakaj sem tako nerodna?

(Awkward-nerodno, nerodna)
Seveda, po razredu se je spet razlegel smeh. Sovražim moje sošolce. Čeprav imam kar nekaj prijateljic vem, da so z mano samo zato, da se ji ne bi smilila. Ampak mi je vseeno…samo, da se lahko z nekom pogovarjam. Seveda pa imam tudi Riana. Ker seveda nisem hotela imeti cel dan mokro majico, čeprav se bi posušila, sem odšla na stranišče. Vstopila sem skozi vrata in v stranišču zagledala fanta. »Kaj pa ti počneš na ženskem stranišču?« sem ga začudeno vprašala. »Pravzaprav si ti v moškem« je povedal in planil v krohot. Zmedeno sem odšla iz tega stranišča in pogledala na njegova vrata. Pisalo je 'moški'. Že zopet osramočena sem stekla v žensko stranišče. Hitro sem pograbila papirnate serviete, ter jih drgnila ob mokro majico. Čeprav ni nič kaj preveč pomagalo je zame bil rekord, da se je sploh kaj posušilo. S torbo na rami sem se odpravila do učilnice za slovenščino in upala, da tisti fant na stranišču ne bo komu kaj povedal. Usedla sem se za svojo mizo, si pripravila zvezke in peresnico, ter se delala kot, da se ni nič zgodilo. Res upam, da ne bo kdo izvedel.
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
a) Next?
b) Mislite, da bo kdo zvedel za to, kar se je zgodilo?
c) Kakšno mnenje/kritika?
d) Hvala vsem, ki berete! < 333
10. julij 2012
Bi se kdo prosim prijavil?
http://www.igre123.com/forum/tema/xx-temovanje-za-naj-pisatelja-xx/37503/1
Je od moje prijateljice in bila bi zelo vesela!
Hvala vsem, ki si boste vzeli čas! < 3
10. julij 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-that-have-to-be-filled/37146/1
Eto še ena zgodba od prijateljice pa vas bi prosila, da bi se odpravili brat.
Res je vredna branja in ne skrbite ni veliko za brat (nova je)
Hvala vsem, ki jo boste prebrali! Ne bo vam žal
11. julij 2012
u99430
u99430
nexxxxxxxtttttt
11. julij 2012
HVala! < 333
11. julij 2012
Neeext!!!!!
hahahah bi blo zanimivo če bi bli pisoarji ob vhodu na wc
PS: mislm, da se bo razvedelo
11. julij 2012