Forum
Lost in love you are
Out of touch so far
An illusion
It's all just smoke and mirrors
Always chasing scars
Never gets you far
An illusion
It's all just smoke and mirrors

Javila sem se na telefon, saj me je klicala moja sestra Aurelia. "Halo?", sem se oglasila. "Chrissy!!! Joj, kako sem vesela, da te slišim! Kmalu bomo prispeli z avtobusom. Je oči že šel?", "Ja.". Naenkrat pa sem za njo slišala globok glas: "Srček moj, nehaj govoriti!". Vprašala sem: "Kdo je to?". Aurelia je nekaj časa zavlačevala, ampak je nato rekla: "Moj fant.", "Fant?!", "Potuje z isto agencijo in v Londonu sva se zaljubila. Dolga zgodba! Povem ti jo kasneje. Mimogrede, moj Drake bo prišel zraven.", "KAJ?! Kaj pa bo ati rekel?", "Ne skrbi! Drake je skuliran! Ni tak kot drugi idioti, ki so lazili za mojimi prijateljicami. No, se potem slišiva! Adijo!". Prekinila je še preden sem ji utegnila odgovoriti. Hitro sem šla pripravit mizo in dodala še en krožnik in pribor. Potem sem šla gledat televizijo oz. sem čakala, da se bosta ati in Aurelia prikazala doma, z njenim fantom vred. Čez kakšnih 15 minut so res prišli. Ati je bil dobre volje, Aurelia še boljše. Ampak njenega fanta ni bilo nikjer. Nameravala sem iti zapret vrata. Med hojo sem gledala nazaj, saj je Aurelia nekaj pripovedovala in medtem tudi demonstrirala. Naenkrat pa BUM! "Opa!", sem slišala isti nizek glas, kot prej po telefonu. Ozrla sem se gor. A videla sem majco. Pogledala sem še višje in videla sem njegov obraz. Tip je bil ogromen! Najmanj 2 metra! "Si me nameravala ven zapret, mala?" mi je rekel in se prekrasno nasmehnil. Njegov obraz je bil prava milina za moje oči. Imela sva eye contact, dokler naju ni premamila Aurelia. "Drake, naj te predstavim moji sestri. To je Christine. Christine to je Drake Le Doux. te na kaj spomne?!", naju je predstavila. Priimek se mi je zdel znan in on je bil v zadregi. "Čakaj! Imajo tvoji starši v lasti podjetje dark mode DX? Okrajšano za Doux?", sem rekla in komaj čakala na njegov odgovor. "No, ja... Hah.. Recimo.". Zdelo se mi je čudno. Aurelia mi je potem pojasnila: "Razmišljajo, da bi ga razdedinili, zaradi njegov oslarij. Butasto! Razdediniti tako lepega človeka! Norost!". Jaz pa sem si mislila: norost razdediniti in norost ga imeti v sorodu.
Christine Von Blood:

Aurelia Von Blood:

Drake Le Doux:

01. oktober 2013
u120926
u120926
nice... ČAKAM NADALJEVANJE!!! In tokrat te bom prisilila, da jo končaš...
Drake Le Doux= CUTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo podoben Chrisu, da bom spet *in LOVE*?
01. oktober 2013
še 1 next plzzz
02. oktober 2013
neeeeeeeeeeext
02. oktober 2013
nnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxttt!!!!!!!!!!!!!!!
02. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeext plzzzzzz *w* i'm in love
02. oktober 2013
ju3 dubite
02. oktober 2013
u150693
u150693
nexxt
02. oktober 2013
u120926
u120926
NEXT!!!
03. oktober 2013
Aurelia se je nekaj časa obešala po njem. Smehljala sta se drug drugemu, dokler nas ni ati poklical h hrani. Lepo smo se usedli za mizo in vsak načel svoj obrok. Aurelia je komaj kaj pojedla, saj je nenehno blebetala, kako se je imela v Londonu in kako je spoznala Draka. On je bil tiho in pojedel v pol ure. Jedel je počasi in umirjeno, tako kot jaz. Ponavadi takih stvari ne opazim, ampak tale tipo me je preveč zanimal. Ati je pridno kimal in verjetno je sploh poslušal ni. Aurelia je nato ozrla Draka. Videla je njegov prazen krožnik in rekla: "OH?! Pojedel si že?!". Drake se ji je nasmehnil in ji ni rekel ničesar. Ni je želel prizadeti. Jaz pa kot njena sestra lahko brez problema vse povem direkt: "Aurelia, on ni blebetal ves čas, ampak jedel.". Drake me je pogledal in mi pomežiknil. Aurelia pa je zela to resno. ZELOOO resno! Vstala je in rekla: "Drake! Brani me! To je tvoja naloga!". On je bil popolnoma zmeden. Sploh ni vedel kaj se dogaja in kaj naj naredi. Vmešal se je moj oči in rekel: "Ljubica, res si ves čas govorila. Tukaj nima Drake nič zraven.", "Oči!!! Mora stati na moji strani!", "Mora te podpirati in te usmerjati v pravo smer. In to kar ti zahtevaš je narobe.", "AGHHH!!" je zavpila in stekla na stranišče. Drake je bil prestrašen in me pogledal s pogledom: Je to normalno? Rekla sem mu: "Mesečne bolečine. In ja, vsak mesec je tako.".
03. oktober 2013
next!!
04. oktober 2013
next
04. oktober 2013
še 1 next plz
04. oktober 2013
nexxxxxttt
04. oktober 2013
very funny
04. oktober 2013
ja lol -.-
04. oktober 2013
Next
04. oktober 2013
u150693
u150693
nexxxxxxtt!
05. oktober 2013
NEXT!!!
05. oktober 2013
neext
05. oktober 2013
u120926
u120926
ni me več DNI (kemije me bo pokopala) in TI ŠE VEDNO NE OBJAVIŠ NEXTA? dejansko še Misha prej pokliče... hec hec... damn nextej!
08. oktober 2013
u120926
u120926
u120926
u120926
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
24. oktober 2013
Aurelia je čez nekaj minut prišla nazaj. Bilo je vidno, da si je makeup naredila na hitro in skušala je biti čim bolj skulirana. Usedla se je Draku v naročje in ga strastno poljubila. Ob takih trenutkih mi ni prav nič prijetno, saj se zavem, da sem sama in, da me nihče noče imeti za svojo. V šoli nisem bila odličnjakinja in niti luzerka. Bila sem nekaj vmesnega, kar nikomur v našem kraju ni všeč. Zdaj grem končno v prvi letnik in upam, da bo drugače. V mojih mislih sem se izgubila, dokler me ni premamila nežna in topla moška roka. Pogledala sem in Drake me je nekaj spraševal. Panično sem se začela opravičevati, Aurelia pa se je le nasmehnila in rekla: "Njemu se ni treba opravičevati. Ljudem odpusti še preden se kaj zgodi. Ne, dragi?". Drake se ji je prekrasno nasmehnil in nato spet pogledal mene. Vprašal me je: "Aurelia mi je povedala, da greš zdaj v srednjo šolo.", "Ja, grem ja.", "Na katero pa?", "Na Sadkickovo.". Aurelia je zakričala: "O moj bog!!! Saj res!!! Skupaj bosta na šoli! Zdaj bo Moja sestrica pazila, da ne boš h drugim babam stekel!". Drake se je zasmejal in ji rekel: "Zakaj bi ob taki lepoti šel k drugi?". Ona se je zacvilila in poljubila sta se. Ampak en poljub ni bil zadosti. Prišlo je še mnogo drugih, ki so vodili do make outa. Oči je tiho odšel v dnevno sobo, jaz pa sem vstala in na stopnicah sem jima zavpila: "Najdita si sobo.". SLišala sem Aurelino vpitje ampak tudi Drakov smeh.
26. oktober 2013
u120926
u120926
Thanks God, next is here!!!
Next, babe!
26. oktober 2013
god doesn't exist
26. oktober 2013
next
26. oktober 2013
neeeeeext !!! *_______*
new reader
31. oktober 2013
V sobi sem se vrgla na posteljo in upala pozabiti, da ima moja sestra za fanta pravega manekena, ki me zelo intenzivno privlači. Zaprla sem oči in si začela predstavljati, kako bi bilo, če bi ga poljubila. Bilo je popolno! Njegove mehke ustnice poljubljajo moje. Iz najinega poljuba je žarela sreča in ljubezen. Nato me je pobožal po licu in rekel, da me... "Chrisy!". Skočila sem v luft in zavpila: "Ja????!!!!". Aurelia je stala v sobi in rekla: "Moja sestrica se res ne bo nikoli spremenila hahaha.", "Kaj hočeš.", "Ne bodi tako odrezava! Drake mogoče sliši!", "Ja. Imaš prav.". Začudeno me je pogledala in pomislila sem, da je odkrila kakšna čustva gojim do Draka. In rekla je: "Ahh razumem.", "Kaj?", "Ti in Drake.", "Kaj? Nič nimam z njem!", "Joj, dragica. Saj ne moreš imeti. Prvič, ker sem jaz tvoja sestra, drugič, šele spoznala si ga in tretjič takele smrlkjice ga ne zanimajo. Razumem pa, da si želiš, da jaz in Drake ostaneva skupaj čim dlje! Zato se misliš lepo obnašati in paziš na besede. kako prikupno, srčica!" je rekla in mi na ličko dala poljubček. "Pridi dol. Šli se bomo Monopoly." in odskakljala je ven popolnoma zaljubljena. Infarkt, ki je pri meni trajal ves čas dokler je govorila se je končno umiril in mi pustil, da diham.
09. november 2013
u120926
u120926
......... Dead..... Next!!!
09. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg