Forum
Hej sem Nina Dobrev in pisala bom zgodbo. Vem da jih je že veliko ampak jaz hočem imet svojo. Za začetek rabim vsaj 5 nextov

bi bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. februar 2015
a ne bi ti mal oglaševala?
21. februar 2015
next
21. februar 2015
nevem kak
21. februar 2015
klepet- izbereš osebo- kopiraš URL- kopiraš v pogovorno vrstico in pošleš ne bi blo slab da bi napisala "a bi bral/a"
21. februar 2015
tnx
21. februar 2015
next
21. februar 2015
next
21. februar 2015
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. februar 2015
Vse se začne med počitnicam...
"Ej "sem začela 1. počitniški pogovor. "Maš kej cajta?" sem nadaljevala."Ja sej veš da nimam kej za delat med počitnicam!" "No te počitnice boš mela kej za delat ker gremo v kampirat!" "Resno??? Ampak kaj pa starša???" "Nič ne skrbi z njima sem se že zmenila. O in povabla sem še Zojo, Pio, in Emo." " Resno?? Pa tisi največja legenda kar jih poznam! že pakiram" " No super ker juter odhajamo!" "Hvala Nina najboljša si!
22. februar 2015
next
22. februar 2015
NASLEDNJI DAN:

"Lepo se imejte na izletu" so nam težil starši."Pa pozite nase in Ema bodi odgovorna mala dama" so ji težil! "Ja ja pa sej bom pridna in ja pazila bom na prijateljice in se nam ne bo nič pripetilo ker smo stare že 16 let..." "No pa gremo sem prekinila pogovor" "Lepo se imejte so nas še enkrat prekinili Emini starši". Ko smo odšle mi je Ema rekla:"res nevem kaj bi brez tebe...če nebi prekinila našega pogovora bi tam stali vsaj ša 20 let!!!" Tako se je začel naš 1. izlet."S sabo smo imele veliko denarja in ker smo se peljlale slučajno mimo luna parka me je prešinilo..."Kaj če bi šle v luna park?" " Ja seveda zakaj ne!" No tako smo pristale v luna parku. Tam smo bile cel dan in imele smo se super dokler nismo ugotovile da bi naj nas vodu vodič! "Vodič???" je prestrašeno vprašala Pia. "Pa kdo je še vidu voden ogled na kampu??? A ni to kot preživetje v naravi?" "Ja ampak tu piše da naj bi nam razlagal kaj je strupeno in kaj ni." sem rekla z mirnim glasom."Očitno bomo morale same spat pod milim nebom..."
23. februar 2015
zoja:

ema:

pia:

23. februar 2015
jaz:

23. februar 2015
u181346
u181346
next
23. februar 2015
next
23. februar 2015
next
24. februar 2015
spremenim zadnjo sliko:

26. februar 2015
Ko smo končno šle spat okol 00.00 smo se zbudle šele ob 10-tih. Same smo si poiskale nekaj borovnic in malin ki so rastle v gozdu, ter pojedle nekaj sendvičev ki smo jih imele s seboj.Po nekaj urah zabave smo ugotovile da Eme nismo videle že od zjutraj."Kje je Ema?" sem vprašala prijateljice ki so se neznansko zabavale ob pogašenem tabornem ognju. "Nevem kje je jaz je že od jutra nism vidla..."je Pia bluzila z odločnim glasom."Jaz je danes nisem videla. Saj veš kakšna je, gre in se vrne.Pa še odraščala je na kmetiji.""ok, zdej pa grem po malo vode." sem rekla prijareljicima."Če hočeš poiskot Emo naju vzemi zraun!"je Pia rekla kot da bi že vedela kaj nameravam. Tako smo začele iskat Emo.Iskale smo jo do noči kjer smo se utaborile...
26. februar 2015
u181346
u181346
nexxt
26. februar 2015
Next
06. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg