Forum
To je moj tretji forum,no oglavnem, fuull resno bi bla veselaa če berete tole mojo novo zgodboo (mislim tetoo hihi ), plis keej če hočte oglašujtee, če želite me lahka keej vprašate, oglaševanjee je dovoljeno rada kej preberem, ssamo prosim drži se tega : NEE OGLAŠEVAT, ČE SPLOH NE BEREŠ TE MOJE ZGODBEE !!!!!!. no sej če se bo kej takega pokazal, ne bom jezna smm paač …. Kakšne kritike in kej so dovojene,sam ne bit preveč krut in če maš kej proti mojem pisanju zadrž za sebe !!!, če bo v zgodbici kaj pre krutega ali kej ki vam ni všeč se vam iskren opravičujem  Noo bom ker začela že v zgodbi :

To je pesem ,ki ti še prej veliko pove o življenju od te puncee (v zgodbi), posluši jo in če znaš angleško ,boš meybi razumel pomen , to je pesem:

To sm jss ariiana in stara sem 17 let:

V resnici sme bila taklšna prej. V osnovni šoli in v vrcuu, sem bila žee na pol čisto moški, oz. kako naj povem, obnašala sem se kot moški, oblačila kot fant, in družila sem se samo z fanti. Vedno sem bila del fantov, ki so bili moiji najbolši prjatli. Punce so me sovražile , in me na začetku sploh nisio hotele sprejeti v njihovo družbo. Itak so bile zam same barbike ki so bile samo tečne in zmrdave. Že kot majhnaa, ko sem z staršimaa, mojim očetom in mamo prepotovala z motorjem cel svet, sta me oblačila bol v takšna oblačila, nosila sem majhnje usnjene črne jakne,in hlače, starša sta me imela zelo rada, bila sem stara že 4 leta in videla seem resno vse dežele, nekaterih stvari se sploh ne spolneem, ker sem bila majhnja. Seveda takrat v moje četrtem letu pa se je v moji državi zgodila huda nesreča, vred z mano. Tega dela mojega življenja se najbolj spominjam, tista spolzka cesta, in rdeč tovornjak, in svetleče luči. V tej nesreči sem izgubila starša.že kot štiri leta stara punčka ,bi lahko izgubila življenje ,a sem edina preživela. Zaato sem se, ko sem hodila v vrtec in osnovno šolo, preživljala pri babici. Babica je bila tako pametna in bistraa in dobro je kuhala,takrat v življenju ko pa sem jo izgubila (umrla je zaradi starosti) ,sem se skrušila kor oreh in kar mi je edino preostalo sta bili dve možnosti. Ali grem k moji največji sovražnici živet (sigurno da bi ji čistila tla ali kaj !), ker sta me starša želela njena starša posvojiti, ali pa grem k nekemu starejšemu gospodu ,ki ga predobro poznam ,in ni dober človek (pitje ,nasilje). Lahko bi šla v sirotišnico tudi ,a keer nisme želela , pod prisi so me silili , vlekli da bi noter vstopila,itak zdaj imam sedemnajst let in bi pri osemnajstih letih morala sirotišnico že zapostiti.. , a nisem obupala in nisem hotela in upala vstopiti v tiste prostore.Kar mi je edino preostalo je bil načrt za pobeg.našla sem moje prave prijatelje, ki so zmano pobegnili tudi zaradi podobnih razlogov v družini. Vem da ni prav če pobegnemo, ampak kaj je bolše, če je bila naša bolečina večjaa, od vsega drugega. Zato smo z z mojimi petimi najbolšimi prjatli pobegnili .zdaj živimo drugačno življenje ,kot druga mladina in se preživljamo po svoje. Ne rečem da nimamo denarja,ker ga imamo dosti (zaradi mojega prijatelja), ali ne rečem da ne živimoo lepo in ne srečno, imamo se najbolše in se trdimo živeti naprej, normalno !! no ko sm prišla iz osnovne šole , sm z temi prijatelji pobegnila, še prej pa sem dobila preobrazbo videza. Te moje tri prijateljice in dva fanta so me popolnoma spremenili in me uredili . zdaj sem takšna:

In zdaj sem tudi bolj ženstvena , in se obnašam kot punca. Res bilo je hudo preterpeti vse to kar se mi je zgodilo in zdaj z prjateljimi uživamo, potujemo po svetu s ciljimi da prepotujemo vse dežele. Da nas tisti ki so nas pred leti iskali (starši ,pred katerem so eni pobegnel al pa kej..), živimo dokler ne potujemo v kar lepi hiški na nekem bregu. Zdaj nas itak ljudje več ne prepoznavajo, ker smo se čisto prenovili in zdaj čisto uživamo brez ovir. Tile so moji najbolši prijatelji s katerimi živim, vsak ima svoj razlog za pobeg, vedno mi stojijo ob strani, damo si tudi cilje da uživamo , vedno se smejimo in rečem da seee zelo zabavamo:
Triix moja najbolša prjatelca !!) , pobegnila je zaradi popivanja v družini ,pač en razlog hihi:

Jeniifer: (moja druga najbolša prijatelca) , pobegnala zaradi strogih starš (same kazni ,ni smela iti ven iz hiše)

Mollie moja tudi druga najbolša prjatelca ), pobegnala je zaradi žalosti in nasilja, ker se je zaljubila v tilna, tilen in ona sta potem skupaj pobegnila:

Eriic od fantov moj najbolši prijatelj, že od otroštva je zaljubljen vame ) pobegnil je zaradi tega ker ga njegov oče sploh ni niti opazil in ga sploh ni veliko videval, oče je bil nonstop z svojimi ljubicimi, erica pa je pustil doma . ni si vzel sekundo časa za njega. Njegova mama je neznano kje .

Tilen: ( moj prijatelj in fant od mollie ) pobegnil je z mollie, ker so njuni starši izvajali nasilje med niju ker sta se zaljubila med sabo.

To je moja klapa. Vsak ima svoj motor, ki gaa uporabljamo nonstop, med tem ko potujemo, srečujemo tudi nove ljudi, vemo tudi daa se nam bojo hmalo pridružili novi člani (sigurno med potovanjem ali kdaj ), naše klape. Poznam takšne ljudi, recimo jeniifer se nam je pred tednom pridružila . takrat ko smo pobegnili smoo se počutili kot neki največji lopovi in srce nam je otripalo kot da ropamo banko. Ko nam je načrt ospel in smo začeli našo življenje smo mesece in mesece prežili glave v blazinah, v objemih in solzih. A zdaj že pozabljamo takšne stvari, in živimo življenje dalje. Recimo zdaaj naam v glavi podi samo tale stavek :

Veliko ovir in sreče nas še čaka, bog ve v naših potovanjih. Em to smo mi ki živimmoo, free life!.
Plisss ,a nadaljujemm ?? ( vem da začetek še ni tk poseben , pol bo bolšee…)

vaam všeč začetek hihi ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. julij 2012
u70159
u70159
next
24. julij 2012
next< 3
24. julij 2012
jap neeeeeeexti!nujno!
24. julij 2012
uff, i like it
neeeeeeeext!!!!!!!!
24. julij 2012
tenxii
24. julij 2012
u89913
u89913
neeeeeeeeeeeeeext!
24. julij 2012
u74779
u74779
Next!!!
24. julij 2012
puncee js sem se odločila da si spremenim imee boste vidle pol kok mam ime
24. julij 2012
u74779
u74779
Oki, drgač pa NEXT!!!
24. julij 2012
u89913
u89913
Oki
24. julij 2012
evoo sme spremenila teja 33333 ---------- ♥ wishes ♥ ,remembeer ??
24. julij 2012
u59458
u59458
Jp pa NEXT NUJN!!
24. julij 2012
juuj hwala vaam, neki bi vas še proslaa, aa lohko pliss glasujete zamee na tejle strani, tok bommm vesela če vidim kak glas zamee hh ?
http://www.igre123.com/forum/tema/e-ov-je-z-j-oljso-p-elj-co/37493/8
24. julij 2012
u59458
u59458
sorry js nemorm kr že tekmujem
24. julij 2012
hehe okii seej
24. julij 2012
u74779
u74779
Fuuuulll dddorrrrrrooooo----------> ♥wishes♥ Drgač pa Next!!!
24. julij 2012
plooooosim neeeeextiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
zame ploosim?
pa čimplej k umiram ud radovednosti kk see bo zgodbica nadaljevala
24. julij 2012
u95154
u95154
kul zgodba.........................................next
24. julij 2012
okeyy nadaljujem pol zvečer, samo pess me čaka zele (sprehod )
24. julij 2012
čakam neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. julij 2012
neext!
24. julij 2012
u95154
u95154
next no
24. julij 2012
oblubla sem da bom brala..začetek je krasen in upam da se bo tako nadaljevalo.:3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
24. julij 2012
) hihi hmal grem pisat
24. julij 2012
oki neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. julij 2012
hwalaaa vaaam zelo zelo zelo..... ress, upam da vam bo moj prvi next všeeč :

brrruuum,brummm se je oglašal motor ko sma z trix ble namenjene na sestanek o potovanju ko odpotujemo v drugo državo za nekaj časa. peljale sma se dokler nisma prišle do nekega mosta. tam so naju vsi pričakali, pozdravili smo se in se nato zmenili ldaj gremo in ob kulkih.
tilen: v to nedeljo gremo inn dobimo se tuki pr tem mostu ob devetih zjutri okey ?
vssii : vreduu
trix: a se bomo dolgo pelal ??
eric : mnde ne
jenifer : aha, in kam greste danes ??
trix in js : midve grema na preimero filma gamess !
mollie: midva z tilnom boma šlaa maal poo parku pa tk,..
js: ahha noo midve grema.
trix: čaww
vsi : dijoo
ko sma šle sma se odpeljale do kina. pred kinom je bila velika kolona. kar nakenrat je do naju prišla ženska z letaki. dala nama je letak na katerem je pisalo da je znižanje v trgovini pixie , kazalo je čudovite obleke. omg neka obleka je bila popolnoma zame sem si predstavljala .hitro sem ruknila trix in pokazala na obleko na sliki :

oblke aje res posebna kar se mi je zdelo še bolj zanimivo.
js: triixx nujno jo potrbujem !!!!!!
trix: jaa pol jo boš šla kupit ko boma pogledale film...
js: nee trix js jo hočem zdaaj !!
kričala sme nanjo inn jo prosila da spustima ta film in jo grema kupit.
trix: pa ne moreš zdaaj, niti nimama tolko denarja, samo 10 eurov za kokice in karte!
js: heem , mam idjeo.
ta ideja me je takoj ošinila in povlekla sem trix in jo privlekla do motorja. zakričala sme da s enaj pelje za mano. peljale sma se do naše hiše. ko sma vstopile sem skočila do omare in iz nje prikopala nnajgrše obleke ki jih lahko omažema. sebin sem daala stragano oamzane pajkice in eno majico ki ej bila omazana z ketchapom.
trix: zakaj moram to grdo oblečit ''??
js: boš videla ,samo obleci in bodi tiho !
trix : okey haha
ko sma se oblekle sma se odpeljale po mestu. iskale sma delo da za daners zaslužima nekaj denarja. vprašale sma neko drogerijo a dela so bila polna na koncu smo videla oglas za delo v kavarni. odpeljale sma se do kavarne in potem potrkale na vhodna vrata. že je do naju vstopil nek kuhar.
js: dober dan, videle sma oglas za delo, je še kaj prosto ?
kuhar : juuj spet težite, no ja je nekaj prostega za vaju.
trix: hwala, kaj pa boma delale ?
kuhar : pomagale mi bosta.
js : a mislite kot pomočnice '?
kuhar : waav seveda ne mislim kot pomočnice !!
pogledal me je grdo nato pa sma vstopile. pokazal je na kuhinjo in tam nama je rekel :
kuhar hem to sta vajina predpasnika in ne mislita da bosta kot tista natakarica tam, nerodna in štorasta .
obe dve sva se pogledali nato pa nama je že zaloputnil vrata in morale sma na delo. na listu je piosalo da morama polniti krofe z čokolado in marmelado. nop to ni tako teško sm si mislila . polnile sma tiste krofe , tam, kdaj pa kdaj nama je za oknom zaslepil tudi grd pogled kuharja ki naju je opazoval ,kot kača.potem sma videle da je kuhar šel na vece in imele sma možnost da vidima kdo je taa nerodna natakarica. potiho sma prislonile glave iza vrat in nato sma jo opazile. wov še kar lušna je in mlada kot midve.
natakarice je pogumno prijela tidto kavo in sok in nesla . spolzska tla so drsela in punca je z kavico vred polila sebe in stranko. trix se je začela malo hihitati a sem jo ruknila.
trix: nehaaj, sama pruiznaj da je malo že zgledalo smešno !!
js: noo mogoče malo že.
obe dve sm,a se nasmejalo potem sem rekla
js: pridi grema ji pomagati !
stekle sma do nje in skupaj smo zatrdile stranki da lahklo damo me njeno srajco prati in da dobi gratis kavico a stranka je zanikala in trdila da je ta punca natakarica pre nerodna da bi ji prepostila srajco dati prati. potem je sama trmasto odšla ven iz kavarne do naju pa ej bliže stopila tista punca:
punca, natakarica : wov hwala da sta mi pomagale!
js: ni keej
punca, natakarica: res sem nerpdna o tem opravilu inn res sploh nimam spodbude prui tem, oče mi zmerom trdi kao sem enrodna in nimam smisla da bi sploh kdaj bila zaposlene kjee, nonstop mi nadeva opravila in se uzanaša name kot da sem njegova čistilka. nesramnež !
trix: oče bi te glih moral spodbudati in biti proti temu kuharju !
punca, natakarica : kako to mislita prosti kuharju , saj ta kuhar je glih moj oče. vem da se zdi prijazen a ni tako !
obe dve z trix sma se spogledale ko sma slišale ,ko je rekla da se zdi prijazen , zasmejale sma se in rekle:
js: prijazeeen ??
punca, natakarica: noo priznam da nii -.-
trix: heh kako ti pa je sploh ime ?
punca, natakarica: hehe js sm lana :

pa vidve ?
js : em to je trix js sm pa ariiana !
lana : ahaa .
js: veeš midvee sma imele neke vrste podobne probleme kot ti v družini. no jas nee meni sta starša omrla ,pač dolga zgdba... trix pa s eje zgodilo podobno.
lana: aa zdaj se imasta lepo z novo družino ?
trix: heh težko pojasnim, midve iamva za družino svoje prijatelje. pač enkrat smo popolnoma pobegnili od doma, naredili načrt zaradi podobnih razlogov kot ti , pač zdej živimo smai in nam sploh ni tako hudo. imamo se fain čeprav zdaj nikoli več ne bomo videli staršev in drugih. ampak pobegnili smo ker nas je bolelo ko smo se zavedali da živimo tako. pač to s eje zgodil.
lana: wov , heh nisme še čula tak opis življenja
js: hhaaha , sej če želiš priti z nami ko odpotujemo to nedeljo, z motorji če hočeš ?
lana: hem ne veem, bom premislila.
trix: pšošlji nama sporočila danes okey ?
lana : okey
že sma za peclji opazile da kuhar že prihaja. hitro sma stekle do kuhinje in nadeljevale delo. kuhar naju je pogledal midve pa sma se delale kot da ni bilo nič. na koncu dela, sma v roke dobiler kar 100 eurov, za obe dve. to je bilo veliko res, obleka stane samo 30 eurov, še dobro ! nekaj nama je preostalo. že sma stekle iz klavarne sse odpeljale do trgovine in potem spustile motor in stekle do vrat trgovine. žee sem pitegnila vrata , a nič, niso se odprla. začela sem kričatii ' kaaj zaprta jee ??? ' drla sm se in se vsedla na tla,
trix me je samo gledaala in s enekaj drla a nisem slišala, ker sem bila preveč jezna. potem pa me je trix pobrala iz tal in s ezadrla name :
trix: paa arianaa noo !!! ne se tok dret, tam je tab trgovina ne taa, pa sploh ni zaprta !!
začela sme čudnbo gledati potem pa sma obe dve planile v smeh in crkvale od smeha. ko smo prišle v trgovino sem takoj naravnost zagledala obleko. zakadila sem se vanjo in jo šla takoj probat. čudovito mi je pasala.
trix: wwav ariana nujno si jo kupi
js: okey
trix: wav je lepa !
js: kaaj trix tudi ti si jo boš kuplaa to ni fer !!
trrix: haha pa ne , tista tam obleka !
pokazala je s prstom :

še ona jo ej probala in nato sma se obe dve zakadilče na blagajno, plačale sma in na koncu nama je preostalo 40 erurov. obe dve sma veselo poskočile in stekle z vrečkami ven in se odpeljale domov. ko sma prišle domov sma si oblekle obleke in s ezačele fotofrafirati z mojim preljubim fotoparatom ki sem ga zadela na neki nagradni igri:

fotografije so bile lepe,zato sma se odločile da boma slike poslala preko telefona mollie tilnu ericu in jenifer. hmalo sma dobile lepe odzvive od njih . nato sma slike še naložile na facebook. hmalo za tem sma dobile 140 lajkov, bili so večinoma od mojih kolegov od osnovne šole in prijateljice in ostali frendi ki smo jih spoznali na naših potovanjih. dobile sma še par koemnartjev. vsem sma se zahvalile potem pa sma se odločile da boma šle gledati video posnetke na youtubu. bili so tako smešni da sma se res nasmejale. vmes posnetka pa sma na telefon dobile sporočile od neznane številke.bila je lana, sporočilo je bilo:
okey velja, sej js sem že neke vrste stara 18 let in se že lahko sama odločim ali grem ali ne nde ? noo se je šek dobimo čawwči.
obe dve sma se nasmejale ker sma vedele da bo šla z nami. potem hmalo za tem sma se šle stuširati in nato sma se odločile da greva spati. ponoči sma se še malo pogovarjale potem pa me je že premagal spanec .
bo vreduu, je predolgo ?? hotla sme da je prvi next še posebej dolgi , hihi nextaam ??
24. julij 2012
u89913
u89913
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti!!!
24. julij 2012
u83523
u83523
next -nujno !! -
24. julij 2012
u95154
u95154
next