Forum
Pred kratkim,se mi je utrnila zamisel za novo zgodbo. lahko bi rekli,da je kar naenkrat padla z neba.
tukaj je naslovnicasama sem jo naredila)

Obiskal me je on. On,ki je bil moja najhujša nočna mora. Moja nočna mora je postal takoj ko sva postala par. Več let me je imel zaprto v svoji hiši. Imela sem vse. Vse,razen svobode Večkrat me je posilil. Postala sem njegova sužnja. Morala sem delati vse kar mi je on naročil. V petih letih ko sem bila zaprta sem mu rodila več otrok, ki so postali sužnji, kot jaz. Od petih je preživel samo eden. Po petih letih mučenja in nesvobode sem končno lahko zbežala. Postala sem brezdomka. Še sedaj, po treh letih svobode,se zbujam iz nočnih mor in vsakič slišim iste njegove besede: » Čeprav si trmasta,kot osel, boš ubogala in naredila vse kar ti naročim, če ne boš kaznovana« Za temi besedami vedno sledijo udarci,zaradi katerih sem na koncu pristala v bolnišnici,potem,ko sem zbežala. Sedaj je zahteval,da pridem nazaj k njemu. Jaz pa vem,da nikoli ne bom šla nazaj, pa tudi če mi,da milijon evrov. Nikoli. Nikoli, ne bom pozabila kaj mi je naredil v tistih nočeh,ko je bil pijan in zadrogiran. Pravijo,da je sedaj drugačen človek, jaz pa vem,da ni. Nikoli ne bo. Enkrat hudič, vedno hudič. Menda ima sedaj novo punco,ampak je nikoli,ne vidijo zraven njega. Verjetno jo izkorišča,kot je mene. Vedno je znal osvajati dekleta in tiste, ki smo mu podlegle,smo preživele pravi pekel. Ni poznal besede NE. Sploh je ni želel slišati. Menda mu je prejšnja punca rekla ne in naslednji dan so jo našli mrtvo. Vsi dokazi so kazali nanj,a on je uprizoril lastno smrt,zato,da ne bi rabil iti v zapor. In policisti so nesreči seveda verjeli. Ampak sedaj sem jaz poklicala policijo in šel bo za zapahe za celo življenje. Jaz sem živi dokaz,kakšen je in ne bom odnehala,dokler ne bo dobil zasluženo kazen,za moje uničeno življenje. In za življenje mojih otrok, še zadnja hčerka,ki mi je ostala je umrla. Zaradi poškodb saj jo je pretepal odkar je bila stara leto. Sedaj pa ne morem imeti več otrok z moškim,ki ga resnično ljubim. On je moj svet. Razume me,saj je on doživel nekaj podobnega. Boril se je v vojski in bil več mesecev ujetnik v taboru. Komaj je ušel smrti,sedaj pa sem lahko resnično srečna,da je tukaj z mano.

Ali ti je začetek všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2017
Next.....fulll dobroo
04. julij 2017
Next...... kar tako naprej....
05. julij 2017
Next dam jutri
ali lahko malo oglašujeta to zgodbo prosim
05. julij 2017
Next
05. julij 2017