Forum
₁.Mʏ sᴛᴜᴘɪᴅ ʟɪғᴇ

Hejla, sem Ella Smith stara sem 17 let in sem po domače povedano kar piflarka. Velika sem okoli 160, ja kar precej majhna ja nažalost. Imam blond lase in zelene oči. Nosim tudi očala spet nažalost. Oče mi je umrl pri 3letih zato živim v Londonu samo z mamo. In ker nimam prijateljev zelo rada pojem, sama in za sebe. Svojo prihodnost vidim na odru. Petje, to mi je edino zavetje pred nevarnim svetom. Torej pa začnimo še z enim mučnim tednom od mnogih v šoli. Vstanem ponavadi ob 7 zjutraj in se grem v kopalnico uredit. Danes sem si spela lase v visoki čop in oblekla sem karirasto srajco in kavbojke, ki se nenormalno tiščijo mojih nog (skinny jeans). Povrh pa sem oblekla še sivo jopico. Z maskaro sem potegnila po trepalnicah samo toliko da poudarim oči. Šla sem v kuhinjo in si vzela kos kruha namazanega z nutelo. Mami je že šla v službo tako da sem za sabo zaklenila vrata in se odpravila proti šoli. Vedno isto pogledi, vedno isti obrazi, ista zbadanja. Hitro sem stekla do svoje omarice ko je šel mimo mene najpopularnejši fant na šoli Kai James. Moja največja mora na šoli, a ob enem moje najlepše sanje. O sranje opazil me je. Hitro sem zaloputnila omarico in poskušala čimprej priti do učilnice, a neuspešno. ''Kam pa kam Ellica ?'' mi je zašepetal v uho in ves srh je spreletel moje telo. ''Samo ne udari me prosim.'' Sem skoraj zajokala. Prijel me je za zapestje in skoraj odvlekel v nek kot na šoli, kjer je bila skoraj čista tema. Naslonil me je ob steno in sebe je naslonim name. ''te je kaj strah Ella ? '' in skoraj nepremično sem odkimala ko so njegove roke potovale po mojem telesu. Solze so mi tekle po licu ker je to delal samo da se zadovolji z dotiki. Naenkrat se je odrinil od stene ''Se vidiva tuki med malico, če te ne bo se me pazi ! '' mi je zabičal in odšel. Zrušila sem se po steni navzdol in solze so mi še bolj pritekle. Zakaj se to dogaja meni ? zakaj na meni zadovoljuje svoje potrebe ? ''Sovražim te Kai!'' sem si zašepetala pa čeprav sem vedla da to ni res, da ga imam prekleto rada. Obrisala sem si solze in odšla proti učilnici. Hvala bogu da nisem z Kaijem skupaj v razredu. Ura pouka je mimo, tako tudi druga in tretja. Na vrsti je pa malca. Ko vsaj nebi obstajala in še največja muka ? trajala je 45 minut. Na mojo žalost in na njihovo srečo. Takoj ko sem prišla ven iz učilnice sem zagledala v varni oddaljenosti Kaia in njegovo klapo, ki so že pogledovali v moji smeri in se smejali. Nevem kaj je tako smešnega na meni res ne. Nobeden od prijateljev ni vedel kaj Kai zares počne z mano ko me odpelje. Mislili so da me ustrašuje in pretepa. Ja res je da me je že udaril in prekleto dobro me ustraši vsakič ko me pogleda in ko se me dotakne. Z majhnimi ampak hitrimi koraki sem se napodila v jedilnico na malico in jo čisto počasi jedla, ampak čas je tako počasi tekel in kolikor sem hotla zavlačevat nisem več mogla. Po 15 minutah sem se le vstala odnesla pladenj in se odpravila v kot kjer me je prej odvlekel Kai. Vsedla sem se na tla in v temi čakala kdaj bo prišel. Od daleč sem videla njegove črne lase in mišičasto telo, ki se premika proti meni. Pogledal je še naokoli če kdo gleda nato je prišel do mene. Prijel me je z roko okoli vratu in me dvignil. Solze so se vlile kot dež iz neba in težko dihanje. ''Te kaj muči Ella? '' me je zasmehovalno vprašal. ''Kai'' sem zašepetala in ta me je le spustil in pritisnil svoje telo ob moje. Moje noge so bile oslabljene od davljenja zato so mi popustile, ampak zaradi njegovega telesa čisto ob meni nisem padla na tla, ampak sem bila naslonjena ob njega. Čutila sem mu lahko vsako mišico, ki jo je pridobil. Roke so mu potovale po stegnih proti zadnjici in ko so prišle do nje so jo le te zagrabile z vso močjo. Le zaprla sem oči medtem ko je on nadaljeval svoje zadovoljevanje. Prijel me je za stegna in me dvignil tako da sem z svojimi nogami objela njegov pas in on me je začuda zelo nežno objel. ''V petek imam zabavo pri meni. Boljše zate da prideš. In obleči se nekaj zlo hudega jasno ?'' se mi je zasmejal na uho in me spustil. Brez pogleda me je pustil. V šoku da me je dejansko povabil na svojo zabavo, ki so najbolše zabave leta sem se vsedla na tla in razmišljala kaj naj naredim. Ampak če negrem mi bo še prekleto žal v nadaljnem ko me bo še bolj izkoriščal. Končno je zvonilo za pouk in hitro sem stekla k uri. ''dring dring'' je zvonec oznanil konec zadnje ure in takoj kakorhitro sem lahko sem stekla ven iz šole preden so lahko drugi se spokali iz šole. Doma sem se vrgla na posteljo.
Prižgala sem svoj prenosnik. Prijavila sem se na facebook in videla da je Kai dosegljiv. Gledala sem novičke in naenkrat se pojavi okence za pogovor. Kai James : Si sama doma ? me je skoraj vrglo dol iz postelje ko sem videla kar piše. V strahu sem hitro odpisala : ja zakaj ? . nikoli nevem kdaj se bo Kai potikal okoli hiše in gledal če sem sama doma. Večkrat so prišli na vrata zvonit in trkati ko pa odprem pa dobim udarec od Kaia. V strahu odprem odgovor od Kaia. 'Pridem za 5minut. Odpri !' je napisal. A bo prišel sam ? A bodo spet vsi skupaj ? Naenkrat zazvoni in stečem odpret. Vidim tam Kaia samega. Bil je vidno razjarjen in jezen kar je lahko pomenilo samo grožnjo meni. Vstopil je in zaprla sem vrata, ko sem se obrnila se je Kai nalepil na mene. Svoje mehke ustnice je prilepil na moje in nežno me je poljubil. Svoje roke je oklenil okoli mene in ko sva se nehala poljubljati da bi prišla do sape ''Ljubim te'' je prišlo iz njegovih ust.
Naenkrat sem se stresla in odprla oči. Sanje, proklete sanje.
Ella:

Kai:

30. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxt !!!!
01. oktober 2014
next!
05. oktober 2014
2.Idiots everywhere
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dnevi so minevali in prišel je petek, dan Kaiove zabave. Po eni strani komaj čakam po drugi bi se pa najraje zakopala 2metra pod zemljo. Cel teden nisem videla Kaia, ker vse kar sem delala v šoli je bilo skrivanje in učenje. ''Ella ! Zbudi se, jaz grem v službo, adijo. '' se je zadrla mami in vstala sem se in šla v kopalnico. Na hitro sem se stuširala in umila obraz. Nanesla sem malo maskare in ker se danes počutim predrzno tudi eyeliner. Lase sem valovite pustila pasti in oblekla sem se črno mini oprijeto mini krilo, črno oprijeto majico z naramnicami in prek barvno karirasto srajco. Obula sem bulerje in vzela svojo torbo za šolo. Preden sem se odpravila proti šoli sem vzela še kos kruha. Pred šolo spet isti obrazi, isto strmenje. Prišla sem do omarice in danes se nisem počutila da bi se pred komorkoli skrila. Že sem zaslišala Kaiev smeh in pozdrave punc, ki jih je Kai očaral. ''živjo kai, se vidiva danes zvečer.'' In podobno. Omojbog kakšne budale. Zaprem omarico in se brezskrbi odpravim proti učilnici. Zagledala sem Kaia, ki smeje hodi proti meni. Ko sva že skoraj čisto drug pri drugemu se obrnem in se ga izognem. ''Ella!'' se je zadrl za mano. Sama pa sem samo nadaljevala pot in v meni je izbruhnil smeh. ''Cepec.'' Z mano noben ne bo delal kakor mu paše, niti Kai, ki ga imam zelo rada. Naenkrat čutim da mi je nekdo spodmaknil tla pod nogami in me nosi. Pogledam proti osebi in vidim Jacksona. Fanta, ki je bil že v zaporu, se drogira, pretepa. Hitro je stekel vn iz šole in me odnesel v njegov avto. Od straha tudi zakričati nisem upala. Vsedem se na sprednji sedež in on na voznikovega. ''Lepotička'' mi reče in mi z roko podrgne po stegnu proti mojem predelu. Trznem in odrinem njegovo roko. Čutim da imam oči polne solz, zato raje zaprem oči. Avto se ustavlja in odprem oči, vidim zastarelo hišo, ki nima sosedov in samuje sredi gozda. ''Jackson'' zašepetam in odpre mi vrata ter me potegne ven. ''auuch'' bolj naglas rečem in čutim udarec po glavi. Padla sem v nezavest.
Zbudila sem se na jogiju pokrita z rjuho in čisto gola. Pogledala sem naokoli in Jacksona ni blo nikjer. Zavila sem se v rjuho in hitro poiskala svoje obleke. Oblekla sem se in začela teči proti izhodu in ga sproti iskala. Pridem do vrat in so bila zaklenjena. ''Lahko bi vedla'' si rečem in se obrnem ko zagledam pred mano Jacksona povsem nagega z rjuho okoli njegovega predela. Čisto sem se stisnila k vratom in čakala. ''prijel me je za lase in me vrgel na tla. ''Dobra mrha si Ella. V sobo ! '' me nažene in stečem v sobo. On pride za mano. '' Sleči se ! '' mi ukaže, a js tega ne naredim. Kaj pa misli da je. Pride čisto do mene in me stisne ob steno. Z roko je šel pod moje krilo na moj predel in začel drgniti. ''Jackson ne! ''sem zašepetala in se upirala. Še z večjo nasilnostjo je začel drgniti in dal notri prst. Nato še drugega. Solze so tekle po licu in zaprla sem oči. Nimam moči da bi se branila. Nočem imeti prvi spolni odnos z takim idiotom. Prijel me je za vrat in me vrgel na jogi. Vrgel se je name in mi strgal majico iz mene. Modrc je odpel in mi obdelal oprsje. Potoval je po trebuhu navzdol in prišel do mojega predela. Naenkrat sem zaslišala kričanje po hiši. ''Jackson kje si?!? Da nebi slučajno si upal narediti kaj takega.'' Takoj sem prepoznala glas. ''Kai!'' sem zakričala. ''Ella? '' Pritekel je v sobo in videl mene pod Jacksonom. Odrinu ga je in me dvignil in objel. ''si ok? '' me je vprašal zaskrbljeno. Pokimala sem. In ukazal mi je naj se oblečem. On pa je udaril Jacksona da je padel po tleh. Hitro sva stekla ven in vsedla sva se v avto. ''ti je kaj naredil?'' me je vprašal Kai. Odkimala sem in bruhnila v jok. Kai je odpeljal izpred Jacksonove hiše in me odpeljal v njegovo. Ko sva prispela mi je odprl vrata in me pospremil v njegovo hišo. Po stopnicah in na levo v njegovo sobo. Zaprl je vrata in me posedel na njegovo posteljo. ''Te kaj boli ? '' Odkimala sem in zoper sem začela jokati. Dvignil me je in posadil v njegovo naročje in me objel.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next?
05. oktober 2014
u180689
u180689
next <33
05. oktober 2014
NEXT!!!
05. oktober 2014
Neeeext nujno!!
28. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani