Forum
u89717
u89717
Vem da je že zgodbic veliko amapak sem se vseeno odločla da še napišem eno upam da vam bo všeč.. če želite da začnem pisati napišite next pod komentar.. Xx
12. avgust 2013
next. Ofkors.
Pa prosim ne še en fanfiction od 1D kr se mi že meša od teh. Piši rajši nekaj bolj resničnega. O svojem življenju naprimer. Če pa se odločiš da boš pisala o 1D bom pa vseemp brala haha NEXTAAJ
12. avgust 2013
u89717
u89717
So here we go... Sem Lucy Channing. Stara sem 18 let in živim v Floridi z mojo mamo. Na žalost sva sami, mama mi ni nikoli govorila o mojem očetu ker bi zaradi tega bila samo še bol žalostna ker ga ni tu. Pa saj ni važno vem samo da se imama z mamo super tudi brez očeta. No kakorkoli vseeno sem si vedno želela spoznati svojega očeta. Odločila sem se da ko bom stara 18 let da grem in ga najdem z mamino pomočjo ali brez- In tukaj smo danes je moj 18 rojstni dan. Ravno se pripravljam na hodhod v disko, kjer bomo praznovale jaz in moje prijateljice. Ravno sem si oblekla oblekico in si obula pete ko je pozvonilo pred vrati. Hitro sem stekla in tam so stale Taylor, Cristen, Shanna in seveda moj najbolši prijatel Jackob (drugače mu vsi pravimo Jake). J: ''Lucy pohiti, da gremo v lajf.'' L: ''Samo torbico še vzamem pa pridem.'' Vzela sem torbico zaklenila vrata in že smo se posedli v avto. Komaj čakam. Zdaj smo vsi polnoletni in nič nas ne ustavi da gremo v disko... Niti moja mama Anabell Thorne nas nebo vstavila pri našem podvigu. T: ''Danes pa bomo našli fanta za našo Lucy.'' S: ''Tay saj veš da čaka na nekoga posebnega.'' J: ''Dajte no današnji večer je lucyjin zato nehajta že z temi fanti.'' C: ''Ljubosumen Jake?'' J: ''Ja nišče mi ne bo vzel moje bestike.'' L: ''Ne skrbi Jake danes žuramo ni časa za fante.'' No vsaj tako sem mislila, kaj pa vem kaj še se bo zgodilo vse danes.

Lucy Channing:

Jckob - Jake:

Taylor:

Cristen:

Shanna:

Anabell Thorne - mama :

12. avgust 2013
next
13. avgust 2013
u89717
u89717
J: ''Prispeli smo.'' L: ''To je to, zdaj se še le začne zabava.'' Jake je šel parkirat avto med tem smo si me izborile vstopnice za v klub. Danes je igrala naša najljubša skupina Party Geeks. Verjetno nam je všeč predvsem zato ker v njej igra tudi Jake. Poje soloje in igra na kitaro. Postavile smo se v prvo vrsto in kričale skupaj z drugimi stotimi dekleti. Ravno so igrali njihovo najbol uspešno glasbo Rock me Babe. Ko so odigrali skladbo smo se skupaj šli vsedli za mizo za glasbo pa je poskrbel njihov DJ. Natakarca: ''No kaj boste pili? Predvidevam da ste vsi polnoletni vam prinesem kakšen kokntejl?'' J: ''Ja lahko nam prinesete Sex on the Beach.'' N: ''Še kaj drugega?'' T: ''Ne to bo to hvala.'' Zvečer smo se res zabavali. Kmalu za tem me je na ples povabil moj najbolši prijatel. Jake seveda. Ravno se je vrtela neka počasna skladba nato pa še je DJ oznanil da je ta za vse zaljubljence. Z jakejom sva se samo pogledala in nasmejala. Mislim da si nobeden od naju ne predstavlja da bi bila kdaj skupaj ali kaj podobnega. Sva pač bestija in nočeva tega pokvariti z kakšno zvezo ali kaj podobnega. Nekaj časa sva plesala ko naju je zmotil nek fant, ki me je mimogrede opazoval že ves večer. In morem priznati bil je zares luškan. ''Lahko zmotim malo?'' L: ''Seveda.'' ''Jake bi lahko povabil to lepotico na en ples.'' J: ''Seveda, it's not like we're together or something.'' Jakeju sem se nasmejala in fant me je že prijel za roko in me odpeljal malce stran, ven iz gneče.
Nekje na drugi strani sobe so se Lucyjine prijateljice pogovarjale, oziroma bolj opravljale kot kaj drugega. Tay: ''Sta videli to punci, Jakejov pogled za Lucy. Mislita da se kaj plete med njima?'' C: ''Za Lucy ne vem ampak Jake ima oči samo za njo od kar jo je prvič videl. Ker če nebi bi zlahka dobil punco. Mislim poglejta ga kašen lepotec je.'' S: ''Cristen kar pozabi nanj, "20 let je star, pa še zagledan je v Lucy pusti ju pri miru.'' C: ''Ja imaš prav, me pa res zanima kaj počne Lucy z tistim blont tipčkom.'' T: ''Bomo že zvedele zdaj pa gremo plesat, saj zato smo tukaj.'' In so šle, zraven pa so še povabile Jakejove prijatelje iz banda. Medtem, ko sem jaz plesala z Zackom, kot mu je bilo ime. Z: ''Hej Lucy bi šla kam na samo? tukaj je preveč glasno da bi se pogovarjala..'' L: ''Seveda.'' Prijel me je za roko in me odpeljal ven iz kluba. Sprehajala sva se po ulicah in ves čas kramljala. Zack je res super, mogoče mi je celo malo všeč. Ah kaj pa vem. Sicer pa mi je lahko nimam fanta in nič obveznosti, nič mi ne more preprečiti tega da bi mi bil všeč. Mslo je postajalo hladno, zato si je Zack slekel svojo jakno in me ogrnil vanjo. Ustavila sva se in se drug drugemu zazrla v oči. Potem...

Zack:

13. avgust 2013
next
13. avgust 2013
next
14. avgust 2013
u110901
u110901
Zgodba govori o Isabelli,ki spozna,da je njena najboljša prijateljica vampirska. Življenje se ji postavi na glavo,ko ugotovi,da ima tudi neke skrite Moči.
Te zanima še kaj več? Pokukaj
http://www.igre123.com/forum/tema/moja-bff-je-vampir!/45861/
Vračam oglaševanje
14. avgust 2013
u89717
u89717
Potem se mi je začel počasi približevati in že sem mislila da me bo poljubil, vendar je mimo zapeljal avto in naju oba poškropil, kerje bila ob pločniku luža. Z: ''Lucy si vredu?'' L: ''Ja samo malo bol še me zebe kot prej.'' Z: ''Če hočeš lahko greva k meni da se ogreješ, živim kakih pet minut hoje od tu?'' Lucy ne nesmeš iti sem si dopovedovala. Ampak bila sem mokra in premražena. Zack je deloval prijazen fant samo upam da nebo kaj poskušal. Z: ''No a greš?'' L: ''Jaz, am...'' Z: ''Kaj te je strah, da ti bom kaj storil? No če je tako te nebom silil da greš z mano če nočeš, ampak da ti povem jaz nikol nebi izkoristil takšne situacije za kaj drugega.'' L: ''Čisto res?'' Z: ''Čisto res.'' L: ''No potem pa bi skoraj mogla iti saj sem vsa mokra pa še zunaj je mrzlo, res se nočem prehladiti.'' Zack se je nasmehnil in me prijel za roko. Potem sva počasi šla do njegovega stanovanja. No vsaj tako sem mislila. Ko sem prispela tja sem ugotovila da živi v prestižni hiši skoraj da vili. Z: ''No tu sem jaz.'' Odklenil je vrata in vstopila sva noter. Odpeljal me je gor po stopnicah do sobe za goste. Kasneje mi je pokazal kje je kopalnica v primeru, da bi se hotela stuširati. In tako sem tudi naredila. Ko sem se uredila sem se ogrnila v brisačo in stopila ven. Zack je ravno prišel mimo in me gledal z skoraj odprtimi usti. L: ''Kaj pa je?'' Z: ''Nič, nič.. Samo nevem če sem ti povedal ampak si zelo zelo simpatična.'' Saj vem da to govori samo zato ker sem ogrnjena samo v brisačo, ampak dobro vsaka pohvala je bolša od kritiziranja. L: ''Hvala ali nekaj.'' Potem sem se nasmehnila in pogledala v tla. Z: '''Am.. Joj skoraj bi pozabil. Tvoja oblačila sem dal sušit, tako da ti bom posodil nekaj mojih.'' L: ''Hvala. Rabila bom samo kako majico in hlače.'' Na srečo je bilo perilo suho, nevem kaj bi storila če nebi bilo... Odšla sem v sobo za goste in tam me je že čakala trenirka in črtasta majica z dolgimi rokavi. Ko sem se oblekla sem se odpravila do njegove sobe. Prišla sem do vrat in potrkala...

Jaz v trenirki:

14. avgust 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
vračam øgłαšeναиנe
14. avgust 2013
neeext
14. avgust 2013
next
14. avgust 2013
u89717
u89717
Potrkala sem a se ni nič zgodilo. Nišče ni prišel odpret ali se zdrl ''kar naprej'' nič. Zato sem e enkrat potrkala spet nič. Potem sem se obrnila in že misila oditi v svojo sobo. oz. sobo za goste ko so se naenkrat odprla vrata. Ozrla sem se nazaj in tam zagledala Zacka samo v brisači. Skoraj sem se stopila. Imel je popolno postavo. Nekaj časa sem samo stala in gledala vanj, skoraj bi lahko rekli da sem bulila. Z: ''Lucy, a si še tu? Luuucy?'' Sem slišala čez nekaj časa. L: ''Ja, kaj, kdo? Sem tu ja.'' Z: ''Se mi je zdelo da si malo odtavala.'' L: ''Ne ne samo spomnila sem se, da bi morala povedati.. em.. kolegicam, da.. da... sem tukaj pri tebi..'' Z: ''Ok samo oblečem se, ti pa lahko do tačas pokličeš Taylor ali Shanno ali kakorkoli jim je že bilo ime. Pokimala sem in se hitro obrnila in z naglim korakom odšla nazaj v svojo sobo. hitro sem v telefon vtipkala Taylorino telefonsko, verjetno me bo ona najbol razumela. Daj no oglasi se sem si mislila, nekaj časa je zvonilo potem pa se je končno odločila da se bo javila.
T: ''Lucy kje za vraga si?''
L: ''Ah saj veš zdaj sem pri Zacku, ker sva šla na sprehod in naju je poškropil avto, ki se je peljal čez lužo in potem sva šla k njemu in sem se lahko stuširala in mi je posodil njegova oblačila in skoraj sva se poljubila in ful jee hot ima 6packe pa vse..''
T: ''Lucy počasi, komaj te dohajam.''
L: ''Oprosti, ampak..''
T: ''Ja všeč ti je. Ne bom te več motila samo da vem da si vredu to je dovolj.''
L: ''Hvala ti..''
In sem že odložila slušalko. Zdaj se mi je po glavi porajalo samo eno vprašanje. Naj grem spet do njegove sobe ali bo on prišel k meni. Ja on je fant naj on pride k meni, če ga pa dolgo nebo bom pa šla preprosto spat. Ja tako bom naredila, pa bo kar bo. Ampak sem tokrat imela srečo ni minila niti minuta ko je že potrkal na vrata. Hitro sem v roke vzela telefon in se delala kot da pišem sms. L: ''Kar naprej.'' Zack je vstopil in zaprl vrata za seboj. Z: ''A motim?'' Hitro sem pospravila telefon v torbico in odkimala. L: ''Ne samo sporočilo sem še poslala.'' Z: ''Veš ura je pol treh zjutraj, če hočeš lahko prespiš tukaj.'' L: ''Ja ura je res že pozno in nekako nimam prevoza, zato bi bilo edino pametno če bi kar prespala tukaj.'' Z: ''Saj, če nočeš te lahko jaz zapeljem.'' L: ''Res? Zelo prijazno od tebe, ampak sem že utrujna in..'' Z: ''Ok. Torej zmenjeno.'' Pokimala sem in se mu spet nasmehnila. Z: ''No jaz še nisem tako zaspn a bi kaj počela skupaj?'' L: ''Če me že siliš.'' Z: ''Ha-ha zelo smešno. Grema igrat Wiija?'' L: ''Sliši se zabavno.'' Odšla sva v njegovo sobo kjer je imel veliko televizijo in seveda je imel wii že pripravljen. Igrala pa sva MarioCart. Nekaj časa mi je pustil zmagovati, a ko je videl, da ne igram tako slabo se je začel pravi boj. Vsake toliko časa sva se rahlo rukala in rivala. Potem pa sem začela zmagovati. Ves čas sem se smejala a ko sem pogledala na Zackovo progo sem videla, da se ne vozi potem sem pogledala proti njemu in videla, da me je ves ta čas samo opazoval. L: ''Ej Zack igra, zakaj me gledaš?'' Zack: ''Nič.'' Potem je za hip pogledal na enkrat potem pa spet mene. L: ''Zack!'' Potem sem pogledala proti njemu in nehala igrati. Igica je tekla naprej ampak se nisva zmenila za njo samo gledala sva se in nobeden ni rekel ničesar. Spet se mi je počasi začel približevati. Že je dvignil roko in mi jo hotel položiti na vrat, a mu je v zadnjem hipo zazvonil telefon. Spačil se je in roko skrčil v pest, potem vstal in se javil na telefon. Med tem časom sem vgasnila igrico in se vstala ter počasi odšla proti vratom...

u89717
Lucy pa se je zagledala v tole postavo:

15. avgust 2013
next
16. avgust 2013
nnnnnnnnnnnnnext
04. september 2013
next..
05. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg