Forum
Zdravo. Odločia sem se za novo zgodbico, in res srčno upam da vam bo všeč! Kratek povzetek zgodbe: Sem najstnica, ki je stara 16, in močno zavzeta directoinerka. Ime mi je Alex Sparrow, in nekega dne grem na njihov koncert z bff. Tam se vse zaplete. Ali ti je zgodbica všeč? Nexti bodo ob sobotah, ponedeljkih, in sredah. Jutri še vrjetno ne bo nexta, ker je danes nedelja.

Ali ti je tema všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. april 2013
!. del
Čauuuuu!!! IIme mi je Alex, stara sem 16, in sem directionerka. Živim v Londonu, ter vsake toliko časa grem na koncert od 1D.[img]https://data.whicdn.com/images/58478706/183e8225001fdac1516a8d67_large.[/img] Jaz

Denar nam na srečo ni velika težava, saj sta oba moja starša odvetnika. Ampak zato imam veliko časa sama celo hišo za sebe. Moji najboljši prijateljici je ime Michaela, in tudi ona je directionerka.

Michaela Obožuje Louisa. Ha, za mene pa tako ali tako ni treba vprašat, koga obožujem. Nora, ampak dobesedno zmešana sem na Harryja. Če dobim, njegov poster začnem kričati, in če vidim kakršno kol stvar od njega, jo moram imeti tisti trenutek. Vsakič ko greva z Michaelo na njihov koncert, se vedno zrinem čisto do odra, in gledam samo Hazzata. Ko tako tam vreščim in pojem, imam nonstop občutek, da me opazuje. Na Mimijino (tako kličem Michaelo) žalost j potem najmanj cel teden razlagam, kako me opazuje, ona pa meni trdi, da se mi samo zdi. Ampak v svoji glavi si predstavljam naju z Harryjem.

Z Mimi sva se odločili, da bova spet šli na njihov koncert, in smo se po pouku odpravile kupiti vstopnici. Bila sem tako vesela, ker sva dobili vstopnici čisto pred odrom. In nastop je že jutri! Ojojojojoj!!!!! Kaj bom oblekla? Takoj sva se obrnili v največjo trgovino- Macy. Dobila sem tako hude kavbojke in živo pink majco. Na glavo sem si dala še forescentno kapo, nalašč za to, da me bo opazil. Mimi si je zbrala podobne hlače kot jaz, majico s sliko Louisa, le kape ni imela. In že je bilo konec dneva.

Zjutraj sem se vsatala ob 6. zjutraj. Bila je sobota, in hvala bogu ni bilo šole, zato sem se lahko takoj začela urejati. Ob osmih je bil koncert, ampak se vseeno takoj zjutraj vedno začnem urejat. Mimi je bila pri meni, in urejali sva se tako dolgo, da sva na koncu skoraj zamudili. Nevem, kako nama je uspelo, da sva se urejali tako dolgo. Na koncertu sva stali v prvi vrsti. Ko so začeli peti, sem se skoraj stopila. Moja kapa je čisto izstopala, in moji lasje tudi. Ko so tako peli, me je Harry začel gledati. na reče Mimi, kar želi, ampak Harry me je tokrat zagotovo pogledal. Dvakrat. Štirikrat. Ojoj. Gleda me že vsaj 6 sekund. Kaj se dogaja? Zakaj se vse okoli mene tako vrti? Joj, kako je tu vroče... Naslednje, kar sem opazila je bilo to, da sta Mimi in Harry samo čudno gledala proti meni, jaz pa sem imela občutek, kot da umiram.
Kaj se je zgodilo?

Ali bo kaj med Harryjem in Alex?

Kje se bo Alex zbudila?
14. april 2013
Ali bo kaj med Harryjem in Alex? loveeee

Kje se bo Alex zbudila? pr 1d
14. april 2013
HEhehehe najprej svetouna zgodbica sploh ime Mimi heheheh
Pa ta tvoj stavek u zgodbici: Če dobim, njegov poster začnem kričati, in če vidim kakršno kol stvar od njega, jo moram imeti tisti trenutek.
JE ČIST REALENNN,

Všeč mi je zgodbica,ker je nekako zanimiva in pa še smešna,da se lahko nasmejem

1. Okeii Hazza, te je gledau ,ker siii mu bla ušeč ti ti ti ti ti ti ti ti ti ti njegova rožica

Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

hehehehehh,u harryevem naročju ( seiii veš na ka namiguem hehehhehehh).
15. april 2013
u114249
u114249
next
16. april 2013
gfd
16. april 2013
f
16. april 2013
g
16. april 2013
z