Forum
u37408
u37408
Zgodba govori o eni punci Katji in o njenem življenju uglaunem...Z mamo Aljo se preselita v New York in njeno življenje postane pravljica.Postane zvezda,filmska zvezda.
19. februar 2011
u37408
u37408
Katja :

Alja(Katjina mama) :

Maša(Katjina Bff) :

19. februar 2011
u37408
u37408
Stala sem na letališču in zagledala napis na letalu : New York.Odšla sem tja in dajala podpise mojim obođževalcem takrat pa sem zagledala slavno igralko S..........KATJA!šolo boš zamudia!Pa daj no zakaj me vedno zbudi ko je najboljši trenutek mojih sanj?Joj no grem pač spet v šolo.Oblekla sem modro majico in kratke kavbojke.Obula sem nogavice in All starke,vzela torbo in šla čakat šolski bus.Prišel je veliko po 8.00Z Mašo sva ga čakali in čakali.Bila je že 8.15 ko sem se spomnila da pišemo kontrolko!Joj zamudili bova sem rekla Maši.Takrat pa je prišel bus.Hitro smo prišli v šolo in kar obuta sem stekla v razred.Vsedla sem se in na srečo je učiteljica vedela da je bus zamujal.Kontrolko sem pisala in potem je pouk minil zelo hitro saj smo imeli le 6 ur ker je petek.Shuh.
19. februar 2011
u34748
u34748
next pliissss
19. februar 2011
u37320
u37320
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. februar 2011
u37408
u37408
Ko sem prišla domov mame ni blo.Bla je v službi.Odložila sem torbo in šla po Mašo.Odpravlili sva se v PZP(Pasje Zavetišče Puppy)in kot vsak dan peljale Mary in Josha na sprehod.Nato sva šle še malo k Mapi domov in ugotovili da je danes ob 21.30 v kinu film Melanie se poroči.ker bo verjetno dolgčas sva šle po karte.Zvečer sva šle gledat film.Bil je smešen a kdaj dolgočasen.
19. februar 2011
u34748
u34748
NOOO A BO KEJ
19. februar 2011
u34748
u34748
NEXT
19. februar 2011
u37408
u37408
ko sem se v soboto zbudila me je že čakala maša.Zaki pa to??????
M -maša J-jz
j : pa zaki si tu no?
m-a si pozabla da greva v shoping?
j - ajaaaaa....BDW ne greva v shoping...Greva v special shoping ane..Sej veš ki je dans?
m -jaaaaaaa..Special day!

No naj vam razložm.Na special day greva v sjoping in to največji v celem letu : )
P
O

5
U
R
A
H
WAW!nemorem vrjet ki sva kupile.Usaka 5 majic,2 havbojke,2 kratke hlače,5 oblek,3 pare čevljev,4 pare uhanov,2 verižici 1 prstan,4 zapestnice,čličila(na kupe) in najboljše je da mi je Mash kupila Me To You medvedka z napisom Best Frend
RTM< 3
JUHU!
19. februar 2011
u37408
u37408
Nekaj tednov je minilo ko pa mi je mama povedala...Da se seliva v NewYorkCity???!!!Vendar kaj pa Maša sam jo vpprašala.Odgovorila mi je : Pozabi jo.Ne boš je več videla.KAJ?Nebom je več videla.Mama je takoj ugotovila da je naredila veliko napako.Zavpila sem Ne grem v NewYork!in šla v sobo.Jokala sem vndar sem se pomirila.Spakirala sem in morala bom sprejeti da Maše nebom več videla.Ko sem ji to povedala je bilo že za vse prepozno.Srečila sva se ko sem si še zadnjič opzavala ulica Bevery Hillsa : (
M - maša J-jz
m - Katja!!!!
J-živijo maša
m-se mi samo zdi ali je res nekaj hudo narobe?
j - tista,druga možnost.
m-kaj je?
j - v new york se selim!nikoli več nebom videla bevery hillsa!nikoli več nebom videla prijateljev.In kar je najhuje...Nebom več videla tebe!
m-daj no kaj ti je?Seveda me boš še videla.
j-maša,žal mi je.
m-Ampak,ampak...ne moreš iti v Ne....
j-žal mi je.Moram.Sicwer nočem.
Padli sva si v objem.Povedala sem ji da jutri ob 7.00 odideva(Jz in moja mama)Nisem mogla spati.Vendar sem potem le zaspala.Zjutraj je prišla maša z škatlo.Veliko škatlo!In v njej...sem našla najbolj ljubkega psička na svetu!
imenoval se je Bobi : )

19. februar 2011
u37408
u37408
Vendar sem morala odpotovati.Ko sma z mami prišle v NY me je čisto prevzel!Naslednji dan sem mogla že v šolo.Tam pa sem spoznala novo prijateljico Mell.No njeno pravo ime je bilo Mellanie.

P
O

2

M
E
S
E
C
I
H
domov sem prišla zelo vesela!
19. februar 2011
u37408
u37408
am ko sm napisala filmska zvezda ni filmska zvezda ampak Katja postane Fotomodel
19. februar 2011
u37408
u37408
Ko sem šla zjutraj na avtobusno postajo.....Sem zagledala dve dekleti ...Uganete kateri?Allison in Taylor.Oni sta najbolj znana najstniška modela.Leighton je držala v rokah fotografijo.

Stopila sem k njej :
J-jz
a-allison
l-leighton
m-mell
j-Živijo Leighton,Živijo Allison
a-živijo!
l-živijo.Mislim....da te poznam.
j-am ja mogoče......
m-ja na je model.
a-jaz sem tudi
l-jaz tudi : 9
j-leighton je to tvoja slika?
l-reci mi kar lei.In,ja moja je.Njanovejša.Imaš tudi ti kakšno svojo?oggoče ti dobim službi pri agencii kjer delam.
j-to bi bilo fantastično!mislim da imam eno v torbi.
l-joj bus gre.Prinesi mi jo jutri.Se dobiva v baru EllesTeen od 16.00.Prav?
j-super.Allison prideš tudio ti?
a-verjetno da ne.Opravke imam.Mimogrede,kliči me Alli.
j-Ok Baiii
m-Baiii
l-čavčii
a-baibai....se vidimoo
20. februar 2011
u37408
u37408
Danes sem se odločila da pokličem Lei in ji rečem naj prinese s sabo nekaj njenih fotografij.Nemorete si predstavljati lepote teh slik!

ena,mi je bila še posebej všeč.Bila je od prej,ko je bila še rdečelaska

20. februar 2011
u35768
u35768
Next !
20. februar 2011
u37408
u37408
Tudi ali je prinesla 2 fotografiji.
Ampam so mi bile leiine bolj všeč.
na eni je bila še kar lepa,druga pa me je presenetila-!p< sicer so mi bile vseeno leiine bolj všeč.
ta je bila kar lepa ~

ta pa me je rees ,ampak prqv res(lol)pree
senetila.

20. februar 2011
Nexti u TEMU trenutku drgaač se ubijeeem!!!
prooossssmproooosmmmproooooooooooosm!
TOJ NAJBOLŠA ZGODBICA 4-EVEEEEEEEEER!!!
20. februar 2011
u37408
u37408
Ko smo se pogovorile je lei pstekla do Americas Dark agencije in vrnila se je vsa vesela.Naročila nam je pijačo,me pogledala in rekla : Nazdravje,sodelavka!

Jaz-sodelavka?
l-Ja!!!!Delala boš v modni agencii zdaj pa hitro gor da vidimo tvojo hojo!
j-juhuuuuuu1!
Super je bilo!Spoznala sem Alliah Mench.Modna oblikovalka je,in lastnica znamke Americas Dark Agency.Hodila sem dobro in naslednji teden imam revijo
N
A

M
O
D
N
I

R
E
V
I
J
I
waw!Fantastic dress!O bleka je bila dolga in vijola,tr lahka in svilena.Čevlji so bili super!
oblkea je bila taka :

res mi je bila všeč.Še posebej ker sem otvorila revijo!Alliah m je pohvalila,in rekla da bom mogoče kmalu dobila stalno delo in se spoznala z ostalimi modeli.Komaj čakam sem fekla.Doma pa je bil kaos ker se je mama razjezila zaradi preeč svilne obleke.In kaj j bilo?Skoraj bi morqala dati odpovd,vendar ko je mama izvedela da je pogodba veliko vredna,in da sm samo fotomodel ne pa neka manekenka za piste je bilo veliko bolje!Potem je k meni prišla Mell in zabavli sva se tako dolgo da je Mell poklicala domov,ter lahko prespala pri meni ker je jutri sobota.
20. februar 2011
NEXTiii!!! BestStoryy4-Ever!!
20. februar 2011
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxT!!!!!!!!!!!!!!!
o_O.Naaajbolšš stoory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
21. februar 2011
u37408
u37408
Tenx obeee
21. februar 2011
Kdaaii neexxt?
plooosmmplooosmmploosmm!!
21. februar 2011
u37408
u37408
ja zdeii
21. februar 2011
u37408
u37408
čez...........pol ure ?????? Bo Ok??
21. februar 2011
iiee žee pouu uree : DD
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT!!!!!!!!!!!!!!!!
;OO
: D
21. februar 2011
u37408
u37408
Ko sem se zbudila,je Mell še spala.Šla sem si uštimat zajtrk in pozvonil je Mell-in telefon.Pogledala sem kdo jo kliče ob 8.10 ko pa sem pogledala.....Je pisalo BoyFriend in srček zraven.KAJ?????????Oglasila sem se in pogovor je potekal ta ko _: J-jz,b-boyfriend od Mellanie
b-Živijo ljbi.
j-kdo si?
b-tvoj fant se ne pmneš?
j-ne,kako ti je ime in kako se pišeš?
b-Peter S
21. februar 2011
u37408
u37408
PETER sun
j-KAJ???Ti si moj fant in Mellaniin???
b-Nisem tvoj fant....Kdo si??
j-Tvoja punca Katja.......
b-o ljubica!
j-bivša punca.
21. februar 2011
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXT>!
Pliiiiisssss dooooooooooooooooooooonsss *___*!!!
21. februar 2011
u37408
u37408
sory morem it.....Jutrii
21. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg