Forum
u166139
u166139
Hei!!
Napisala bom še eno zgodbico in bom kr začela. Upam da vam bo ušeč.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Moje ime je Emma, stara sm 15 let in živim v londonu. V hiši stanujem s starši ter z mojo mlajšo sestro Lottie(9 let) in z mlajšim bratom Maxom(3 leta). Imam pa seveda BFF Allie ki mi vedno stoji ob strani in njej lahko zaupam prav vse. Moj zelo dober prijatelj ki sem nekako zaljubljena vanj pa je Luke. Mi trije smo najboljši prijatelji.
Zdaj pa se bom še malo opisala: Ime mi je Emma Elizabeth Ross stara sem 14 let, jutri imam rojstni dan. Moja starša pa imata družinsko firmo gospodinjskih aparatov Bosch. Zato smo kar bogati. V prostem času igram nogomet in odbojko, plešem, rada berem knjige in se igram s psičko Aisho. Sovražim mojo nesramno in vase zagledano sošolko Franny, ki mi greni življenje že od prvega razreda saj je hotela vedno biti o vsem boljša od mene. No nebi več o njej. Upam da vam bo zgodba ušeč.
Zdej pa še slikice:
Jaz:

Lottie:

Max:

Allie:

Luke:

Franny:

Ok če vam je ušeč pač lahka next napišete

3 nexte plis
28. februar 2014
u164962
u164962
Next
28. februar 2014
u166139
u166139
Se dva
28. februar 2014
u165749
u165749
next
28. februar 2014
u165749
u165749
cool storry
nevem če je prov k neznam še glih kkih takih besed
28. februar 2014
u166277
u166277
Next
28. februar 2014
u166139
u166139
Zjutraj me prebudi glasna budilka. S težavo se prebudim, ugasnem budilko in zavzdihnem. Max in Lottie pridrvita v sobo, Max se vrže name in skače po moji postelji, Lottie pa me prime za roko in reče:" Zbudi se ti zaspanka tvoj rojstni dan je! In še sobota je torej ni šole! Zbudiii seee!!" Ko slišim besedo rojstni dan se odkrijem in se vstanem. Nasmehnem se in sama sebi rečem:" To bo najboljši dan ever!" naročim jima naj gresta iz sobe da se lahko oblečem. Najprej pa grem v kopalnico in se stuširam. Ko pridem nazaj v sobo odprem omaro in se zazrem vanjo ter naglas rečem:" Hmm le kaj naj oblečem danes?" iz omare vzamem mojo najljubšo majico in najljubše hlače:

Ko pridem po stopnicah dol zavoham vaflje. To je moj najljubši zajterk. Ko vstopim v kuhinjo mi vsi skupaj zapojejo vse najboljše. Nato se vsedemo za mizo in pojemo zajterk.
Po zajterku pa so na vrsti moja darila. Od mame in očija dobim:

Od Lottie pa risbico, na kateri piše vse najboljše, od Maxa pa poljubček. Darila si odnesem v sobo. Ko se dotaknem obeska na verižici se mi v dlani pokaže neka ženska in mi reče:"Jaz ti bom s pomočjo tega obeska napovedala prihodnost. Vsakič ko se ga boš dotaknila boš v svoji dlani videla prihodnost naslednjega dneva." a predeen sem lahko rekla karkoli mi je zabičala:" in nikomur ne izdaj tega!" nato pa izginila v spirali nazaj v mojo roko. Nekaj časa strmim v roko in nato gre dol po sropnicah kot da se ni nič zgodilo. Čeprav sem v sebi razmišljala le o tem. Verižico pa sem se nadelaa okrog vratu. Mami sem povedala da grem k Allie, kjer bo tudi Luke. Obujem si čevlje:

In se odpravim skozi vrata. Medtem razmišljam samo o tem. Ko nekaj časa hodim zagledam na drevesu žensko ki sem je videla v moji dlani ki me gleda. Zelo se prestrašim in stečem do Alliine hiše. Kot nora trkam po vratih ko mi le odpre Allie in zraven nje stoji Luke. Allie reče:" O živjo! Pridi naprej Emma. Aja in vse najboljše!" ter se mi nasmeji. Jaz pa prestrašeno rečem:" Nekaj vama moram povedati..."
°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•
4 nexte plis
28. februar 2014
u165749
u165749
next ful carska najbolša zgodba no te pa ne nehi pisat fuuuulll coooool skos bom brala-next,next,next
28. februar 2014
u166277
u166277
Next
28. februar 2014
u151962
u151962
Sorry, ker oglašujem. Samo prosim poglejte mojo zgodbico! Vsaj poglejte!
http://www.igre123.com/forum/tema/outcasts-last-hope-[...fantasy...]/68564/1
28. februar 2014
u166139
u166139
Pa plis ne oglaševat. Sj je ok tak al tak prej nism povedla sam pliis ne oglašvat če bi šlo....
28. februar 2014
u166139
u166139
Še dva nexta....
01. marec 2014
u165749
u165749
next
01. marec 2014
u166139
u166139
"Nekaj vama moram povedati." Allie me začudeno pogleda in počasi reče:" Ok... Gremo v mojo sobo." prikimam in po stopnicah gremo v Allieno sobo. Ko vstopimo hitro zaloputnem vrata in se bsedem na stol pri pisalniški mizi. Allie in Luke pa sedeta na posteljo. Luke reče:" No kaj nama moraš povedati?" Globoko vdihnem in povem vse od dotika verižice do ženske na drevesu. Oba sta zelo začudena. Kar nekaj časa je kruta tišina ki jo prereže Allie:" Kaj pa če se je dotakneš zdaj?" Pogledam jo in rečem počasi:" No prav..." Dotaknem se verižice in v dlani se pokaže spet ta ženska in dobesedno kriči name:" Prekršila si zakon! To skrivnost si povedala dva navadnima človekoma? Še danes bom nate poslala dve hudi kazni da neboš tega počela nikoli več!" Spet dobim preplašen obraz in pobledim. Nato ji odvrnem:" Toda..." in spet izgine v moji dlani. S prijatelji se spogledamo. Jaz pogoltnem slino in rečem:" Najbolje bo če grem." oba prikimata. Allie me objame, se nasmeji in reče:"Pazi nase." tudi jaz se nasmehnem. Tudi Luke me objame in me poljubi na lice. Jaz pa sarastično odvrnem:" Hej! Kaj pa počneš?" in nato se nasmejim in na hitro odvrnem:" čau čau!" ne slišim odgovora. Spodaj se obujem in grem domov. Za vsak primer tečem in ne gledam na nobeno drevo. Pred vrati mojega stanovanja pobrskam po žepu da bi našla ključe a jih nikjer ne najdem. Sama pri sebi rečem :" O shit!" tudi staršev ni doma, tudi Lottie ne, Max pa je zraven staršev. Usedem se na stopnico in zajočem. Potiho rečem:" To bo najbrž prva kazen." In tako čakam na stopnici na starše ki po dolgih dveh urah pridejo iz trgovine. Mama me vpraša:" Emma, kaj pa počneš tukaj?" Pojasnim ji da sem pozabila ključe. Starša mi odkleneta hišo in jaz grem pozdravit mojo Aisho (psičko). Vidim jo kako leži na tleh. Mislim da spi. Pobožam jo po glavici a se ne prebudi. Tudi mrzla je in ne diha. Zakričim in pokličem mamo. Mama prihiti zraven pa še Lottie in očka. Vidijo da je Aisha mrtva. Spet planem v jok, mama pe me poskuša spraviti v boljšo voljo:" Saj ni tako hudo. Dobili bomo novega kužka. Če želiš je lahko tvoje prepozno rojstnodnevno darilo. Jutri lahko gremo po njega." prikimam in brez besed stečem v sobo. Vržem se na posteljo. Kmalu mi zazvoni telefon. Bil je Luke. Oglasim se. Povem mu vse kar se mi je zgodilo. Rekel je da prie k meni čez eno uro. Odložila sem. Kmalu zaslišim zvonec in grem dol pogledat kdo je. In bil je Luke. Pozdraviva se in objamema..

01. marec 2014
u165749
u165749
next cool
02. marec 2014
u166139
u166139
Še dva nexta
05. marec 2014
27. marec 2014
u164962
u164962