Forum
Ta zgodba je namišljena...
To sem jaz Jenny in stara sem 18 let.

Zjuraj sem se zbudila ob 6.3. Spomnila sem se da se je zabava začela ob 6.00 ( to je bila nočna zabava pri moji prijateljici Jessy ). Hitro sm se oblekla in pohitela na zabavo. Ker sem bila pozna sem šla skozi pokopališče. Bilo je še temno, kar naenkrat.....
01. marec 2013
ja kaj je blo
01. marec 2013
ja ....nexti
01. marec 2013
neext
01. marec 2013
še 1 next
01. marec 2013
u57082
u57082
Next.!!!
01. marec 2013
Bilo je še temno, kar naenkrat.....
----------------------------------------------------------------------------------------
me je nekdo prijel za ramena. Zacvilila sem in se obrnila. Bil je moj fant Nejc.
Nejc
18

Jaz=j
Nejc=n
j: Kaj delaš tu??
n: Za tabo sm prišel, da te ne bi bilo strah
j: Misliš da me je strah
n: Zakaj si potem zacvilila??
j: Ker.... pozabi. Greš na zabavo?ž
n: Katero zabavo?
j: Ja.... pri Jenny!!
n: aja.... njo lahko vidiš samo ponoči, kajne?
j: To je zelo čudno. Enkrat mi je govorila ker je mama ne spusti iz hiše ko je dan....
n: Čudno
Nato sva šla v Jennyno hišo
Jennyna hiša:

Zabava je bila nora ko sva prišla. Nato sm zagledala Jenny in stekla k njej. Rekla mi je da morava ( jaz in ona ) iti v njeno sobo. Ko sma prišle v sobo je še samo to rekla: "Zdaj je konec s tabo." ni sem se zavedala kaj pravi, ko sm se obrnala sem videla da je vampirka. Potem pa skoči na me in....
01. marec 2013
tam sem se zmotla ne Jenny ampak Jessy
01. marec 2013
neeeext
01. marec 2013
Potem pa skoči na me in....
----------------------------------------------------------------------------
me ugrizne v vrat. Kar naenkrat se zbudim in sem bila lačna nisem vedela kaj se je zgodilo in hotela sem se pogledati v ogledalo ampak ni me bilo tam!! Izvedela sem da sem vampirka. Tista lakota se je povečovala, naredila sem si sendvič in ko sem ga hotela ugrizniti se je pojavila Jessy. Spustila sem sendvič in ji rekla:
( Jessy=js)
( js=j)
j: kaj hočeš od mene?
js: moj gospodar mi je rekel, da moram te spremeniti v vampirko
j: zakaj??
js: saj ga boš spoznala in ga boš sama vprašala... In še to kri boš morala popiti ne gre drugače, sendvič te ne bo nasitiv ali kaj drugega
j: od človeka ne bom pila... FUJJ!
js: razen če boš od živali samo boš mogla 20 živalim popiti kri če ne pa enega človeka
j: katerega človeka!!!?????
js: katerega ti hočeš pa dobenemu ne povej da si vampirka.... tistemu človeku ko boš spila kri ga spravi v prazno sobo
01. marec 2013
neext
02. marec 2013
naslednjič nextam ker zdaj nimam veliko časa
04. marec 2013
u147357
u147357
next
10. avgust 2013
next
15. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani