Forum
u151011
u151011
oki klele bom pisala o svojem lajfu ampak da ne bo tok čudn si bom še umes kej spomnila
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje ime je Sara imam 3 polbrate in 1 brata vsi moji polbrati ne živijo z nami
samo moj starejši brat ki hodi v 2 letnik srednje šole in pride dam včasih s frendi in so ful kuti tko da moj lajf je kr dobr aja itak bom dala poj mal slikc in kot vsaka punca imam svojo bff in brez nje bi bla že мяtvα (sori sam obožujem te črke) <3 <3
treniram ples ki je podoben baletu sam je modern pa ni jazz balet sam tok !!!

ME-kot sem povedala ime mi je sarah in hodim v 9 razred,moji hobiji so pa ples,glasbena šola,nakupovanje,fantje aja pa če nebi blo fantov na tem svetu bi jz najbrž uмяlα

btw this is me in obožujem si menjat barve las in sm mela že rjave,blond,pink,modre

MY BROTHER- pač hod v 2 razred srednje šole in je PERFECT BROTHER

MY BEST FRIEND- oki lansko leto sem odšla v novo šolo noben poseben razlog ampak tam sem jo spoznala idealna best frendica ampak imela je svojo best frendico že no v tem bom kasneje je napisala ker drgač lohk napišem celo poezijo kako me je potem zasovražla njena bff in bla bla bla njeno ime je karin in hodi v isti razred kot jaz no ona je odličnjakinja jaz pa ravno nisem odličnjakinja ampak vseno zmeraj si je hotela pobarvat lase nositi petke ali pa imeti saj pramen ampak njeni starši so zelo strogi ponavadi ne nosi odprtih majc njeni starši so me zato nekako zasovražili zaradi barvanj las,petk,odprtih majc,fantov

ima pa tut brata ki sm hotela zmeraj hodit z njim sam on prav da sm otročja kar ni res

sam na srečo ni nikoli izvedel da mi je bil všeč ampak sva nekako bestija frend friend zone I think no upam da ne ker bi blo to tok grozn ker je perfect.

Govorila vam bom na začetku kako sem prišla na šolo in do zdaj
22. december 2014
Next
23. december 2014
u173906
u173906
next
23. december 2014
u151011
u151011
1 next še
23. december 2014
next
23. december 2014
u151011
u151011
FIRST DAY IN NEW SCHOOL

valda prvi dan šole najpomembnejši dan tvojega lajfa vse mora bit perfect ker če
je grozn in to si usi usi zapomnejo tkoda bolš da je perfect no kakor koli ustala sem že ob 6 h vzela sem najlepšo majico in hlače

živim v mestu ampak vseno moram iti na avtobus moja sestrična ki hodi v isto šolo me je poklicala po telefonu in mi povedala da morava iti seveda nisem bila pripravljena moj make up je bil samo na pol gor ampak hitro sem se namazala in sem bila gotova ko sva prišle do šole sem odšla do pedagoginje al neki tazga in umes k sm hodila po stopnicah je bilo zelo zelo čudno vsi so gleedeali vame kod da sem prišla iz marssa ali pa še da sem iz drugega osončja nekatere punce so samo gledale vame in šepetale bila sem prepričana da govorijo v meni.

ko sem prišla do pedagoginje me je peljala do razreda seveda učitelj ni opazil da sem nova zato je začel klicati učence za prisotnos in potem je prišel do mojega imena in mu ni bil znan zato me je okrivil zakaj se nism javila da sem nova in tako me je že takoj moj razrednik za biologijo zasovražil torej to pomeni slabe ocene za biologijo,kemijo,fiziko torej nikol nikol se ne zamert svojmu razredniku.
Pri matematiki sem se vsedla v drugo vrsto za mano je bila piflarka ampak ta piflarka ni bila nekaj navadnega.Učiteljica je spraševala o tekmovanjih js pa itak da nimam pojma v matematiki tako da ko je piflarka rekla da gre na vse tekmovanja sem se morala NUJNO obrniti in pokomentirati čez nekaj časa sva postale prijateljice ni bilo slabo saj veš piflar reš te spraševanj amapk ona ni bla taka piflarka.
naslednjo uro smo imeli SLOVENŠČINO in seveda je en idiot se mogu zravn
mene vsesti in a veš k so une stilske preobrazbe no on je bil lihk nasprotje

YOU KNOW LEFT IS HIM AND RIGHT PERFECT

no in ti mora težit celo uro
pogovor:
(SARA-J ANDRAŽ(UN FNT)-A)

A: hei a je kej bolel ko si padla iz nebes

J: si mislim: resno najbolj stara fora nč izvirnejšega a ne pozna domišlije al pa kej
tazga.....

A: no kaj je a si občudena na mojo lepoto

J: a je tebe bolel ko si po stopnicah padu zaradi tega ker je neakj narobe s tabo

A. (dvigne roko ) učiteljica sara me moti med poukom

J: ne pa ne

Učiteljica: presedi se v zadnjo klop

J: ko sem odšla v zadnjo vrsto nisem mogla več videt ker je bil božanski fant zraven mene

KLIKN KLIKN KLIKN
seveda da je bil on fulll bl kjuti perfect,hot,kind,......soo we start to talk
spraševala sem se zakaj je morala urA TAKO HITRO MINITI SAJ JE BILA ZAKON KOMAJ ČAKAM NASWLEDNJO URO SLOVENŠČINE

Ko sem prišla dam sem videla svojo hišo s vsemi perfect fanti in seveda moja simpatija od slovenščine Rok prišel je z kozarcem alkohola in mi ga ponudil.........................................................................................................................................3 nexte pa nadaljujem
23. december 2014
next
23. december 2014
u173906
u173906
next
24. december 2014
next
24. december 2014
next
25. december 2014
u151011
u151011
Vzela sem kozarec in malo popila da nebi zgledala kot luzerka ki še nikoli ni pila alkohola. Potem sem mu dala nazaj kozarec moj starejši brat je prišel do mene in mi rekel da se naj takoj poberem da nesem bitti tukaj ker je to baje sam za fante zabava in da sem PREMLADA resno lohk bi si izmislu 100 razlogov ne on more rečt da sem PREMLADA vse delam da bi zgledala stareš ne on mora rečt da sem PREMLADA vzela sem ključ in odšla spodaj v klet na srečo ni bilo nobenega tam.Saj drugače bi morala iti v garažo -_- -_-

Vzela sem prenosnik in se vsedla in začela pisati domačo nalogo za slovenščino po nekako 1 uri je prišel Rok v klet in mislim da je bil nekako ɗяunĸ odložila sem prenosni računalnik. Ampak ko sem vstala in začela hoditi proti njemu in on je samo padel na tla. Resno moja simpatija ɗяunĸ in nezavestna pred mano ali je lahko ta dan še bol čuden odšla sem do njega in ga začela rukat (wtf) ko se je končno prebudil se je postavil na noge in za tem sem še jaz vstala in kar naenkrat je začel bruhati po moji novi majici začela sem kričati in preklinjati k da sem zmešana moja simpatija me je pobruhala ????!!!! OMG, WHY ME ???!!! No kakor koli odšla sem v svojo sobo in se očistila stuširala 5x zobe ščetkala vse naredila upala sem da se nebo noben tega dneva spomnil.Ampak ko sem prišla do računalniku je bilo to povsod na FACEBOOKU resno zkj vsi CUTE,SINGLE fantje bojo vidl no dobra stran tega je da vsaj vsi govorijo v meni
25. december 2014
nnnnnnneeext
26. december 2014
next
26. december 2014
u151011
u151011
3 nexte še
26. december 2014
next
26. december 2014
u151011