Forum
Živjo! Ime mi je Catherine.Lahko me kličete Cat.Stara sem 16 let (na tej slikci zglejam mal starejša)
Sem navadna punca z zeloposebno zgodbo...

Jaz:

Bilo je sončno jutro v Mariboru. Kot ponavadi sem se porihtala za šolo in čakala na buseka.
Ko sem prišla na buseka sem se vsedla zraven moje BFF Maje.
Maja:

Kot po navadi sma na fonu čekirale news feed po medijih. Nenadoma pa je v Majin feed prihitela zanimiva novica; 1D pridejo v Maribor!! Obe sva bile vlke fanici 1D že od nekdaj. Želele sma naročiti vstopnice a na žalost so bile vse rasprodane.

Vstople sma v šolo in šle k najinima omaricama.Ko je Maja odprla svojo omarico je iz nje padlo pismo.

Bilo je od Matica (Majine simpatije)
Pisalo je,da bijo rad povabil na zmenek v soboto. Obe sma bile zelo vesele potem pa sem se spomnilaAJ V SOBOTO JE KONCERT 1D!
Maja se bo morala odločiti.

Po pouku sma odšle čakatina bus. Zagledala sem tipa ki je prodajal 1D vstopnicepred šolo; toje bil emo Charlie:

Maji sem rekla dase bom takoj vrnila in hitro dohitela pred Emotom a ravno pred mano je stopil nek tip........
Rabim 5 nextov za nadeljevanje
05. september 2015
nadeljevanje pride gor jutri
05. september 2015
next next next next next
14. september 2015
ja zdaj di glihpišem
14. september 2015
ok
14. september 2015
u199774
u199774
next
14. september 2015
next!!
15. september 2015
u199774
u199774
keda bo next
15. september 2015
next
15. september 2015
ok bom napisala enkrat ta viknd kr nimam časa zaradi šole
16. september 2015
next
16. september 2015
Nadaljevanje.....
Ta tip je bil Matic.....Kupil je še zadnje karte in odšel k Maji.
Dal ji je karto jo objel in se vsedel na bus.Kot njena bff sem hotela sesti zraven nje ampak se je zahrbtno vsedla k maticu in me pogledalana zelo zahrbten način. Izgubila sem prijateljico zaradi fanta..Uff kakšen slab dan.

Prišla sem domov. Šla sem v sobo in se vrgla na posteljo.Iskala sem moj stari telefon a ga nisem nikjer videla....

Takšen telefon sem imela saj nisem mela dovolj denarja za novga...
Na mizi pa sem videla nov Iphone 6....

Nisem mogla verjeti svojim očem...KONČNO IMAM PAMETNI TELEFON!!
No vsaj to je bila dobra stvar tega dneva.....
Slišala sem da ima 1D nove pesmi zatosem jih poslušala.....Bile so slabše kot kdaj koli....Preprosto nisem bila več v njihovi muziki.....Nisem več directioner....

Zjutraj sem se zbudila ura je bila že 8:15 morala sem pohiteti zato sem se hitro oblekla dala fon v torbo in malo makeupa in zdrvela na bus.Na busu je bila tut Maja ki je sama sedela zadaj.Vsedla sem se zraven nje a se je presedla na sprednji stol. Pisala si je z maticom.Videla sem da ji je napisalodi moja punca ampak se ne druži z Cat!!
Odkrito nevem zakaj bito napisal......Hoče jo imeti samo zase?!
Prišla sem do omarce iz nje pa je štrlel kup rož z pismom

Na zmenek me je povabila Manja (seveda je vedla da sem bi)
Manja:

Se veda sem rekla ja in sma se zmenile v sredo ob 3eh v Pizzerii.

NASTOPIL JE DAN NASTOPA 1D
Vem malo je čudno a sem vseeno sedela pred Unionsko dvorano in si pisala z Manjo.
Manja je šla offline meni pa je cel čas po glavi letela ena pesem.Začela sem peti ko je.........Rabim 5 nextov za nadeljevanje ki bo malo hitereje
20. november 2015
next
21. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
21. november 2015
next!!
21. november 2015
Nadeljevanje
"Vredu sem le nekaj opeklin imam." je odvrnil Harry.
"Kje so pa Niall,Louis in Liam?" sem zaskrbljeno vprašala.
Harry je pogledal v tla in žalosto rekel:Umrli so....kako naj zdaj nadaljujem kariero,nočem iti v solo,nebo isto brez fantov.....".
Peljala sem ga na urgenco, kjer so mu oskrbeli opekline.
Ni se moral peljati nazaj domov v London,saj je celanjegova ekipa umrla.
Dovolila sem mu naj je nekaj časa pri nas v sobi za goste,dokler se ne pozdravi.
Pri nas je bil 1 mesec.
Ko sem ga odpeljala na letališče je rekel
"Hvala, da si poskrbela zame in mi dala streho pod glavo za čas, ko sem bil v šoku."
"Ni zakaj model"sem mu odgovorila.
"Kaj če bi vzameno šla z mano v London,da te naredim slavno?" mi je ponudil Harry.
"Seveda"Sem rekla in hitro odpeljala domov in spakirala.
Nato sma se s 1 vim razredom odpeljala v London.....
________________________________________________________________________________
3 nexte za nadeljevanje!!!
31. januar 2016
Next
31. januar 2016
kaksi to naredla?
31. januar 2016
Kaj? Misliš na Next?
31. januar 2016
ja
31. januar 2016
Samo napišeš n z veliko začetnico
31. januar 2016
aja ok hval
31. januar 2016
še 2 nexta
31. januar 2016
Np ce se ti da preberi kakšno mojo zgodbo drugače pa čakam tvoj Next
31. januar 2016
ok
31. januar 2016
OMG Next!!!!!!!!!
31. januar 2016
še en Next
31. januar 2016
Next!!!!!
31. januar 2016
Nadaljevanje
Ko sma prispela v London mi je ponudil nekaj denarja da si lahko kupim stanovanje. Ko sem si priskrbela stanovanje me je Harry peljal v njegovo založbo. Tam sem spoznala producenta.Zanj sem zapela.Všeč mu je bilo.Predstavila sem mu mojo pesem in rekel je, da bo produciral moj videospot. Bila sem zelo srečna......
Odšla sem ven kjer bi me naj čakal Harry a ni bilo ne Harria ne njegovega avta......
3 Next -i
31. januar 2016
Next
31. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg