Forum
No končno je tukaj moja čisto nova zgodbica.Nekateri ste jo že zelo dolgo čakali in tukaj je.Upam pa da vam bo všeč.
Predstavitev glavne osebe

Ime in priimek: Clara Brown

Starost:23
Živi: V Londonu v veliki hiši z bazenom Ki jo je podedovala po teti ki je tukaj živela.Starši so mi umrli v prometni nesreči ko sem bila stara 4 leta.Od takrat naprej je zame skrbela teta a tudi ona je umrla ko sem bila polnoletna.Sedaj živim sama v veliki hiši in si vse plačujem z visoko plačo in prihranki ki mi jih je zapustila teta.
Stanovanje:

Velika hiša z bazenom

Kuhinja

Kopalnica

Spalnica

Dnevna soba
Izobrazba: Končana srednja šola za oblikovanje
Poklic: Modna oblikovalka
Služba: Zaposlena kot trgovka v trgovini Takko

Trgovina Takko
Toda moje življenje se bo spremenila ko bo spoznala poplnega fanta ki ji bo življenje obrnil na glavo.Zgodba je polna spoznanj,ljubezni,strahu,sramu...Pa bo Clara pripravljena tvegati življenje za ljubljeno osebo ko ne bo več mogla narediti niti koraka?
Se nadaljuje če bo odziv
25. marec 2013
u119052
u119052
Nadajljuj..!
25. marec 2013
še kšn next pol pa ok
25. marec 2013
kj to zmišljeno?
25. marec 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/poletne-sanje-in-lt-3333333333333/52589/1
sori kr oglašujem..... sam mogoče bi a kira brala??!!
25. marec 2013
ja ta zgodbica je izmišljena
26. marec 2013
1.DEL
»Dobro jutro Kaja! Čas je za novi dan« zaslišim glas iz budilke. Odprem oči in se pretegnem v postelji, končno mi je uspelo pred nekaj dnevi kupiti budilko katera me je v sekundi prebudila. Imela je celo takšno posebnost da sem si lahko naredila posebne nastavitve – kakšen glas me bo prebudil in kaj bo povedal. Spravim se iz postelje, odgrnem zaveso in preobrnem žaluzijo. Zavijem z očmi, zopet deževni dan, pa še gosta megla se je spustila na mesto kar je pričaralo še bolj dolgočasno vzdušje.… Joj kako sovražim ta letni čas, raje bi videla da sneži, oboževala sem lovljenje majhnih snežink v dlan medtem ko je dež bil popolnoma preveč za moje pojme. Sovražila sem velike luže, in neodgovorne voznike (ki so me vedno poškropili ko sem šla po pločniku peš) zaradi katerih sem vedno prišla v službo mokra kot cota. V kuhinji sem skuhala skodelico kave, pojedla kos kruha, na hitro se zaprla v kopalnico in se do potankosti uredila, na koncu sem še nase potegnila kavbojke, majico z kratkimi rokavi in črno jaknico, v torbico sem zmetala mobitel, denarnico, robčke, šminke, steklenico vode… obula še čevlje z visoko peto, vzela velik dežnik in se počasi odpravila proti trgovini kjer sem delala. Po poti sem se kot vsaki dan ustavila v bližnji pekarni in kupila čokoladne rogljičke za malico.
Moja oblačila

Preden sem vstopila v skladišče trgovine sem globoko vdihnila, vedela sem da nas danes čaka cela zmešnjava saj se začne zimska razprodaja, ljudje bodo zopet kot nori nakupovali. Na srečo sem delala v prijetni družbi treh sodelavk zato me je delo veselilo čeprav so bile včasih stranke zoprne in nesramne do onemoglosti. Toda moj moto je bil: nikoli me ničesar ne more vreči iz tira.... Odšla sem proti garderobni omarici »dobro jutro, kako si?« me prijazno pozdravi šefica Nastja in se mi na široko nasmehne, ravno je torbico odložila v omarico in iz njej vzela balerinke. »Dobro jutro, super. Pa vi?« odvrnem, odklenem omarico in se tudi sama preobujem v lažjo obuvalo, tekanje po prodajalni v petkah bi me sigurno izmučilo tako da sigurno na koncu dneva ne bi več čutila nog. Nekaj minut še poklepetava o akcijah in načrtih dela za ta teden, potem pa se odpravim na svoje delovno mesto. Ura do dveh je minila kot bi mignil, noge so me pekle od tekanja od ene police do druge… zato sem komaj čakala da pridem domov.
Nastja(šefica)

Pet minut čez dve sem stopila iz skladišča, na ustnicah mi je počival nasmešek. Pa je konec še enega delovnega dne, komaj sem čakala da bo petek… toda na žalost je bil danes komaj torek. Še vedno je deževalo zato sem odprla dežnik in odšla proti stanovanju, ves čas sem strmela v tla saj sem pazila da nisem stopila v kakšno lužo. Končno sem prispela do bloka, nekaj sekund sem še pozornost namenila dežniku potem pa sem hotela stopiti skozi vrata, ko sem začutila kako sem se v nekoga zaletela. Av… znašla sem se na mokrih tleh, z glavo sem udarila naravnost v beton. Za sekundo sem zaprla oči »oprosti gospodična ste v redu?« slišim moški glas. Neznanec se skloni nad mano in se z roko dotakne moje glave »te boli?« vpraša. Odprem oči in zajemam sapo, v mislih si sestavljalam jezne besede ki mu jih bom zmetala v obraz… toda besede so obstale na koncu mojega jezika. Požrla sem slino »ja v redu sem, hvala« rečem in se mu rahlo nasmehnem, sigurno sem izgledala grozno. »Naj vam pomagam vstati« reče in mi poda roko. Hvaležno jo sprejmem in se postavim nazaj na noge, slišim zvok kot da se je nekaj zlomilo, pogled se mi ustavi na mojem čevlju, zlomila se je peta in to mojih najljubših sandalih. Joj, še je lahko kaj slabšega. »Oprosti, nisem te videl bil sem zatopljen v razmišljanje, upam da si v redu« mi začne pojasnjevati. Zastal mi je dih »je že v redu« rečem in se rahlo nasmehnem, šele sedaj sem si ga uspela bolj pozorno ogledati – velik je bil okoli 180 cm, športne postave, malo daljši razkuštrani rjavi lasje, božanske rjave oči, okoli vratu je imel verižico z ključem, oblečene pa bele kratke hlače in belo oprijeto majico z dolgimi rokavi… Takšnega lepotca ne srečaš vsak dan, sploh pa ne v bližini bloka. »Živite tukaj?« vpraša. »Am ja« odvrnem še vedno dokaj zmedeno in sezujem sandale, bili so za odpad. »Ravno danes sem se vselil, sem Max« reče. »Clara« se mu predstavim in si z roko sežem v lase, še vedno mi je bilo nerodno. »Lepo te je bilo spoznati, če želiš se lahko kdaj oglasiš na kavici. Številka mojega stanovanja je 136« reče in se poslovi. Nekaj sekund zazrem za njim…. Zanimivo, se še bova srečala saj živim v stanovanju čisto blizu njega (številka 132)
Max

se nadaljuje.....
Vesela bom kritik,pohval,mnenj,komentarjev,nextov...
27. marec 2013
prvič sm se zmotila lih delam nalogo in pišm zgodbico tko da je Clara ne Kaja tko kokr piše
27. marec 2013
next
27. marec 2013
u119052
u119052
ful fajn pišeš.. next
27. marec 2013
hvala še kšn next pa bo 2 del
29. marec 2013
u87744
u87744
dobra zgodbica next!
30. marec 2013
neeexxxt
30. marec 2013
2.DEL
________________________________________________________________________________
Najprej najlepša hvala vsem ki berete mojo zgodbico: Petra Krošel,Srcy Loovee,lily-ann,MłSS HΞΛЯТ,Evii<3 in summer lovee
berite še naprej in povej kaj naj spremenim,dodam,izboljšam
________________________________________________________________________________
Bosa z čevlji v rokah sem se po stopnicah odpravila do svojega stanovanja. Iz torbice sem poiskala ključ in odklenila vrata. Vstopila sem in za sabo zaprla vrata,naslonila sem se na njih. V mislih so se mi prikradle njegove božanske oči. Globoko sem vzdihnila,sem mogoče zaljubljena?Joj kaj vse bi dala da bi bila s tipom kot je on,nisem ga osebno spoznala toda že prvič je naredil vtis in pol. Bil je tako prijazen,tako popoln…lahko bi še naštevala,če bi imela čas,toda moj skoraj prazen želodec se je že oglasil.. Na hitro sem uničene čevlje vrgla v kot in se preobula v copate in se v sobi preoblekla v trenirko in odšla iz kuhinje. Prižgala sem radio in začela iskati posodo. S kuhalnico v roki sem se vrtela po kuhinji in zraven migala z boki. Čez pol ure sem že imela pripravljeno porcijo njokov in solate, na hitro sem pojedla,pospravila kuhinjo in si pripravila sadni čaj. Zagledala sem se skozi okno in zavila z očmi saj je še vedno deževalo. Joj kakšen beden dan. Odločila sem se da se bom odpravila do bližnje knjižnice,kjer si bom sposodila nekaj kriminalk moje najljubše pisateljice. Že misel na to da bi samo posedala v stanovanju mi je naježilo dlake na koži. Na hitro sem se uredila in se odpravila proti Univerzitetni knjižnici v središču Londona. Vzela sem si čas saj je bilo mesto prazno,opazovala sem izložbe trgovin,poslušala rahlo šumenja dežja v ozadju pa sem slišala igranje kitare. Občutek je bil zelo prijeten. Prispela sem do knjižnice,odložila dežnik in odšla proti policam. Točno sem vedela katere knjige bom izbrala zato sem jih takoj našla.

Vrnila sem se nazaj v stanovanje z polno vrečko knjig, ravno sem stala pred vrati in iskala ključ po torbi, ko zaslišim glas »lepo te je videti še enkrat«. Privzdignila sem pogled, zopet on. »Hvala enako« rečem in se mu rahlo nasmehnem. »Torej živiš tukaj?« bolj reče kot vpraša in si ogleduje številko na vratih. »Ja« odvrnem in postavim vrečko s knjigami na tla. »Te lahko povabim na kavo?« vpraša. Pogledam ga v oči, nerodno se nasmehnem »am… če sva že pred vrati mojega stanovanja jo lahko jaz skuham« dam predlog. »Prav« se strinja. »Samo malo« zamrmra, končno iz torbice potegnem ključ. Na hitro odklenem in ga povabim naprej. Knjige odložim na rob omarice na hodniku, ponudim mu copate in se tudi sama preobujem. Kar naenkrat vrečka z knjigami pade na tla naravnost na njegovo nogo »joj oprosti« rečem in se rahlo udarim po čelu… Zakaj se mi pred njim dogajajo same nesreče? »Je že v redu, knjige pa so le malo težke« reče v šali in pobere vrečko. »Hvala« rečem, postalo mi je nelagodno, moje telo je preplavljala vročica. »Pravi knjižni molj si, rada bereš?« »Ah, v takšnih deževnih dneh najraje« odvrnem, povabim ga v dnevno sobo, sama pa odidem v kuhinjo in skuham kavo. Čez deset minut se vrnem z dvema skodelicama kave, sladkorjem, skodelico mleka in piškoti, trapa niti vprašala ga nisem kakšno kavo pije. »Zanimivo, živiš tukaj sama?« vpraša ko sedem nasproti njega. Zazrem se v tla, nikoli z nikomer nisem govorila o svojem življenju, vsa bolečina ki se jo doživela zaradi smrti staršev in tete je bila skrita globoko v meni. »Ja, prej sem tukaj živela z teto toda je umrla. Stanovanje je sedaj moje« mu na kratko razložim in naredim požirek kave. »Oprosti, ker te sprašujem« reče. Rahlo se nasmehnem »je že okej, kaj pa ti? Si pobegnil na svoje?« spremenim temo. »Mogel sem, doma ni za zdržat oče je vedno bolj ukazovalen mama pa sitna…« mi na kratko razloži. Opazujem ga kako vrže v kavo dve žlici sladkorja in začne mešati. »Koliko si stara?« »23. Ti?« »25 bom, študiraš?« »Ne, eno leto sem zaposlena kot trgovka v trgovini Takko. Ti pa sigurno študiraš…« »ne tudi sam sem že zaposlil delam kot odvetnik« me prekine. Nekaj časa se še pogovarjava, čutim da me je minila vsa nervoza in sem ob njem vedno bolj sproščena. Do konca spijeva kavo »prijetna punca si Clara« reče in se mi rahlo nasmehne. »Hvala enako, tudi ti si prijazen« odvrnem in se rahlo ugriznem v ustnico. Še noben fant me ni opazoval z takšnim žarom v očeh. »Prideš jutri popoldan k meni na kavo?« vpraša. »Z veseljem, nekje po tretji uri« se strinjam. »Torej se vidiva jutri, soba 136« reče preden se posloviva. »Hvala, itak se vidiva…« prikimam. Za sabo zaprem vrata, od veselja poskočim. Ne morem verjeti lepotec me je povabil na kavo. Nekako se mi uspe čez eno uro spraviti k sebi, oblečena v pižamo se uležem v posteljo in iz vrečke vzamem knjige. Izberem eno izmed njih in začnem brati, črke mi od veselja pred očmi kar plešejo. Sem mu mogoče le všeč?

31. marec 2013
ponavljaš samo malo preorediš al kaj http://www.igre123.com/forum/tema/kajina-zgodba/43644/1
31. marec 2013
ne to je moja avtorska
31. marec 2013
možn da je začetek isti pol naslednji nexti bodo pa drugačni sam je moja avtorska
31. marec 2013
loh ti zdele napišm še en neext in boš vidla da bo čist drugačen
31. marec 2013
ok sori sori nisn misla samo tak znano in podobno se mi je zdelo te pa piši naprej pa bom tvoja zvesta bralka ;P
31. marec 2013
sj ni panike sm šla brat ja sm vidla je podobno tko da SORI tut iz moje strani k sm kuj popenila
01. april 2013
u126497
u126497
neext!
01. april 2013
next
01. april 2013
Next
01. april 2013
next
01. april 2013
neext!!!
05. april 2013
next
05. april 2013
u119052
u119052
next
06. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3<3<3
06. april 2013
hvala usem za nexte zdele bom pisala 3 del
06. april 2013
u121614
u121614
neeeeeeeeeeeeeext.:3
+ js lahka zatrdim da je to u bistvu resnična zgodba ker nekak tut js notri nastopam. s <Зѕυммer_love<З sva sošolke in to zgodbo je ona najprej napisala na roke v zvezek in sm jo že prebrala. c: :*
09. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg