Forum
u214691
u214691
Dragi dnevnik!
Že pred časom sem v Müllerju zasledila tale srčkan zvezek, potem pa sem le prepričala mamo, da mi ga kupi. Tako sem cel teden samo razmišljala, v kakšen namen ga bom uporabila. Potem pa mi je le prišlo na misel, da bi lahko pisala dnevnik. Koliko moram sem napisati! O incidentu z kopalkami, o tem, kako sem starše prepričala, da mi kupijo psa-Joj! Nesem se še predstavila, kajne? No, moje ime je Kataya Sara Won. Najbolje, da vam razložim, kako je prišlo do te nenavadne kombinacije. Point je v temu, da se starša nista morala odločiti, ali bi bila Kaja ali Taja, tako, da jima je moja starejša sestra (Zoja) predlagala, da bi bila Kataya. Mama pa si je zaželela, da bi imela slovensko srednje ime, tako, da sem si prisvojila kar 'Sara'. Potem pa je tu še priimek. Moj oče je Nemec, tako, da sem priimek vzela po njem-Won. To naj bi v Nemščini pomenilo 'zmagovalec'.
Sedaj pa naj povem nekaj o meni na splošno. Stara sem 12 let, in prihajam iz Nove Gorice. Obiskujem tudi tamkajšnjo šolo, skupaj z mojo BFF Caro. No, ona pa JE, tujka. Ko je bila stara 3 leta, se je namreč preselila iz Amerike v Slovenijo. Ampak vseeno zna slovensko tako dobro kot jaz. Morda še boljše, kajti sama ne sledim pouku, tako kot ona. Raje rišem, klepetam z dekletom iz prednje klopi, karkoli, samo da mi ni treba poslušati tega kokodakanja učiteljev. Kot ste po gornjem opisu zasledili, nisem ravno pridkana punčka. Oziroma, če bi bilo po moje, sploh ne bi bila dekle. Te so tako ranljive, skrbne, in z modo obsedene. Jaz pa sem čisto njihovo nasprotje. Treniram karate (sem najboljša v skupini), za šolo mi ni mar, moda pa je moj sovražnik številka ena. Morda zato, ker sem rada drugačna. Povsem brez veze se mi zdi, da je vsak drugi človek na šoli enako oblečen. Sama obožujem usnjene jakne, prevelike majice, bulerje... In pri tem je najbolj zanimivo to, da v življenju še nisem oblekle krila. 'Saj se hecač!' Si sedaj mislite, ampak, ne, popolnoma resna sem. Cara misli, da sem malo zmešana, ampak ni mi mar za mnenje drugih. No, najbolje bo, da se poslovim, kajti mama me že kliče na večerjo. In za pico, bi ubijala!
Bye, bye!
02. avgust 2016
Next
02. avgust 2016
Nextt
02. avgust 2016
u214480
u214480
Nexttt
02. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike