Forum
>>Preden je stopila na oder sem videla da ima grozno tremo zato sem jo močno objela in ji zašepetala: "Use bo še kul! Najbolše poješ in vem da te bodo oboževali!" le živčno se mi je nasmehnila in nato so poklicali njeno ime ...<<
_________________________________________________________________________________________
en mali odlomek )
zgodbica bo sicer govorila o Abby Stevens in njeni najboljši prijateljici Cher Lloyd. Cher gre na x Faktor in tam se začne družiti z one direction...

*********************************************Abby*******************************************************************
Sem Abby Stevens. stara sem 17 let in doma sem v Londonu. Imam dve sestrici (pravi mali hudičevki sta) povrh vsega pa sta še dvojčici stari sta 4 leta. Moja mami pa je res najboljša mami na svetu! sva v res zelo prijateljskem odnosu bolj kot bi kdo pričakoval. Očeta pa nažalost nimam... skoraj nič nevem o njem saj mamici ni ravno prijetno govoriti o njem. Zato pa imam očima. Kličem pa ga kar očka saj me je vzgajal kot moj oče. Družina mi ogromno pomeni.
potem pa je tu še moja najnajnajnajboljša prijateljica na svetu Cher.Tako zelo jo imam rada in nebi je zamenjala za nič na svetu. Cher je zeelooo dobra pevk in to rees zelo. Tudi jaz nisem slaba vendar imam groozen strah pred nastopanjem.

Zdaj pa še pixe:
Allison in Anna ( sestrici)

jaz

Cher
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRuVfDH6mBc_WN4kyYQeUVtjU93k9VldUnoxqqH-E44hCQ1L7G1GQ[/img]

4 nextke pa nadaljujem )

boš brala/brau?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. september 2012
next
29. september 2012
u106782
u106782
nxt
29. september 2012
u98102
u98102
next
29. september 2012
next
29. september 2012
u108287
u108287
next
29. september 2012
********************************************** Abby******************************************************
Bila sem na odru. Začela sem peti in občisntvu moje petje ni bilo nikakor všeč. sploh nekako sem jih razumela saj sem bila slišati kot mačka ki ji je nekdo stopil na rep. Vsi so se začeli smejati in me zmerjati. Bilo je grozno. tega nisem več zdržala. hotela sem zbežati iz odra pa sem bila tamo kot zalimana nisem vedela kaj naj storim. Zaprla sem oči.
Kar naenkrat pa sem odprla oči in vse se je razblinil. Dobro vse to so bile le sanje. Zbudila sem se vsa prepotena v svoji postelji. Nekaj časa je trajalo da sem se zbrala in dokončno zbudila. Odšla sem pod tuš. Imela sem svojo kopalnico zato mi ni bilo treba čakati na nikogar da bi opravil svojo potrtebo ali da bi poskrbel za svojo higieno. Topla voda se je dotaknila mojega telesa in bilo je zelo sproščujoče. Stopila sem iz pod tuša in se pogledala v ogledalo. PO pravici povedano sem se ustrašila sama sebe. imela sem greozne podočnjake in na čelu se mi je naredil mozolj. Samo še tega mi je bilo treba. Uredila sem zmešnjavo na mojem obrazu in laseh zdaj pa sem morala najti še nekaj za oblečt. prebrskala sem omaro in končno našla nekaj primernega. Ravno ko sem nase poskušala spraviti tise grozno tesne kavbojke ki jih nosim samo zato ker Cher pravi da izglledam čudovito v njih ina da povdarijo mojo rit, je zazvonil moj telefon. Klicala je Cher...

4 nextke pa nadaljujem )
29. september 2012
u108287
u108287
nexšti nujno :3
kiss to kiss ;*
29. september 2012
u98102
u98102
neext
29. september 2012
next
29. september 2012
u96128
u96128
next
29. september 2012
*********************************************ABBY*********************************************************
Oglasila sem se in in slušalke se je zaslišal navdušen krik:" iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Abbby!!!" -" Cher umiri se. Kaj se je zgodilo?" -" x-Factor!!" nič mi ni bilo jasno -"Kaj? Cher čisto nič ne razumem...!!" -" Spokaj se na igrišče pred šolo in ti vse razložim!" nato je prekinila. Le nasmehnila sem se saj je bila Cher na trenutke malo utrgana. In to je bil eden izmed teh trenutkov. Pograbila sem torbo in svoj telefon in odskakljala v kuhinjo. tam sta Že sedili Allison in Anna ter se obmetavali z korenčkovo kašico. Mami ju je neuspešno poskušala umiriti. " Mami jaz grem v šolo. Čau" prislonila sem ji poljubšek na lička in se nato še zadrla malima: " Alo nehajta, po šoli bom šla v trgovino in vama kupila sladkorne palčke če bosta nehali!" Obe dve sta me pogledali nato pa spustili žličke na krožnik in prenehali z svojim divjanjem. Mami se mi je hvaležno nasmehnila nato pa ju spustla iz stolčkov in ju nagnala v kopalnico. POhitela sem na igrišče kjer me je že čakala Cher. Objeli sva se kot to narediva vsakič ko se vidiva nato pa je Cher spet začela naprej peljati svjo evforijo: " Prijavila sem se na xFactor in sprejeli so me!!!! Na televiziji bom pela!!!!bila sem osupa in malo je trajalo da sem dojela :" iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tako sem vesela zate!!!! komaj čakam da te vidim na televiziji!!!!! -" kakšni televiziji z mano boš šla pa pika." nato sva se še nekajkrat zadrli iz čistega navdušenja in se odpravili v šolo...

ju3 nextam ker danes nimam več časa ;**
29. september 2012
u108287
u108287
juj next :3 DoNs
29. september 2012
next
29. september 2012
u98102
u98102
next
29. september 2012
u105542
u105542
neext
30. september 2012
*********************************************ABBY***********************************************************
Pouk se je vlekel nenormalno dolgo. Toliko sem se še morala pogovorit z Cher o xFaktorju. Na mojo mizo je med uro slovenščine priletel listek. Na njem je pisalo :" kaj boš oblekla v soboto?" obrnila sem se nazaj in jo čudno pogledala. Odpisala sem ji: " Kaj pa je v soboto?": LIstek sem ji z ostrostrelsko nazančnostjo vrgla naravnost v preresnico. Prebrala ga je in se samo udarila po glavi. Nato je zazvonilo. Kooončno. Cher je takoj priletela k meni:" xFaktor je, koza!" -" Že to soboto? Cher to je že čez 3 dni!" " Vem smotka saj poznam dneve." -"kaj boš pa oblekla?" -Greva danes v šoping" -"ok meni je kul. ob 4ih bodi pri meni" Nažalost Sva doma vsaka na drugi strani šole tako da nemoreva skupaj domov. Poslovili sva se. Vtaknila sem slušalke v ušesa in prižgala glazbo. Hodila sem zeloo počasi čeprav sem umirala po želji da bi stekla domov in vsem povedala o Cher. Komaj čakam in nemorem si predstavljati kako neučakana je šele Cher. Naposled sem le priracala domov in se zadrla:" Mami? Steven?" (steven je moj očim) nisem dobila odzi sepravi sem bila sama doma.Odpravila sem se v kuhinjo saj sem bila sestradana. Na pultu je bil listek...

next dobite po 5 nextih tak da malo oglašujete pa to
30. september 2012
omg ful dober svetoven res nextt )
30. september 2012
next
30. september 2012
neeext
30. september 2012
next
30. september 2012
next
30. september 2012
u108287
u108287
nexšti moja mala pisateljica ;* Ltmf :3
30. september 2012
next
20. oktober 2012
se opravičujeeeeem!!! čisto sem pozabla na totot temo... no zadaj bom spet začela pisat upam da bo še kera brala ... dobite next in to še danes
07. december 2012
****************************************************************************************************************
„Abby mi smo pri babici in Nickolasu (moj stric). Vrnemo se pozno zvečer. V hladilniku je piščanec od kosila. Če še kaj potrebuješ pokliči na Stevenov telefon. Love you <3 mami“ „No super“ sem zavzdihnila. Koga pa naj zdaj prosim za denar. Mislila sem pretentati Stevena da bi mi izplačal zgodnjo žepnino ampak očitno to nebo delovalo. Če sem želela iti nakupovat z Cher pa sem potrebovala denar. Žepnino ki sem jo dobila prejšnji mesec pa sem porabila za darilo za Cherin rojstni dan. Nato sem se spomnila da je v hodniku na polici majhna skrinjica v kateri je denar za nujne primere. Če dobro premisliš je bil to zelooo nujni primer. Vzela sem denar iz starinske skrinjice ki je bila po svoje zelo lepa in ga pospravila v denarnico. Poklicala sem Cher da me pride iskat. Prejšnji mesec je namreč naredila izpit za avto in od časa do časa si ga sposodi pri njenemu bratu. Moram priznati da je prav divja voznica, po pravici povedano me je strah z njo v avto. Čez 15 minut se je rdeč avto prikazal pred mojo hišo. Do nakupovalnega centra sva imeli približno 15 minut vožnje. Po dolgem nakupovanju je Cher le našla primerne hlače in majico. Zdaj pa sva morali najti še čevlje. To ni bil tako zelo velik problem saj se je takoj „zaljubila“ v par čevljev ki jih je zagledala v izložbi. Na koncu sva poiskali še obleko zame. To ni trajalo tako dolgo saj jaz nisem bila tako zahtevna kot Cher. Po končanem nakupovanju sva odšli v najino najljubšo restavracijo Cryspy Kelly's. Medtem ko se je Cher basala s sendvičem sem razmišljala kako bi bilo če nebi imela strahu pred nastopanjem. Lahko bi skupaj nastopali in peli tako pa sem navadna boječka. Cher je verjetno opazila moj zamišljen obraz zato je pogoltnila sendvič ter spila malo malinovega soka ter me vprašala „ Kaj je narobe?“ - „ Nič... samo razmišlajm kako lepo bi bilo če nebi imela tega groznega strahu pred nastopanjem!“ - „Nemoreš si pomagati... saj nisi ti kriva“ - „saj vem...“ Nato je v mojem žepu zazvonil telefon....
07. december 2012
next
07. december 2012
neeeext!!!
08. december 2012
next
08. december 2012
next
08. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg