Forum
My story:

No jest sm punca stara 12 let. Ime mi je Maja. Zlu rada treniram breakdance. Treniram že 3leta. Tut u šoli kej poažem na kakšni prireditvi. Zarad breakdacn-a sm tut popularna na šoli. In kle se začne. Usi hočjo bit moji prjatli, tut največje budale šole. Jst sm pač navadn človk u 6.c. Cela šola mi gre na jetra. Mam pa tut eno simpatijo. Ena punca pa mi uničuje lajf. Ona je skorej edina, ki se ne zmen zame. Ona živi svoj lajf jest pa svojga. Sovražm jo, dobr d je 9. razred in da drugu letu gre. Kumej čakam...

NexT?

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. maj 2011
Next!!!!!!!!!
17. maj 2011
u46163
u46163
Next!
17. maj 2011
Piš naprej! Nujn
17. maj 2011
Še 3lajki...
17. maj 2011
NeexT
17. maj 2011
ma ok probimo next
17. maj 2011
u46153
u46153
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. maj 2011
u37905
u37905
next
17. maj 2011
No simpatiji je ime Matic. Tut njemu je ušeč breakdance. Jest po pouk ostanem v prou posebni učilnici in pol tm vadmo. morm rečt d mu gre zlo dobr. no tista devetarka je prf. mi jo kličemo Isa. tut ona trenira in je naaaajslabša... trenira pa sam zarad matica. zmerej k je treba kej u paru delat gre ona zmerej k njem. bljaaak. šesti pa deveti razred? LoL! najboljši je pa Matic. zmerej me tk lpo gleda. isa me pa gleda kt da ji bodo oči vn pale. danes je dan tekmovanja za breakdance skupine. fuuul zakoon so ta tekmovanjaaa! u skupini mam 7 članov. ime skupine je BreakLove. mal čudn... (= in na avtobuso se pogovarjamo
(j-jest,i-isa,m-matic,r-rebeka)
j:no a ste kej žabčni?
i:a dej tih bot, kr te ne morm več poslušat!!! midva z Maticm mava nekej druzga se za pogovarjat.
j: dobr no, a nesmem nč rečt!?! budala.
ra dej maja, dej jo vn vrz!!
j:ja pa nej bo.
m:ja drgač sm tut jest kle, ne? jst nism nč živčn. okej mal....
r:ja ti kr bot!
in pol se še neki cajta furamo po cesti pa pridemo tja. fuuuuul lpooo!! isa se je stiskala k maticu k sm jo misla počt d ne bi vedla kje je doma!! pa pridemo notr in dobimo eno luštno garderobo. neki cajta se preoblačno pol je biu pa nastop. usi so šli vn sm jest, matic pa rebeka smo še bli notr. pa je matic uprašou rebeko, če gre lahk mal vn. ona je šla in me je uprašou....
NexT?
17. maj 2011
u46163
u46163
hahah!
-Zakon!
- neext!
17. maj 2011
u47177
u47177
next!
18. maj 2011
next pa ko bo naslednji del mi pliz po pošti pošlji kot zej
18. maj 2011
NeexT
18. maj 2011
u37905
u37905
next!!!!
18. maj 2011
(j -jest o-on)

j:no zdej je šla vn pa sva sama. kr povej kar si mislu.
o:ok bom začel. no mislm a sm ti jest kr tku kej ušeč? sm sprašujem.
j:zakva?
o:nvm....
j: lpo to.
o: ma dobr no --> ušeč si mi!!
j: ?
o:ja lušna si pač. kva si pa ti o men mislš?
j: ja sej ti si tut .....

in pride Isa notr. joj pa glih tist trenutk je mogla notr pridt! pa reče: ej kva vidva kle notr sama!! prita gremoo!! vedla sm, da je prsklušvala... hotla sm mu povedat, da sm že 1 mesc v njega. :@ in sva reš šla vn in se začela ogrevat. takrt me je pa skooos gledov. morm reč d mi je šlo kr mal na živce. in se začne tekmovanje. Matic se je k men usedu, sm kaj k ga je Isa k sebi poklicala. Tuk d sm sedela z Rebeko. in prva točka je šla mim, pa druga, pa tretja in tko naprej. in napočil je trenutek. 7. točka je sledila (mi). šli smo za oder in začelu je igrt. odplesal smo točko in šli v garderobo. u garderobi smo se smejal in čakal na rezultate. z Maticom sva skos Iso zajebavala. in ns pridejo poklicat za razglasitev. šli smo lepo tja in se postavl na naše mest in čakal. blo je 11 skupin. eden je začel govort rezultate ravno takrat pa...

Next?

HVALA!
24. maj 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!!
24. maj 2011
naext
24. maj 2011
u13271
u13271
next,next,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next ,next dej pliiss nexti k me full zanima!!
24. maj 2011
dobim čuden občutek u trebuhu. ful me je bolelo. in kr naenkrat padem na tla in omedlim. usi tistu; kva je z njo? a se ta uredu počut? in edn pametn pokliče rešilce. medtem pa me edn oživlja. noben mi ni hotel povedat kdu mi je dajal umetno dihanje.. in pridejo rešilci. usi čist tistu ojoj. kva bo zdej. in pol pa Isa upraša: kdu je pa zmagou? a dej budala prfukjena alooo jest kle u komi ti pa kdu je zmagou!! LOL! no in Matic čist u zrak - kva je z Majo, a je ured? pa take. poklical so moje starše. kukr hitr so mogl so pršli u bolnico me pogledat. eno uro so sedel pred posteljo in čakal da se bom zbudila. in po eni uri se zbudim. ati hitr pokliče zdravnika. oni me hitr odpeljejo na en ultrazvok. in čez nekej časa pridm nazaj u sobo. zdravnik use mamic pa atiju razlaga men pa nč ne pove!! potem pa mi zdravnik pove d morm bit kle 2 tedna. faajn. bom mogla spet tisto plastiko jest. u šoli so bli usi u zrak kva je z mano kuk sm. učitlce so se zmenile, da bojo lahko šli moji prjatli me pogledat med pokukom. in šli so Rebeka, Neja, Karmen, MATIC!, Nejc, Urh, Teja, Aljaž pa Tina. in so šli na avtobus. seveda je šla z njimi še ena moja naj. učitelica. in ko so pršli u bolnico so se zmenil, da če mi imajo kaj za povedat 2pa po 2 noter. najprej sta šla Rebeka pa Neja, pol Karmen pa Teja, MATIC pa Urh, Tina pa učiteljica pa še Nejc pa Aljaž. in Rebeka pa Urh hodta že 2 leti. pa Urh je šel zdravn sam zarad Rebeke... in ko sta Matic pa Urh pršla u mojo sobo sm se delala, da spim. zdravn mene je biu zdravnik. onadva sta ga uprašlala, če me lahk zbudita. on je reku d ne, ker rabim mal počitka. in pol je šeu vn. in Urh je biu sam za okras tam Matic pa me je držou za roke in govoru...

NexT?
07. junij 2011
u56239
u56239
next
02. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg