Forum
hiiiii!
Ime mi je Emma, in stara sem 13 let.In to je priložnost da berete zgodbo o mojem življenju.Najprej bom naredilauvod in potem rabim 5 nextov za nadeljevanje.

No kot sem že povedala imemi je Emma in zdajle so poletne počitnice.Celo leto sem komaj čakala na počitnice in zdaj so tukaj. Komaj čakam da gremo v s starši v London tambo super in veliko bom lahkonakupovala jeeeeej. In ko smo že pri mojih starših zelo veliko delajo za tojih ni nikoli doma in še moja simpatija gre z nami v London zdi se mi da bodo to najboljše počitnice.............
23. januar 2014
next
23. januar 2014
next
23. januar 2014
u162606
u162606
next
23. januar 2014
next
23. januar 2014
u148477
u148477
next
23. januar 2014
u69203
u69203
next
23. januar 2014
next
23. januar 2014
..................v London gremo čez 3 tedne in že se veselim,aja moja simpatija je filip res je popoln skupaj trenirava in so se najini starši nekako začeli med sabo pogovarjat,ko sva semidva neskončne ure pogovarjala pa še tako je lep.Noin tako nekako je moja mama potem to povedala njegovim staršem so seveda hoteli iti zraven.Ko smo se že vse dogovorili je njegova mama rekla,da je super,da gremo skupaj na počitnice,ker Filip ves čas govori o meni(ja lahko si predstavljate kako nerodno je bilo takrat)obadva sva zardela do ušes.Nevem kaj si jetakrat mislil amapk zagotovo mu ni bilo prijetno. Čeprav sem vse to slišala še vednonisembila prepričana, da je zaljubljen vame,ker se je pogovarjal tudi z drugimi puncami in se od "tistega dogodka ni več toliko družil z mano(mogoče jebilo to zaradi tega ker se je baldabo še kaj butastega bleknil)
no da preidem k bistvu kernisembila prepričana sva z mojo bff Lano naredile načrt,ki upam da bo deloval.........

za več listov iz mojega dnevnikarabim vsaj 6 nextov
23. januar 2014
next <3
23. januar 2014
u69203
u69203
next!!!!!!!!! čim prej
23. januar 2014
u148477
u148477
neeeext
23. januar 2014
neeeeeeeeeeeext
23. januar 2014
Rabmo še 2 nexta
23. januar 2014
u162606
u162606
next
23. januar 2014
Še 1 next
23. januar 2014
Next
23. januar 2014
.............no kje sem ostala aja pri skrivnem načrtu. Mogoče ga je treba še malo dodelati ampak prepričani sva da s klasičnim pismom ali sms-om ne bo šlo ker mi take stvari niso všeč in kaj bo potem če reče ne(zato sva najprej sestavili načrt kako ugotoviti če on čuti isto). Domislili sva se kar nekaj načrtov. Nevem še natančno kateri je najboljši.

1.po fb-ju mu pošljem sporočilo da mi ena sošolka teži ves čas ker je vanga in potem se bova tako začela pogovajati in mogoče mi še kaj prizna
2.enostavno mu pošljem sporočilo da sm vanga(to je rekla lana ni šans da se bo to uresničilo)
3.grem z njim domov in sem nekaj časa tam(da vidim kaj bo vzel v lodon(in zdaj pride evil part)pregledam vse kar ima doma da vidim če ima kakšna sporočilca ali če si kam piše moje ime
4.povprašam njegove sošoke sošolce in sestro če kaj vedo

ok res nevem za kaj bi se odločila ampak preprosto vem da se ne bom odlčila za 2 točko.
Ko sva z Lano tako ugotavljale kateri plan bova izvedli je mimo prišel Nik. To je moj najblojši prijatelj in Lana je prepričana da je zaljubljen vame a meni se ne zdi tako. Pač samo prijatelja sva,ki se zelo dobro ujameva čeprav je kar luškan. Lana mu je rekla naj se spelja ravno preden je nekaj hotel povedati nato se je obrnil in odšel. N o kje sem zdaj ostala aja pri skrivnih načrtih nekako se mi najboljša zdita 3. in 4. ampak še vedno se ne morem odločiti za enega od njiju.

1.✗
2.✗
3.✓
4.✓
(nisem se še odločila med tema dvema)
Ampak vem da bova z Lano prišli do prave rešitve komaj čakam jutri ob 3o(trening)...........

za več listov iz mojega devnika rabim vsaj 7 nextov ♥
24. januar 2014
next
24. januar 2014
Next
24. januar 2014
u69203
u69203
next!!!!!!!!!!!!!!
24. januar 2014
še 4 nexti
24. januar 2014
next
28. januar 2014
še 3 nexti
28. januar 2014
ah bom kr naprej pisala
28. januar 2014
...........danes je bil trening the best imeli smo plavanje ker treniram triatlon imamo 2x na teden plavanje(torek&četrtek),2x na teden pa tek(sreda&petek)no ampak to ni bistvo tega.No kot sem že rekla imeli smo plavanje.In kot vsakič je bila prava beda....dokler se ni prikazal Filip.Na žalost je zelo počasen v plavanju jst pa sem zelo hitra zato je on zadnji v vrsti jst pa prva,zato se ne moreva pogovarjati .prejle sem rekla da je bilo the best to pa zato ker sva se po treningu neskončne minute pogovarjala in to na samem˝le kaj to pomeni?˝sem že skoraj cel dan gnjavila Lano. Nisva se še odločile kateri skrivni načrt bova izvedle ampak najbrž bova kr 3. in 4. skupaj. Aja nikoli še nisem omenila da Lana zmano trenira in zato se vidiva vsak dan v in po šoli(razen v ponedeljkih ker nimamo treninga). No kmalu moram izpeljati načrt ker se bomo v London odpravili že čez 19 dni. No zdajle bom odšla do Nika in se še z njim posvetovala o tem upam da mi bo vsaj on lahko pomagal. In tako sem mu začela razlagati o vseh mojih težavah s Filipom a on je le strmel in ni rekel čisto nič. Imela sem občutek da je postal nekam žalosten prej je bil ves vesel in nasmejan. Res nevem kaj je njegov problem..................
28. januar 2014
u142222
u142222
next
28. januar 2014
u148477
u148477
next
28. januar 2014
neext
28. januar 2014
hvalaaa res še: 5 nextov