Forum
u121762
u121762
Zdravo tukaj je moja nova zgodbica. Ta zgodbica je namenjena vsem,ki jo mislite brati in tistim, ki me boste spodbujali. Vesela bom vaših komentarjev,mnenj,kritik,teorij,nextov..
Za začetek predstavim glavne osebe:
Jaz:
Ime in priimek: Lola Rose
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lqrn2vyvem1r0pk6lo1_500.jpg
Živim: v Londonu
Stara sm: 16 let
Šola: Gimnazija Edwarda Sturgersa, 2 letnik
Živim v veliki hiši, ker imata moja starša dobre službe in oba sta direktorja.
Hiša:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m41ohmLqQL1r1f3iwo1_500.jpg
Moja mama je stara 38 let. Po poklicu je pevka in zelo veliko potuje.
http://www.ayushveda.com/magazine/wp-content/uploads/2009/06/latesthairstyle.jpg
Moj oče je star 40 let. Po poklicu je ekonomist.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2ssat54Sg1qguoa1o1_500.jpg
Imam pa tudi 9 letno sestrico Ellie.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdco58IocO1qg4ptto1_400.jpg
Življenje pa nebi bilo zanimivo, če nebi imela najboljše prijateljice in tudi sošolke Riri.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4uqhjpOrL1rvjh2no1_500.jpg

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2013
u120570
u120570
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. februar 2013
u121762
u121762
No to zgodbico bom od zdej naprej pisala z : she is tiger.
03. marec 2013
u120570
u120570
ok sam nextii ze pa iziv za avstralija next top model naredi
03. marec 2013
u121762
u121762
sm ŽE NAREDLA!!!joj ej
03. marec 2013
Zdravo, js bom pa pisala kot prijateljica Riri.
*************************************************************************************************************
Zjutraj me je zbudil telefon, ki je zvonil in zvonil. Klicala me je moja najboljša prijateljica Lola.
j-js; l-Lola
j-jutro
l-jutro, a še spiš
j- ja spim, pa kaj te je prijelo, da me kličeš ob petih zjutraj??
l-pa ne reč, da si pozabla…
j- pozabla na kaj??
l- danc je valentinovo in potem ob osmih zvečer imamo RČB ples
j- točno hvala ko si me spomnla in hvala ko si mi uničila lepotni spanec…
l- oh sory, mi oprostiš??
j- ja itak pa hm se vidima potem
l- ja ok čao
j- čao
Huh točno danc imamo RČB ples (rdeče, črno, beli ples). Po pet minutnem razmišljanju sem končno zaspala nazaj. Pa ne za dolgo ker mi je že ob šestih zvonila budilka. Hitro si oblečem ozke kavbojke in svetlo roza majico iz pot katere mi je ven gledalo pol mojega trebuha. Hitro vzamem torbo, črno jakno iz džinsa in batafukarce – saj nisem našla kaj boljšega. Hitro stečem do avtobusne postaje in počakam na šolski avtobus. K pripelje se hitro povzpnem po stopnicah na bus in se vsedem na prazno mesto. Po nekaj križiščih smo končno pripeljali do naše šole.
03. marec 2013
bo ok??
03. marec 2013
u121762
u121762
she is tiger super je!!
next..
Pišem kot Lola
Ker je valentinovo sem Riri kupla srček z napisom: Best friends! Zavila sem ga v poseben rozast papirček in nadela mašnjico.Ko sem prispela do šole sem jo že zagledala in ji skočila v objem ona pa mi je zažela lepo valentinovo. Podarila sm ji srček ona pa men zapestnico iz roževca. Ko je zvonilo sva tekli proti šoli. Prvo uro smo imeli likovno in izdelovali smo srčke iz gline nato pa jih pobarvali. Učiteljica za likovno nam je podarila čokoladne srčke,a nasledno uro smo imeli zgodovino...in učiteljica je spraševala o 1.svetovni vojni a meni se še sanjalo ni o tem! Začela je spraševati in vedno bolj sem bila potuhnjena dol. V mislih sem razmišljala na RČB ples in čez nekaj časa zaslišala moje ime. Ozrla sem se in Riri je rekla da sem uprašana...Srce mi je skočlo v hlače,ko sm se odpravlala proti tabli. Po nekaj minutah sem zaslišala da sem dobila krepko enko nazaj v klop pa sem se vračala z mislijo KAKO LAHKO UČITELJI SPRAŠUJEJO NA VALENTINOVO! Bo Lola lahko odšla na RČB ples glede na enko??
03. marec 2013
u120570
u120570
neeeeeext
03. marec 2013
neext
04. marec 2013
u121762
u121762
Ok..jst bom nextala!!
Odšla sem proti domu in se tiho odpravila proti sobi..A ustavil me je mamin glas z povišanim tonom.Pomislila sem:"ojej zdaj pa je izvedela za enko"! Ampak ni bilo to,mama mi je povedala da nas je teta povabila na večerjo. Pritožila sem se:"ampak danes je RČB ples!" Mama pa je rekla:"Mislim da je tvoja teta,ki jo vidiš enkrat na leto BOLJ pomembna!" Nisem se strinjala in rekla sem da je to najbolj pomemben ples,in da bom postala nevidna brez udeležbe.
Moja teta:
https://cdn.sheknows.com/articles/2012/12/black-nails.jpg
Mama je rekla,da grem na večerjo če mi je všeč ali pa ne! Stekla sem v sobo in poklicala Riri. Rekla je naj se delam da mi je slabo...Ko se je bližal večer sem bila na wc-ju najmanj pol ure in se delala da bruham.Hvala bogu,da mi je mami verjela in že bliže je bil RČB ples. Ko so odšli sem šla v kopalnico se stuširala in si oprala glavo. Nalakirala sem si nohte na črno in si oblekla rdečo obleko.Nadela sem si tudi bele uhane in belo zapestnico,obula pa sem si rdeče čevlje. Takole sem izgledala:

obleka+čevlji

zapestnica

nohti.
nadaljevala bo she is tiger.
04. marec 2013
u120570
u120570
next
04. marec 2013
next +nova bralka
05. marec 2013
next
next
05. marec 2013
Zdaj pa js…
Hitro sem skočila iz avtobusa in odhitela v avlo šole Lolo sem takoj zagledala hitro se mi je vrgla v objem. »Srečno valentinovo…« ji zaželim in ji dam zapestnico, ona pa meni srček. Malo za tem pa zazvoni zvonec. Prvo uro smo imeli likovno in smo izdelovali srčke iz gline. Za tem pa smo imeli zgodovino, učiteljica je spraševala o !1. svetovni vojni. Meni ni bilo treba skrbeti, saj sem se že prejšnji dan javila in sem dobila čisto petico (že od prvega razreda sem odljičnjakinja- saj Lola tudi, samo to o 1. svetovni vojni ji ne gre najbolje). Tik pred koncem je bila vprašana Lola in je dobila enko. Potem hitro odhitim domov-starša sta odšla za cel teden v Ameriko. Oblečem in obujem se potem pa grem v dnevno sobo.
Moja obleka:

Moji čevlji:

V dnevni sobi opazim, da slika na steni malo visi. Ko se približam opazim, da je nekaj za njo. Snamem sliko ter vidim, da je v steni nekakšen predal v katerem je bila tanka mapa na njej pa je bilo napisano moje ime (brez priimka). Odprem (na voljo sem imela še 2 uri) in preberem vse strani. Ko končam sem bila jezna, žalostna… saj sem ugotovila, da sem posvojena!! Pospravim nazaj in se počasi odpravim v šolsko menzo, v kateri bomo imeli ples. Večina jih je že bila tam, po treh minutah sem v oddaljenem kotu zagledala Lolo. Bila je vesela, da me vidi. Na hitro jo objamem ter se odpraviva do pijače v kateri je bilo veliko alkohola. Vsaka je vzela en kozarec in po minuti sta že bila prazna. » Hej jaz grem samo na WC« mi reče in se odpravi po hodniku. Kar naenkrat pa na svoji rami začutim roko. Obrnem se ter vidim Nejca.
Nejc:

» Greš plesat??« me vpraša. Jaz samo pokimam in z njim plešem do konca treh pesmi.

*************************************************************************************************************več žal ne morem...
05. marec 2013
next
05. marec 2013
Next
06. marec 2013
u120570
u120570
next
06. marec 2013
next
07. marec 2013
u121762
u121762
next jutri!
07. marec 2013
next
08. marec 2013
Bila sta tam kjer sma jima ukazali. Hitro sem se sklonila nad odkrit vrat tistega fanta in ga vgriznila. to je bil moj prvi obrok do sedaj, zato sem se do dobrega najedla. Ptem, ko sem končala ,sem ga pogledala v oči in mu ukazala , da naj nas pozabi. Samo pokimal je in se odpravil domov. Tudi Nadia je že končala,zato sma oddivjali z svetlobno hitrostjo do doma in se preobrazili v volkodlakinji. Zdaj ko sma ravnokar jedli, sma bili močnejši in se nisma več bali tistih dveh volkodlakov. Kot vedno sma ju tudi tokrat videli, le da tokrat nista lovila.
12. marec 2013
oohhh sory napačen next je to!!!
12. marec 2013
Ko sma končala, me je na hitro objel okoli pasu in odšel. Nekje sem skušala najti Lolo-a je nisem, saj me je prej ona. "Riri, kaj je bilo pa to??" seveda sem ji vse razložila. Potem pa sem ji morala povedati, kaj sem odkrila pri meni doma. Rekla mi je, da mi bo pomagala najti moje prave starše.
12. marec 2013
u121762
u121762
Ko sem prispela domov so vsi že spali..meni pa je zazvonil telefon...pel je pesem:
somewhere only we know..hitro sem pogledala kdo zvoni a pisalo je: ZASEBNA ŠTEVILKA.
Hitro sem ga ugasnila in se odpravila proti kopalnici,ko me je poklicala mami.Zavpila sem ji:kAJJJ JEEE?? Zadrla se je nazaj: PRIDIIIII SEMMMM! Odmevalo je po celem hodnik.Stekla sem proti starševi spalnici in vstopila..Mama je rekla,da jo je klicala učiteljica zaradi enkE....Pomislila smjej zdej me je pa dobila.Rekla je da ne smem iti na Riri-n RD ki bo čez 2 dni. Zavpila sem da tega ne more narediti ker je to moja najbolša prijatlca..Rekla je naj grem spat...celo noč sem premišljevala in jokala. Zjutraj sem se zbudila ob 12.dopoldne ko so že imeli kosilo. Popila sem kavo in stekla nazaj v sobo.Ati je zavpil naj pridem takoj dol na kosilo.Rekla sem da mi ne paše jesti a vseeno sem šla dol. Poslušala sem očitke cele pol ure in zraven skoraj znorela....
BO LOLA LAHKO ŠLA NA RD???
12. marec 2013
u126608
u126608
Neeeext
Ja vrjetn ne... nwm
Sam vem da je zgodbica kul
23. marec 2013
ja
next
23. marec 2013
u121762
u121762
next dam kmal....ker she is tiger ni že dolg na igrah123 bla..
24. marec 2013
next
28. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg