Forum
u111108
u111108
Haaj*
Tu je moja 1. zgodbica, zato bodi pikii in ju preberi!
Mwaah♥
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drrrrrrrr!
Ally! Se zasliši iz spodnjega nadstropja
Jajaja, mama tkoj. zagodrnjam in si nekej navlečem nase. na srečo je usaj približno normalna majca in pajkice. Usaj se mi ni pripetilo ku zadnjić k sm si za u šolo oblekla majco na barbi!
Nism kriva če pa sm taka prekla da si lohko nase dam še sestrino majco(moja sestra ma 6 let)
Kar mi sploh ni ušeč, da sm prekla. poskusla sm se zredit pa še zmern nč. kajti fantje naj bi padali na punce z oblinami. js pa nč. na srečo mam fanta Alexa. ki je star 16 let.
Jas jih imam 15 in živim v New Yorku, Manhatan. Sm Allyson, toda usi mi rečejo Ally.
TOrej, oblekla sm se pojedla zajtrk in stekla na bus, zašolo. tam me je ži čakala moja bff Kelly. poznava se že od vrtca in sva neločlijivi. danes je bila glavna tema, da me bo Alex powabu vn (to naj bi biu najin 10 zmenek-hodiva že 1 mesec) in kaj use bowa della. Potem pa pride bus in gremo u šolo....

.............................................................................................................................
NEXT.?
22. november 2012
nextttttttttttttttttttttttttttt
23. november 2012
u113582
u113582
Next! Full dobro!
23. november 2012
next
30. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike