Forum
odločla sm se da bom napisala mojo prvo zgodbico
trudla se bom pisat knjižno

pisala bom kod da sm js ta deklca

sm ka
16. oktober 2012
u103087
u103087
next
16. oktober 2012
sm katy in živim v californiji. stara sm 13 let in mam fanta niala. mam tud bff lily, ona pa hod z nickom. moji sestri je ime mia in je stara 16 let. nenmu fantu je ime leon. moja starša sta ločena . mami živi v californiji in tukej tud hodm v šolo, oči pa je v san franciscu zato sva pri njem samo med počitnicami. veliko raje bi da bi bila skupaj saj mi ni všeč da očeta vidim le na tako dolgo časa. zelo ga imam rada in dobro se razumeva. veliko raje bi živela pri njem čeprav imam rada tudi mami.
16. oktober 2012
očijev dom

17. oktober 2012
moj konj
lola

18. oktober 2012
bila je sreda 14.6. in bila sem zelo vesela ker sem dobila petico pri zgodovini ki je najhujši predmet poleg fizike. tud lily le dubla petico in skupi sva hodile dam. potem je lily šla po svoje jaz pa še v trgovino. ko sem prišla domov pa me je poklical oči.
moj fon
iphone

pogovor
j js o oči

j hey oči
o živjo srček kako si
j vredu ti, kako je z lolo?
o super, nekaj ti moram povedati dve stvari ki ti bosta všeč
j ja povej!!!
o prva stvar: lola je breja in julija bo kotila
j oooooo, super, kaj pa druga stvar?
o čez počitnice sta z mio pri meni čez en teden že gresta
18. oktober 2012
j super komaj čakam
o prav jaz tudi
j adijo
o adijo se vidiva in lepo se imej
in tako sem takoj povedala mii. tudi ona je bila vesela. nasledn dan sm v šoli povedala lilly in nialu

l lilly n nial j js

j hey kako si lily
l oky ti kva je novga
j v redu neki ful dobrga ti morm povedat
l ja kaj
j čez počitnice grem k očiju na ranč in odpotujem že čez 1 tedn. pa lola je breja
l hudo, vesela sm zate samo škoda k se ne bova vidle
j sej mava fb vsak dan se lahko pogovarjava
l ja
j no zj grem pa še nialu povedat
l oky se vidva pri fizki
j ja čav
l čav

in šla sm še k nialu.

j oj kako si
n dobr ti srčk
j super neki ti morm povedat
n kva
j čez počitnce bom pr očiju pa grem že čez 1 tedn
n hudo
j ja pa še neki lola je breja in julija bo kotila
n super
j vsak dan te bom klicala
n če me ne boš bom js tebe
j itak, no zj grem pa k fizki
n prov js pa h geografiji dijo
j čav srči

in šla sm bla sm ful vesela. pouk je hitr minilin šla sm domov. nrdila sm nalogo in se ulegla.
hitro je minil en teden in do odhoda je bil sam še en dan. v šoli sem se poslovila in odšla domov hitro pakirat. to sem opravila hiro.
moja prtlaga

ta torbica je za na letalo
19. oktober 2012
in šli smo na letališče. tm sta bla tud nial pa lily. poslovil smo se
pol sva z mio odleteli.
jokala sm

letel smo

letel smo ful dolg. 4 ure. spala sm ko me je
19. oktober 2012
mia zbudila

m katy zbudi se
j kaj, smo že tam
m skoraj, kako si
j v redu
m komaj čakaš?
j ja seveda da vidim lolo
m jaz pa da vidim erica

eric je miin konj in ga ima tako rada kot jaz lolo.
eric:

preden smo pristali je do naju prišla prijazna stevardesa in naju vprašala če sva dobro
odgovorili sva da ja

kmalu zatem smo pristali. pri pristanku me je vedno strah a sem na koncu vredu. tudi tokrat sem bila. bila sem zelo vesela da greva k očku. odšle sva po prtljago tam pa naju je že čakal taksi
vozil ga je mlad fant samo kakšno leto starejši od mie. mislm da ji je bil všeč

mia se je zato vsedla spredaj jaz pa sem mogla biti zadaj.
poklicala sm lily med tem ko je michael kot je bilo ime taksistu osvajal mio.
lily se mi ni oglasila zato sem mogla poslušati kako si menjata naslove in mobilne.
groza mia.ć
končno smo prišli. tam naju je že čakal očka. vrgli sva se mu v objem. očka se je zahvalil in plačal michaelu potem pa naju odpeljal na ranč. najprej sem mogla zapreti oči jaz in oči me je peljal
k loli! bila sem zelo vesela pobožala sem jo in opazila da se ji"nosečnost" kar dobro pozna.
samček bo je rekel očka
21. oktober 2012
Bslike ila sem zelo vesela in sem se odlocila za ime.
ime mu bo lucky. bila sem srecna in
sem rekla ocku da bi rada videla se druge konje.
videla sem jih.
Se prej pa me je pozdravila luna moja zlata prinasalka.
Slike dam pol ker sm zj na fonu
28. oktober 2012
breja lola

15. december 2012
potem me je oči povabu notr. blo je ful carsko. za nama je prišla še mia. oči nama je pokazal najini sobi.
moja soba mi je bila zelo všeč. potem sem si ogledala še ostale prostore, vse je bilo
super. očka je imel tudi služabnike in prijazno kuharico.
30. december 2012
u104970
u104970
neext!
30. december 2012
ta kuharica lisa mi je bila zelo všeč in takoj mi je postalo jasno da odlično kuha saj sem kmalu dobila na mizo odlične kolačke.
hitro sem jih zmazala in se odpravila v mojo sobo.
moja soba:

miina soba:

lisa in kuhinja:

jedilnica:

potem sem odšla pogledat še kopalnico, dnevno sobo in bazen

[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7JV9l3WbaSxvMhf9KJ8fXMBQlrZqYXz8Ofi5za_dvVYz63cq6NuT2fOnPwQ[/img]

odločla wsem se da grem mau u bazen plavat.
potem se mi je prdružla še mia. čez uro je prišel očka in nama povedal da se čez eno uro začne jahalni tečaj in naju vprašal če bi mu šli pomagat učit saj obe
znava odlično jahati. komaj sem čakala in se šla oblečt v jahalne obleke. na žalost nism mogla jahat z lolo ampak sem mogla z lolino sestrično anno. tudi ona mi je bila všeč in malo prej sva šli malo naokoli. potem je bila ura pet in prišli so tečajniki.
vsk je vzel svojega konja in odpravili sva se za njini. tam je bilo približno deset otrok starih toliko kot midve. spoznali so me in tam sem se prvičzares zaljubila.
bil je john. pozdravil me je in mi povedal da je moj očka odličen učitelj.
potem je očka opazil da se med nama nekaj plete. poklical me je in me uprašal če bi pomagala johnu. seveda sem bila takoj za to.
30. december 2012
u104970
u104970
neextii
30. december 2012
potem smo začeli s tečajem. najprej sm johna naučila kako se namesti sedlo.
potem pa kako izbereš pravega konja zase. ko sva to obdelala sa začela z jahanjem. šlo mu je že kar dobro in pol ure pred koncem sem očija vprašala če greva lahko v gozd. dovolil je pod pogojem da se vrneva v pol ure. seveda sva to obljubila in odšla. pokazala sem mu skoraj vse svoje skrivne poti.
ko sva prišla na jaso sem vzela odejo in ulegla sva se. pogovarjala sva se. ko je minilo nekaj časa sva ugotovila da že skoraj zamujava in odšla sva. na poti nazaj sm ga vprašala če ma fb. rekel je da ja in mi dal naslov: john clark. tudijaz sm mu dala moj fb in tako je odšel domov ker je bilo tečaja žekonec. pol sem se neki odločla
04. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg