Forum
Hey to je moja prva zgodba in upam da vam bo všeč.
Ta zgodba bo govorila o dekletu ki je zaljubljena v sošolca ki jo zafrkava. Pa bom kar začela

Sedela sem za klopjo in spet poslušala to zafrkavanje vseh svojih sošolcev. Oh naj se vam predstavim. Sem Maja in sem stara 16. Hodim v 2 letnik. V razredu nas je 21 in med temi enaindvajsetimi je tudi fant v katerega sem zaljubljena. Toda on tega ne ve in mu tudi ne bom nikoli povedala. Saj bi mu, ampak težava je v tem, da me on med vsemi najbolj zafrkava. In ker je on glavni v razredu me zafrkavajo tudi ostali. In veste zakaj me zafrkavajo? ZARADI OČAL! ZARADI NEKIH BEDNIH OČAL BREZ KATERIH NE VIDIM NA DALEČ! No dovolj o tem naj vam nadaljujem začetek. Spet so me vsi zafrkavali, le da je bilo tokrat še huje. Veste zakaj? Ker je Nejc (fant v katerega sem zaljubljena) prišel do mene in mi rekel:
13. junij 2011
Next?
13. junij 2011
nextt !!
13. junij 2011
next
13. junij 2011
to sm js(Maja)

Nejc

13. junij 2011
mene si pač predstavlite z očali

next?
13. junij 2011
next
13. junij 2011
okej nektam
14. junij 2011
in mi rekel:

N: nejc J:jaz

N: Hey Maja. Slišal sem, da si zaljubljena.
J: In, če sem!
N Torej je res. Torej mi poveš kdo je?
J: Ne!
Naj no.
J: Nikoli! Tebi že ne!

POF!
N: Tako se z mano ne boš pogovarjala
J: (se božam po licu, ki me zaradi klofute zelo boli)AV! TO BOLI VEŠ!
N: Vem ja in če boš z mano tako govorila te bom še enkrat.

NEXT?
14. junij 2011
* N: Daj no
14. junij 2011
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttt
lovam zgodbo
14. junij 2011
tenks :12
še vsaj en next
14. junij 2011
Next
14. junij 2011
oki nextam
14. junij 2011
Takrat sem ponorela vstala in šla iz učilnice in se vrnila šele ko je zvonilo.(ta čas sem skrila v skrivališče katerega poznam le jaz) Potem me je Nejc pustil do konca pouka, ko pa je bilo konec mi je spet začel težiti, a sem se le hitro obula in stekla domov. Ko sem prišla domov mi je mami rekla da imam danes pregled za oči. Čisto sem pozabila na to. No odšli sva na pregled in veste kaj so mi rekli tam?
14. junij 2011
next
14. junij 2011
Rekli so da ne rabim več očal!!!!!!!ZGODIL SE JE ZELO VELIK ČUDEŽ. Ko sem to povedala mami je bila zelo vesela. Ko sem prišla domov sem naredila nalogo potem pa šla malo na fb. Ko sem se prijavila sem videla da imam prošnjo za prijatelstvo. Za prijatelstv me je vprašal NEJC
Lahko verjamete Nejc moja ljubezen
14. junij 2011
oh neki mi ni napisal do konca
14. junij 2011
Rekli so da ne rabim več očal!!!!!!!ZGODIL SE JE ZELO VELIK ČUDEŽ. Ko sem to povedala mami je bila zelo vesela. Ko sem prišla domov sem naredila nalogo potem pa šla malo na fb. Ko sem se prijavila sem videla da imam prošnjo za prijatelstvo. Za prijatelstv me je vprašal NEJC
14. junij 2011
oh neki mi šteka
14. junij 2011
14. junij 2011
Lahko verjamete Nejc moja ljubezen. Seveda sem ga potrdila. Potem pa me je kliknil na klepet.
Klepet je potekal tako:
N: Nejc J: jaz

N: Hey Maja
J: hey
N: mi še vedno nočeš povedati kdo je tvoja ljubezen ?
J: NE!
N: ah tako ali tako vem
J: ne ne veš
N: ja pa
J: no in kdo je
N: jaz

Kajjjjjjjjjj! Kako lahko ve da je on

N: Kaj je Maja. Sem uganil
J:neeeeeeeeeee
N: ah nehaj se pretvarjat saj vem da si vame. In če me boš jutri pred poukom hotela poslušat ti bom nekaj povedal.
14. junij 2011
ok to je cel del
14. junij 2011
next?
14. junij 2011
next
14. junij 2011
še vsaj 2 nexta
14. junij 2011
Next
14. junij 2011
next